Arama

Airties rt 206 wireless modem şifresini unuttum, ne yapabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Şubat 2014 Gösterim: 102.694 Cevap: 15
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benım aırtıes rt 206 modemım var wıreless sıfresını unuttum resetlemek dısında ne yapabılırım
EN İYİ CEVABI The Unique verdi
Resetlemek dışında şifreyi hatırlamaya çalışın devamlı kullandığını yada kolay hatırlayabileceğiniz bişeydir.
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Resetlemek dışında şifreyi hatırlamaya çalışın devamlı kullandığını yada kolay hatırlayabileceğiniz bişeydir.
Sponsorlu Bağlantılar
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Modeminizin web arayüzüne girişinde tanımladığınız şifreyi unuttuysanız, modeminizi fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekmektedir. Fabrika ayarlarına döndüğünüzde modeminizde yapmış olduğuınuz tüm ayarlar (ADSL, Kablosuz, LAN.. ayarları) silinecektir. Modemi fabrika ayarlarına almak için; Modeminiz açık konumda iken arkadaki “Reset” butonuna 5 saniye basılı tutunuz. Bu işlemden sonra modeminizin web arayüzüne şifre kısmını boş bırakarak girebilir, ayarlarınızı tekrardan tanımlayabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rresetlıyorum ama yıne sıfrenı ve kullanıcı adı gır dıyor
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
6 Mayıs 2010       Mesaj #5
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
Resetliyorum Derken nasıl Resetliyorsunuz?

Modemin arasındaki reset düğmesine bir kalem yada kürdan tarzı ucu sivri birşeyle 10 saniye basılı tuttukran sonra modemin ışıkları yanıp sönecektir.

sonrasında kolay kurulum sihirbazından tekrar kurulum yapmanız gerekiyor eğer kablosuz ağdan yararlanıyorsanız lan kablosuyla modeme bağlanmanız gerekmekterdir. bütün ayarları doğru girdiğiniz taktirde kablosuz ağa şifrenizide mutlaka ıunutmayacağınız şifreyi girin yada şifre ve kullanıcı adını kaydet seçeneğiyle kaydediniz. eğer bir başka abonenin kablosuzunundan girmek istiyorsanız. bu bilgi mevcut değil Msn Happy
alisebil - avatarı
alisebil
Ziyaretçi
14 Aralık 2010       Mesaj #6
alisebil - avatarı
Ziyaretçi
vaylıs şifresi nasıl kırılır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
airties rt 206 modem sifreleri ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ayarları fabrika ayarlarına yükle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kullanıcı adı yerıne admın yaz şifre de ttnet yaz arayuze ulaşırsın
Misafir veyis - avatarı
Misafir veyis
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #10
Misafir veyis - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar modemin sifresini unuttum cepten wifi ile baglanacam ama sifreyi nasil bulurum diye formlari takip ettim hikaye anlatiyorlar yok program yukle yok reset at falan, tekneloji cahili bir kendimi bilirdim yaf gittim modemi incelerken ordaki kare kodlar falan var stiker uzerinde birde baktim wpa psk kod yaziyor,hemen girdim kodu baglandim yalniz kodunuzda harf varsa buyuk kucuk harf olmasina dikkat edin,heralde butun modemlerin altindaki stiker larda vardir bu kod benimkinde olduguna gore