Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Airties rt 206 wireless modem şifresini unuttum, ne yapabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 15 Eylül 2009 (09:57) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
80889 kez görüntülenmiş, 15 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Şubat 2014 (16:33) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 15 Eylül 2009, 09:57

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba benım aırtıes rt 206 modemım var wıreless sıfresını unuttum resetlemek dısında ne yapabılırım
En iyi cevap The Unique tarafından gönderildi

Resetlemek dışında şifreyi hatırlamaya çalışın devamlı kullandığını yada kolay hatırlayabileceğiniz bişeydir.
Benzer Konular: Etiketler:
  • airties kullanici adi sifre unuttum
  • airties modem sifremi unuttum
  • airties modem sifresi unuttum
  • airties modem sifresini unuttum
  • airties sifremi unuttum
Rapor Et
Reklam
Eski 15 Eylül 2009, 11:07

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
Resetlemek dışında şifreyi hatırlamaya çalışın devamlı kullandığını yada kolay hatırlayabileceğiniz bişeydir.
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2010, 01:08

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Modeminizin web arayüzüne girişinde tanımladığınız şifreyi unuttuysanız, modeminizi fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekmektedir. Fabrika ayarlarına döndüğünüzde modeminizde yapmış olduğuınuz tüm ayarlar (ADSL, Kablosuz, LAN.. ayarları) silinecektir. Modemi fabrika ayarlarına almak için; Modeminiz açık konumda iken arkadaki “Reset” butonuna 5 saniye basılı tutunuz. Bu işlemden sonra modeminizin web arayüzüne şifre kısmını boş bırakarak girebilir, ayarlarınızı tekrardan tanımlayabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 6 Mayıs 2010, 10:28

modem

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
rresetlıyorum ama yıne sıfrenı ve kullanıcı adı gır dıyor
Rapor Et
Eski 6 Mayıs 2010, 10:56

#5 (link)
DiSs-eR
Ziyaretçi
DiSs-eR - avatarı
Resetliyorum Derken nasıl Resetliyorsunuz?

Modemin arasındaki reset düğmesine bir kalem yada kürdan tarzı ucu sivri birşeyle 10 saniye basılı tuttukran sonra modemin ışıkları yanıp sönecektir.

sonrasında kolay kurulum sihirbazından tekrar kurulum yapmanız gerekiyor eğer kablosuz ağdan yararlanıyorsanız lan kablosuyla modeme bağlanmanız gerekmekterdir. bütün ayarları doğru girdiğiniz taktirde kablosuz ağa şifrenizide mutlaka ıunutmayacağınız şifreyi girin yada şifre ve kullanıcı adını kaydet seçeneğiyle kaydediniz. eğer bir başka abonenin kablosuzunundan girmek istiyorsanız. bu bilgi mevcut değil
Rapor Et
Eski 14 Aralık 2010, 17:59

vaylıs şifresi nasıl kırılır

#6 (link)
alisebil
Ziyaretçi
alisebil - avatarı
vaylıs şifresi nasıl kırılır
Rapor Et
Eski 1 Şubat 2011, 16:46

bilgi

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
airties rt 206 modem sifreleri ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
Rapor Et
Eski 29 Mart 2011, 15:49

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ayarları fabrika ayarlarına yükle
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2011, 00:40

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kullanıcı adı yerıne admın yaz şifre de ttnet yaz arayuze ulaşırsın
Rapor Et
Eski 24 Ağustos 2011, 03:10

modem sifresi

#10 (link)
Misafir veyis
Ziyaretçi
Misafir veyis - avatarı
arkadaslar modemin sifresini unuttum cepten wifi ile baglanacam ama sifreyi nasil bulurum diye formlari takip ettim hikaye anlatiyorlar yok program yukle yok reset at falan, tekneloji cahili bir kendimi bilirdim yaf gittim modemi incelerken ordaki kare kodlar falan var stiker uzerinde birde baktim wpa psk kod yaziyor,hemen girdim kodu baglandim yalniz kodunuzda harf varsa buyuk kucuk harf olmasina dikkat edin,heralde butun modemlerin altindaki stiker larda vardir bu kod benimkinde olduguna gore
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.174 saniyede (71.10% PHP - 28.90% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:31
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi