Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Maddelerin yapısal modellerinin bilinmesi ne gibi kazançlar sağlar? - Sayfa 2

Gösterim: 14951 | Cevap: 35
misafir
23 Aralık 2010 17:12   |   Mesaj #11   |   
Ziyaretçi

maddelerin yapısal modelerinin bilinmesi ne gibi kazançlar sağlar?

cavabı yazarmısınız
Misafir
23 Aralık 2010 18:56   |   Mesaj #12   |   
Ziyaretçi
ne olur kimse bilmiomu bu ödevi
Misafir
24 Aralık 2010 19:59   |   Mesaj #13   |   
Ziyaretçi

maddelerin yapısal modellerin bilinmesi ne gibi kazançlar sağlar?

maddenin yapısal özellikleriniaraştıran bilim insanları,elde ettikleri yapı maddelerini herkezle paylaşmışlardır.Bu çalışmalar sayesinde maddeleri oluşturan atomların yapı içindeki dizilimleri hakkında bilgi sahibiyiz.Atomların ve atom kümelerinin yapı içindeki dizilimleri maddeden maddeye farklılık gösterebilir.Örneğin;elmas,demir ve bakırı oluşturan atomların dizilişlerine bakarak hangisini bakır,hangisinin demir,hangisinin elmas olduğu bulunabilir.
(inşalllah işinize yarar benim yaradı)
Misafir
26 Aralık 2010 13:38   |   Mesaj #14   |   
Ziyaretçi
dogrumu
Misafir
26 Aralık 2010 15:54   |   Mesaj #15   |   
Ziyaretçi
maddenin yapısal özellikleriniaraştıran bilim insanları,elde ettikleri yapı maddelerini herkezle paylaşmışlardır.Bu çalışmalar sayesinde maddeleri oluşturan atomların yapı içindeki dizilimleri hakkında bilgi sahibiyiz.Atomların ve atom kümelerinin yapı içindeki dizilimleri maddeden maddeye farklılık gösterebilir.Örneğin;elmas,demir ve bakırı oluşturan atomların dizilişlerine bakarak hangisini bakır,hangisinin demir,hangisinin elmas olduğu bulunabilir

benim işime yaradı sizede yarrar inşallahh!!!!!
Misafir
3 Ocak 2011 17:33   |   Mesaj #16   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bence bilim insanları küreye benzayen ve maddenin yapı taşları olan bu taneciklere atom denir ..

ben
bence bilim insanları küreye benzayen ve maddenin yapı taşları olan bu taneciklere atom denir ..

tama onu bizde biliyoruz ama bana bu lazım değil bunun bilnmesi sonucunda ne oluyor bulazım bana yaa lütfen yarın sunum yapcam yaa ne olur lütfen lütfen....
Misafir
6 Ocak 2011 20:16   |   Mesaj #17   |   
Ziyaretçi
ya arkadaşlar daha açık bilen yok mu ???
Misafir
22 Ocak 2011 15:24   |   Mesaj #18   |   
Ziyaretçi
ya bana acil lazım lütfen en ince ayrıntısına kadar yazın
Misafir
12 Şubat 2011 18:44   |   Mesaj #19   |   
Ziyaretçi
arkadaşlaracil madelerin yapısal modelerinin bilinmesi ne gibi kazançlar sağlar lütfennnnnnnn bulun sonucumu acil
Misafir
4 Aralık 2011 12:27   |   Mesaj #20   |   
Ziyaretçi
maddenin yapısal özellikleriniaraştıran bilim insanları,elde ettikleri yapı maddelerini herkezle paylaşmışlardır.Bu çalışmalar sayesinde maddeleri oluşturan atomların yapı içindeki dizilimleri hakkında bilgi sahibiyiz.Atomların ve atom kümelerinin yapı içindeki dizilimleri maddeden maddeye farklılık gösterebilir.Örneğin;elmas,demir ve bakırı oluşturan atomların dizilişlerine bakarak hangisini bakır,hangisinin demir,hangisinin elmas olduğu bulunabilir
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Maddelerin yapısal modellerinin bilinmesi ne gibi kazançlar sağlar? Konusuna Benzer Konular

Cevap: 3
Son Mesaj: 2 Şubat 2015 13:41
Tüketici hakları insanlara ne gibi yararlar sağlar?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 8 Şubat 2012 19:09
Cevap: 0
Son Mesaj: 22 Aralık 2011 17:17
Son Mesaj: 27 Ekim 2010 17:49
Feribot kullanımı ne gibi avantaj ve dezavantaj sağlar?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 16 Kasım 2009 22:30
Sayfa 0.353 saniyede 8 sorgu ile oluşturuldu