Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Peygamberimizin elini toprağa vurarak okuduğu siğil duası nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 20 Aralık 2009 (12:27) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
205550 kez görüntülenmiş, 67 cevap yazılmış ve son mesaj 27 Eylül 2014 (16:50) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.65  |  Oy Veren: 17      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 20 Aralık 2009, 12:27

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
peygamberimizin elini toprağa vurarak okuduğu siğil duası
En iyi cevap _KleopatrA_ tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Temra (Siğil) Duası

اَمْ اَبْرَمُوا اَمْرًا فَإنَّا مُبْرٍمُونَ

Okunuşu: “Em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.”

Yüzde ve elde bulunan temralar (siğiller) için kenarları kalemle işaretlenerek 3-5 ve 7-40 defa bu ayet oknursa Allah şifa verir.
Rapor Et
Reklam
Eski 20 Aralık 2009, 12:44

#2 (link)
_KleopatrA_
Ziyaretçi
_KleopatrA_ - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Temra (Siğil) Duası

اَمْ اَبْرَمُوا اَمْرًا فَإنَّا مُبْرٍمُونَ

Okunuşu: “Em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.”

Yüzde ve elde bulunan temralar (siğiller) için kenarları kalemle işaretlenerek 3-5 ve 7-40 defa bu ayet oknursa Allah şifa verir.
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2009, 12:47

#3 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Üç adet boğumlu arpa çubuğu alınır, boğumları siğillerin üzerine sürülür ve Taha suresinin 105, 106 ve 107 âyetler bir defa okunur. Sonra çubuklar rutubetli bir yere gömülür ve çürümeye terk edilir. Çubukların çürümesiyle siğiller de Allahü teâlânın izniyle düşer.
Rapor Et
Eski 5 Şubat 2010, 11:57

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bogumlu arpa çubunu nerde bulabilirim
Rapor Et
Eski 13 Mayıs 2010, 15:56

#5 (link)
misafir
Ziyaretçi
misafir - avatarı
adetliyken siğil duasını okuyabilirmiyim
vede ben kendime okuyabilirmiyim illa başkasının mı okuması gerek
Rapor Et
Eski 27 Mayıs 2010, 22:29

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bu siğil konusu okuma şu veya bu, Bir inanc meselesi, bizim küçükken elimiz de bir sürü siğil çıkar incir yaprağının sütünü sürer İncir yaprağını bir
duvar kovuğuna koyardık sonrada bu incir yaprağı burada nasıl kuruyorsa bu siğilde öyle kurusun derdik ve gerçekten bir iki gün içinde siğil kaybolurdu .
Sonra bilim teknik dergisindede bunun sadece inanca bağlı bir iyileşme olduğunu okuyunca sonradan çıkan siğillere incir sütü vs hiç bir şey iyi gelmedi .Çünki artık inanmıyordum
Rapor Et
Eski 27 Haziran 2010, 20:41

^^

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Siğiller için denemediğim yol kalmadı. Okuttum,doktora gittim,ilaç kullandım hiçbiri işe yaramadı. Siğiller elimde oldugu için görülebiliyorlar ve ben bundan çok rahatsız oluyorum,sürekli ellerime bakıyorum onları saklamaya çalışıyorum. İnsanların 'elindeki ne?' gibi sorular sormasından bıktım.
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2010, 16:32

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
elde ve yüzde derker? yani bacağımda çıkmışsa bu dua işe yaramaz mı
Rapor Et
Eski 10 Ağustos 2010, 16:54

sağlık

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
verrutol ilacı kullanırsanız yararlı olacağını düşünuyorum.tabi duayı da eksik etmemek lazım.Böylece allah şifa verrri.
Rapor Et
Eski 20 Ağustos 2010, 15:38

siğil

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende de bacak aramda çıktı...hangi dua okunacak..ben okuyabilirmiyim ..emeğiniz için tşk ler....
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.163 saniyede (70.25% PHP - 29.75% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 02:58
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi