Arama

Paranormal Activity filminin gerçek olup olmadığı hakkında kesin bilgi verir misiniz? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Şubat 2015 Gösterim: 75.133 Cevap: 128
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2012       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu tür sloganlar reyting amaçlı kullanılırlar ve daha fazla rant (bir bakıma kar) elde edebilmek için bu yönteme başvurulur. Tabi dünya üzerinde böyle bir olay yaşanmış mıdır bunu bilemeyiz fakat birkaç mesaj öncesinde arkadaşın söylediği gibi bu tür bir kamera çekimi olsaydı şimdiye kadar 100 kere internette yayılırdı. Amaç sadece ilgi çekebilmektir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2013       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeşim Tabiki Gercek Deil Amma Ve Lakin Gerçekte Olabilir Yukarda ALLAH Var O Bilirki Kapılar Kendi KEndini Açmaz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2013       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA ARKADAŞLAR BUNLAR GERÇEK DEĞİL KORKMANIZA GEREK YOKTUR BİRİNCİSİ BEN ŞÖYLE DÜŞÜNÜYORUM HATIRLATIRIM Kİ YÜCE RABBİMİZ GÖZÜMÜZE PERDE ÖRTMÜŞ TÜR VE KUTSAL KİTABIMIZDADA ONLAR BİZE ASLA GÖRÜNEMEZMİŞ BUNU BÖLE BİLİN HA YOK ARKADAŞIM HALA KOTKUYORUM DERSENİZ O AYRU O ZAMAN BİR NAS SURESİ OKUYUN ÇÜNKÜ ALLAH ŞAH DAMARIMIZDAN BİLE YAKINDIR BİZE TAMAMMI BU SAÇMALIK BUNUDA BİLİN Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2013       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence gerçek daha önce arkadaşlarla konuşurken herkes bu filmin konusunun gerçek oldugunu söylüyor.Bende gerçek oldugunu düşünüyorum.
Rating - avatarı
Rating
Ziyaretçi
11 Mayıs 2013       Mesaj #125
Rating - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Böyle Filmleri Genellikle Amerikalılar İlgi Çekmek Amacıyla Yapmıştır Ve Böyle Birşey Var İse Yani Bu Film Gerçek İse E O Zaman Neden Yapım Yönetimi Ses Yönetimi Kurgu yönetimi Ve Dil Yönetimi Olsun Ki Yani Böyle Filmlere İnananların Sonu Sadece Zaman Kaybı Olur Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2013       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tartışmaya gerek yok film bir kurgudur gerçekte cinler şeytanlar filan insanlara zarar veremez (ısıramaz , ayağından tutup göütremez) ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2014       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ama paranormak 2 de son sahbede hepsi olduruldu ama katie hunteri kacirip yokolmasive ikisude bidaha bulamamasini soyluodu biaz kfa kafavkaristirici
meco - avatarı
meco
Ziyaretçi
17 Mart 2014       Mesaj #128
meco - avatarı
Ziyaretçi
hayır bence yanılıyosun bence ğerçek bir olay daabe ğibi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2015       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gerçek görüntüleri yok dedikleri gibi Amerikalıların klasik sloganları. Her duyduğunuz şeye inanmayınız. Şu zamana kadar hiçbir kimseye cinlerin musallat olduğunu duymadım. Allah Teala insanları cinlerden korumaktadır. Allah Teala izin vermediği sürece cinler size musallat olamaz. Ayrıca her konuda gerçek delil arıyorsunuz bunda neden aramıyorsunuz? Saçmalık! Bunlar ilgi odağı olmak için yapılan palavralar. "Olaylar yaşanmıştır!" vs. bunların hepsi rekor kırmak için insanları kullanmaya çalışan insanların aldatmacasıdır. Amaçları insanın bilinç altında yer edinmesini sağlamak, millete ve haberlere konu olmak. Bu kadar saçma olayları ne gördüm ne de duydum. Tekrar söylüyorum SAÇMALIK!