PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Airties rt 206 wireless modem şifresini unuttum, ne yapabilirim?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir09:57, 15 Eylül 2009 
merhaba benım aırtıes rt 206 modemım var wıreless sıfresını unuttum resetlemek dısında ne yapabılırım
En iyi cevap The Unique tarafından gönderildi

Resetlemek dışında şifreyi hatırlamaya çalışın devamlı kullandığını yada kolay hatırlayabileceğiniz bişeydir.
Cevap
The Unique11:07, 15 Eylül 2009 
Resetlemek dışında şifreyi hatırlamaya çalışın devamlı kullandığını yada kolay hatırlayabileceğiniz bişeydir.
Cevap
Misafir01:08, 22 Şubat 2010 
Modeminizin web arayüzüne girişinde tanımladığınız şifreyi unuttuysanız, modeminizi fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekmektedir. Fabrika ayarlarına döndüğünüzde modeminizde yapmış olduğuınuz tüm ayarlar (ADSL, Kablosuz, LAN.. ayarları) silinecektir. Modemi fabrika ayarlarına almak için; Modeminiz açık konumda iken arkadaki “Reset” butonuna 5 saniye basılı tutunuz. Bu işlemden sonra modeminizin web arayüzüne şifre kısmını boş bırakarak girebilir, ayarlarınızı tekrardan tanımlayabilirsiniz.
Cevap
Misafir10:28, 6 Mayıs 2010 
rresetlıyorum ama yıne sıfrenı ve kullanıcı adı gır dıyor
Cevap
DiSs-eR10:56, 6 Mayıs 2010 
Resetliyorum Derken nasıl Resetliyorsunuz?

Modemin arasındaki reset düğmesine bir kalem yada kürdan tarzı ucu sivri birşeyle 10 saniye basılı tuttukran sonra modemin ışıkları yanıp sönecektir.

sonrasında kolay kurulum sihirbazından tekrar kurulum yapmanız gerekiyor eğer kablosuz ağdan yararlanıyorsanız lan kablosuyla modeme bağlanmanız gerekmekterdir. bütün ayarları doğru girdiğiniz taktirde kablosuz ağa şifrenizide mutlaka ıunutmayacağınız şifreyi girin yada şifre ve kullanıcı adını kaydet seçeneğiyle kaydediniz. eğer bir başka abonenin kablosuzunundan girmek istiyorsanız. bu bilgi mevcut değil
Cevap
alisebil17:59, 14 Aralık 2010 
vaylıs şifresi nasıl kırılır
Cevap
Misafir16:46, 1 Şubat 2011 
airties rt 206 modem sifreleri ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
Cevap
Misafir15:49, 29 Mart 2011 
ayarları fabrika ayarlarına yükle
Cevap
Misafir00:40, 11 Temmuz 2011 
kullanıcı adı yerıne admın yaz şifre de ttnet yaz arayuze ulaşırsın
Cevap
Misafir veyis03:10, 24 Ağustos 2011 
arkadaslar modemin sifresini unuttum cepten wifi ile baglanacam ama sifreyi nasil bulurum diye formlari takip ettim hikaye anlatiyorlar yok program yukle yok reset at falan, tekneloji cahili bir kendimi bilirdim yaf gittim modemi incelerken ordaki kare kodlar falan var stiker uzerinde birde baktim wpa psk kod yaziyor,hemen girdim kodu baglandim yalniz kodunuzda harf varsa buyuk kucuk harf olmasina dikkat edin,heralde butun modemlerin altindaki stiker larda vardir bu kod benimkinde olduguna gore
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları