Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Masaüstü devamlı siyah kalıyor ve sadece mouse hareket ediyor, ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 15 Ekim 2009 (14:52) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
12002 kez görüntülenmiş, 24 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Nisan 2013 (13:16) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 15 Ekim 2009, 14:52

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar benim bilgisayarım dondu bende kapatıp açtım windows açılana kadar herşey normal ama windows açıldıktan sonra ekran siyah kalıo ne masaüstü nede başlat gorunmuo sadece mouse oynuo oda bir işlem yapmıo makinamda cok onemli bilgiler oldugu için format atamıyorum ama onarma yaptım yine olmadı vga modunda çalıştırdım yine omadı güvenli modda da aynısı oluo ama tek farkı kenarlarda güvenli modyasıo beyaz yası ile ama gene hiçbir işlem yapamıyorum ne olur biri yardım etsin
Rapor Et
Reklam
Eski 15 Ekim 2009, 22:38

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
1 gün önce ben de tıpatıp aynı sorunla karşılaştım ve henüz bir çözüm bulamadım. duyan bilen varsa, detaylı bir şekilde paylaşılırsa çok memnun olacağız..
Rapor Et
Eski 16 Ekim 2009, 00:36

#3 (link)
salcano
Ziyaretçi
salcano - avatarı
Aynı sorun bende de oldu. Hemde networkteki iki farklı bilgisayarda. Kesin virüs bu ama nasıl çözülecek bilmiyorum.
Rapor Et
Eski 16 Ekim 2009, 00:36

#4 (link)
salcano
Ziyaretçi
salcano - avatarı
Aynı sorun bende de oldu. Hem de sistemdeki iki farklı bilgisayarda. Kesin virüs bu ama nasıl çözülür bilmiyorum..
Rapor Et
Eski 17 Ekim 2009, 09:26

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
program olarak win pe sorunu çözüyor.

registir ayarları ile ilgili düzeltme ile sorun çözülüyor
Rapor Et
Eski 20 Ekim 2009, 11:14

#6 (link)
pilot0714
Ziyaretçi
pilot0714 - avatarı
ERD COMMANDER netten indirip cdye yazın
pcyi cd ile başlatın
start\system tools\system restore ye girin
bilgisayarı önceki zamana geri yükleyin
problem çözülmüştür
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2009, 14:46

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
malesef sitem geri yüklemede kapanmıs
Rapor Et
Eski 12 Kasım 2009, 00:35

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?masa üstü tamamiyle siyah sadece ok işareti geziyo ve hiç bi işlem yapamıyorum masaüstünde hiç bişiy yok nasıl yapıcam sizin dediklerinizi hiç bişey göremezken sadece kendiliğinden int. sayfası açılıyo
Son Düzenleyen Misafir; 12 Kasım 2009 @ 00:45. Sebep: sadece int. sayfası açılıyo:s
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2009, 16:07

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
masaüstü açılyor ama 3te1nde siyahlık oluşat(ben monitördeki exıt tuşuna bastıktan sonra oldu) bi daha yapamadım yardımcı olrmusunuz
Rapor Et
Eski 11 Kasım 2010, 21:07

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
oluyo bak başlat çalıştır gpedit.msc yaz sonra kullanıcı yapılandırması sonra yönetim sablonu sonra sistem sonra ctrl+alt+del seceneklerine bas sonra görev yöneticisini devre kaldıra bas
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.154 saniyede (69.38% PHP - 30.62% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:56
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi