Arama

Masaüstü devamlı siyah kalıyor ve sadece mouse hareket ediyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 3

Güncelleme: 5 Temmuz 2015 Gösterim: 17.299 Cevap: 25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bırı daha acık bır sekılde anlatabılırmı teker teker anlaşılır bıçımde cok acill

arkadaşlar win 7 de görev yöneticisi açılmıyo Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
görev yöneticisi devre dışı kaldığından ctrl + alt + del tuşuna tıkladığımda görev yöneticisini başlat seçeneği gelmiyor başka yolu yok mu?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ctrl+alt+del basıyorum ama görev yöneticisi gelmiyor . masaüstü çalışıyor ama ben siyah ekran olarak görüyorum.nasıl düzeltebilirim bu notebook yardım edin lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2013       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
güvenli modda başlatın, ekran kartını kaldırp tekrar kurmanız yeterlidir. teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2013       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarınızı combofix ile taratın kesin çözümdür denenmiştir.... Öncelikle hard diskinizi başka pc ye takın gizli klasörleri açın... kendi hard diskinizde windows yükü olan sürüye girin.. sırasıyla kullanıcılar/kullanıcı ismi(bilgisayarınızın kullanıcı adı)/App data/roaming/microsoft/windows/başlat menüsü/başlangıç buraya kendi hard diskinizde bulunan belgelerim vb. bi klasörühem kısayol hemde orjinaklini kopyalayın (amaç başlangıçta bi pencere açıp ordan masaüstüne gidip internete girmek ve combofixi indirmek veya flah da ise flasha girmek) sonra combo fixle taratın... sorun çözülecektir. tescillenmiştir Msn Happy

Not: Windows 7 de test edilmiştir. Windows xp de klasörler farklı olabilir ama yinede çözer Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2015       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeşim flash bellek e at onemli dosyaları sonra at dilediğince formatını