Arama

Paranormal Activity filminin gerçek olup olmadığı hakkında kesin bilgi verir misiniz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Şubat 2015 Gösterim: 75.130 Cevap: 128
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
you tube de var arkadaşlar gerçek videoları
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bana görede gerçek değil fakat bazılarına soruyorum gerçek diyorlar bu nasıl iş ya...
Sponsorlu Bağlantılar
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
5 Ocak 2011       Mesaj #23
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Ona bakarsanız gerçek diyor film de. Ama sinema sektörü bunu yapıyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
film gerçek değili düne kadar gerçek sanıyodum googleden gala gösterimlerine baktım ve oyuncuları poz vermişlerdi film afişi önünde o AN baya hayal kırıklığına uğrAdım amaherşeye rağmen başarılı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selamın Aleyküm Beyler; bakın bu film gerçek olsaydı inanınki başka kişilerinde başına gelirdi ya da dünya da sadece bu haberler dolanırdı bu yüzden bazı arkadaşlarımız bunu gerçek sanıp korkudan titriyorlar ya bize gelirse ya olursa beyler(gerçek olduğuna inananlar) eger böyle bisi warsa Allah izin vermez yani iblise şeytana bile demiş ki kalbi dili ve beyni dışında hükmede bilirsin bu demektir ki
insanı ancak düşüncelerle rahatsız eder Allah asla izin vermez kısacası rahat olun bu tür filmler piyasada çok var gerçekçilik yapmaya çalışmışlar anlıcagınız hadi selametle kendinize iyi bakın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnce..bu..film..gerçek....kadından...beli..kaıdn..neler..yasadını...sabah.. kalktında..unutuyor...Msn Wink hem sevgilisinin cesedii bıldunmus arastırın
micheas yani kattie sevgilinni ercekten öldürmüş ve sevilisinin mezarı nın fotoöları var bakınnn arastırın
neden yalabn sölesinler o zman bnde texas katliamına ianmıyorumm
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011       Mesaj #27
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bnce..bu..film..gerçek....kadından...beli..kaıdn..neler..yasadını...sabah.. kalktında..unutuyor...Msn Wink hem sevgilisinin cesedii bıldunmus arastırın
micheas yani kattie sevgilinni ercekten öldürmüş ve sevilisinin mezarı nın fotoöları var bakınnn arastırın
neden yalabn sölesinler o zman bnde texas katliamına ianmıyorumm

Evet Teksas Katliamına inanma hatta Elms Sokağı Kabusunada inanmayabilirsin Msn Grin Birazcık mantık yürütün bu doğaüstü olaylar, ufolar vs. niye hep ABD sınırları içerisinde oluyor. Msn Happy Hollywood...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende şunu söyliyim 1.si gerçek polis kayıtlarında bulunmuş ölü çiftin çektiği kassette polisler saklıyormuş.
ama 2.si 1.sinden esinlenerek yapılmış zaten 1.si sadece küçük bi el kamerasıyla 1 çift çekmiş evlerinde yaşananları görüntüler renksiz zaten.
ama TAKTİRİ İLAHİ kimse bilemez bunu gerçek olup olmadığını kimse bilemez Msn Happy AYRICA MİSAFİR ARKADAŞIMIZIN DEDİKLERİ TAMAMEN DOĞRU BNLAR KURAN-I KERİM'dede yazo (bu varlıklar),
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #29
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Amerika'nın yaratıcılıkları ve film sektörünün abartısı gerçektir. Zaten bu konularda belgeseller de yapıyorlar. Ve objektif olsun diye Psikolog da koyuyorlar. Psikolog bazı insanların kendi sorunlu beyinlerinde yarattığı olaylardır bunlar diyor. Tabi geneli. Mesela hayaletlere inananlar ve benzeri.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bir araştırdımda bu film serisi gerçek değil bu oyuncuların hepsini araştırdım ve 2010 da ve film çekimleri sonrası galada fotoğrafları var demekki gerçek değil.