Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 13 Eylül 2009 (15:15) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
398539 kez görüntülenmiş, 177 cevap yazılmış ve son mesaj 10 Ekim 2014 (15:59) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.62  |  Oy Veren: 45      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 20 Haziran 2011, 13:46

#41 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar 2 yıllkı fizyoterapi okumak istiyorum onun iş imkanı varmı 4 yıllıgın illaki vardır ama 2 yıllıgı soruyoruz iş bulunurmu bulunursa maaş ne kdr olur ????
Rapor Et
Reklam
Eski 20 Haziran 2011, 22:43

#42 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar ben ftr okumak istiyorum puanları tıp olacak kadar yüksek sizce tıp mı seçmeliyim yoksa ftr mu ? ftr tam maaşı ne kadar dan başlıyor ? tıp çok zor mutlu olabiiceğimi sanmıyorum !!
Rapor Et
Eski 23 Haziran 2011, 23:39

LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN KAFAM İYİCE KARIŞTI

#43 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ta ftr ne kadar aldığını bana söylermisiniz ileride seçeceğim meslegim için bilgim olsun istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim
Rapor Et
Eski 27 Haziran 2011, 13:46

#44 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
10 000 tl...atmayın be kardeşim
Rapor Et
Eski 29 Haziran 2011, 21:56

#45 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
2.5-3 ten başlar 5-6ya kadar çıkar fizyoterapist maaşları kesinlikle tıptan çok daha güzel bir meslek tıpın çilesi çekilmez
Rapor Et
Eski 29 Haziran 2011, 22:02

#46 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ftr tusu olmasada okuması aşırı zor bölümdür bunu mutlaka göz önünde bulundurun ayrıca parayada bu kadar bakmayın seviceğiniz işi yapın başarılar
Rapor Et
Eski 1 Temmuz 2011, 19:27

#47 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar fizyoterapistlerin aldigi maaslar su an icin yeni mezun biri icin cok cazip olsa da her yil biraz daha dusmekte.henuz dogru duzgun ogretim elemani olmadan acilan ftr okullari kaliteyi dusurmesinin yanisira 5 sene sonra birden bire mezun patlamasi yaratacagindan maaslar su anki giboi olmayacak.su anda da 2-3 sene oncekinden daha dusuk zaten.koklu ve donanimli bir okulu puaniniz tutuyorsa yazabilirsiniz ama kucuk sehirlerde yeni acilan okullarda okumanizi tavsiye etmem cunku mezun sayisi artacagindan okullarin kalitesi on plana cikacak.ayrica sadece para icin degil meslegi iyice arastirip sevip sevmeyeceginizi goz onunde bulundurarak tercih yapin derim.unutmayin ki aldigimiz maaslarin her kurusunu hakediyoruz cunku okurken de calisirken de hem beden hem beyin olaraka cok yoruluyoruz.
Rapor Et
Eski 5 Temmuz 2011, 14:39

#48 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ülkemizde fizyoterapist kıtlığından dolayı maaşlar 3 ile 5 milyar arasında değişiyor ama yeni açılan bölümlerle 21 farklı üniversite her yıl yaklaşık 1650 mezun veriyor yani 2 ya da 3 yıl sonra işsiz fizyoterapist ordusu olucaz,maaşlar daha mezun olamadan düşmeye başladı,2-3 yıl sonrayı düşünemiyorum,bu bölümü seçtiğim için canım çok sıkkın 24 yaşındayım ve tekrar sınava girmeyi düşünüyorum doğru mu yaparım yanlışmı fikri olan varmı
Rapor Et
Eski 6 Temmuz 2011, 13:53

#49 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm arkadaşlar ben düz lise öğrencisiyim kısmet olursa bu sene tercih yapacağım kafam çok takıldığı bişey var ben bu sene okul puanı dahil 420 puan alıyorum. YGS 2 de, Fizik tedaviyi çok istiyorum ama malum puan yetmiyor ama tablo 3A da fizyoterapi gördüm iki yıllık sorularım şunlar.

1)Tablo 3A daki Fizyoterapi sadece sağlık meslek liseleri içinmi yoksa benim gibi düz liseler içinde olurmu puan yetiyor?

2)İş imkanı 4 yıllık gibi?

3)Maaşları hakkında yaklaşık bir bilgi verirseniz çok sevinirim. Benim ve benim gibi çoğu arkadaşların bu bilgilere ihtiyacı olduğunu biliyorum

Teşekkür EDERİM
Rapor Et
Eski 7 Temmuz 2011, 09:54

#50 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
fizyoterapistlerin maaşları en az 3 milyardan başlamaktadır tabi hastanenin döner sermayesine görede değişmektedir
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 24 Eylül 2014 16:33
Gönderen: kurukafa Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 21 Mayıs 2014 17:34
Cevap: 1
Son Mesaj: 3 Mart 2013 16:00
Cevap: 10
Son Mesaj: 7 Şubat 2013 11:07
Cevap: 0
Son Mesaj: 25 Mayıs 2012 14:58
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.154 saniyede (70.52% PHP - 29.48% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:21
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi