Arama

Airties rt 206 wireless modem şifresini unuttum, ne yapabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Şubat 2014 Gösterim: 102.708 Cevap: 15
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şifremı unutum
Sponsorlu Bağlantılar
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2012       Mesaj #12
misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende aynı şekilde arkdaşın yani yan komşunun kablosoz ağına bağlanmak istiyorum ama şifresini bilmiyom arkdaşta BİLMİYO ŞİFREYİ ne yapmam lazım acil bilgi tşkler
Sponsorlu Bağlantılar
ugurcicek - avatarı
ugurcicek
Ziyaretçi
14 Nisan 2012       Mesaj #13
ugurcicek - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar WEP şifresi óğrenmek nasıl oluyor,yanlış anlamayın kendi sakın,kendimin kini óğrenmek istiyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaş tamamda ben admin ttnet yerını değiştirilmiş olarak görünüyor bu alanda ne yapmam gerekiyor...
misafir falan d - avatarı
misafir falan d
Ziyaretçi
16 Şubat 2014       Mesaj #15
misafir falan d - avatarı
Ziyaretçi
bence hiç boşuna uğraşmayın modem şifrelerini kıramazsınız bende çok uğraştım ama yapamadım siz yaptınızmı ?yapamazsınız zaten boşuna uğraşmayın benden demesi yapanlar varsa söylesin ama bence %0.99 kişi vardır hatta o bile yoktur ama neyse bakalım siz biraz daha uğraşın belki yaparsınız salaklar Msn Happy Msn Grin sabah,sabah hiç gülesim yoktu ALLAH RAZI OLSUN. ne diyem bu uğraşan gibi enayiler çok bende önceden biraz enayi'ydm ama şimdi deilm çok konuşyum ellerim yoruldu o yüzden ben kaçar hea bu arada benim çok konuşmam kimseyi ilgilendrmez Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2014       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Windows Xp Den Wifi Şifremi bulamıyorum Airties rt206v4 İçin Yardımcı olabilirmisiniz