Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Kredi nasıl alınır, şartları nelerdir? - Sayfa 3

Gösterim: 75234 | Cevap: 70
  • kredi alma sartlari
  • kredi cekme kosullari
  • kredi cekme sartlari
Misafir
1 Kasım 2010 17:47   |   Mesaj #21   |   
Ziyaretçi
beyler ben kredi cekemıyorum nedenın ne oldugunu anlmısta degılım bodrom var cekecegım mıktar dusuk kefıl kardesım mal varlıgı arabası dukkanı vs var ama ben bankaya gıttıgımde red alıyorum y.k bankasında bı donem kredı kartı yuzunden tahsılat bırımıne devrolmustu ama ıcralık falan olmadım 1 gun sonra yatırdım kapadım borcu yoktur kagıdı aldım merkez bankasına onaylattım onla ve bodro ıkametgah kefıl le birlikte bankaya gıttıgımde adamlar bana kredı vermıyolar bodro mıktarım asgarı ucret gozukuyo ama daha fazla kazanıyorum ne yapmam gerkıyor anlayamadım duzenlı kart odemelerım yoktur genelde son gunde yaatırırım ısım geregı seyahat ederım o yuzden tele ne zaman msj geldı bankaya ole gıderım geneldede toplu lımıtı kadar yatırır komple borcu sılerım aynı ay doldururum hepp böle gitmiştir bilen arkadas varsa acıklasın bana neden kredı alamadıgımı bide bu kkb dıe bısı varmıs kredı notu oluyomus kısının onu nasıl ogrenıyoz ne yapmam gerekıyoo bılmıyorum yardımcı olurmusunuz
Misafir
3 Kasım 2010 15:30   |   Mesaj #22   |   
Ziyaretçi

cevap?

isteğe bağlı bağkurluyum kredi çekebilirmiyimm?
Misafir
23 Ocak 2011 00:45   |   Mesaj #23   |   
Ziyaretçi

Kredi nasıl alınır?

Arkadaşlar ben kredi çekmek istiyorum ve en uygun krediyi almak istiyorum lütfen yardımcı olun
EN UYGUN KREDİYİ NASIL ALABİLİRİM ????
Misafir
7 Şubat 2011 09:58   |   Mesaj #24   |   
Ziyaretçi

kredi nasıl çekilir

kredi çekmek isteyenlerin borcu olmamalı ve icralık olmamalısınız ama eğer ödemelerinizi düzenli olarak yapıyorsanız en yakın bankaya başvuru yapmalısın ece dalan bankacı sorularınıza bekliyorum saygılarımla...
Misafir
8 Şubat 2011 19:20   |   Mesaj #25   |   
Ziyaretçi
ben bankadan bir kereliğine mahsus olmak üzere belli miktarda geri ödemek için para çekmek istiyorum kendi belirledğim süreye kadar takst taksıt ödeme gibi böyle bişey olabilirmi ?
Misafir
25 Şubat 2011 20:46   |   Mesaj #26   |   
Ziyaretçi
selam ben 12. sınıf öğrencisiyim.
Taşıt kredisi çekicektim, stajer olduğum için sigortam vardı işe 2 aydır tam devam etmekteyim kredi çekme şansım var mı ?
Misafir
14 Mart 2011 15:36   |   Mesaj #27   |   
Ziyaretçi

benim bir yıllık bir işletmeme var

benim bir yıllık bir işletmeme var biraz da ona baglı borçlar bunun. için kredi alabilir miyim eger bunun hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim
Misafir
25 Mart 2011 02:07   |   Mesaj #28   |   
Ziyaretçi

kredi almak istiyorum

merheba ben isyerimden yeni ayrildim ve is yeri acmak istiyorum bankadan 50,000tl kredi almak istiyorum uzerimde sadece 2 ar5sam var fiyatlari 25 ila 35 arasi bunlari ipotek gostere bilirmiyim yada ne yapmam gerekiyor bana yardimci olurmuusunuz lutfen kafayi yemek uzereyim inanin 10 gundur uyuyamiyorumnasil bankadan kredi alabilirim lutfen cvp yazin
Misafir
29 Mart 2011 22:07   |   Mesaj #29   |   
Ziyaretçi
ben bi tükan açmayı düşünüyorum şu an elimde hiçbi şey yok.açacagım tükanı gösteremez miyim la ?
Misafir
21 Nisan 2011 12:00   |   Mesaj #30   |   
Ziyaretçi
merhaba benim şirketim yenı 1 yıl oldu 50 bin kredi cejkecen nasıl cekecen saygılar
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Kredi nasıl alınır, şartları nelerdir? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • kredi alma sartlari
  • kredi cekme kosullari
  • kredi cekme sartlari
Namazın şartları nelerdir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 13 Ocak 2014 19:35