Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Sibirya kurdu bakımı nasıl yapılır, nasıl beslemek gerekir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 8 Haziran 2010 (10:39) tarihinde açılmıştır.
74496 kez görüntülenmiş, 99 cevap yazılmış ve son mesaj 30 Temmuz 2014 (18:15) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 8 Haziran 2010, 10:39

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar ben sibirya kurdunu daha yeni aldım ona nasıl bakacağımı tam olarak bilmiyorum kendisi 10 aylık bana bi yardım eder misiniz ona ne yedireceğimi ve nasıl ilgileneceğimi bilmiorum nolur bilen iri varsa bana anlatabilir mi?
En iyi cevap Breath tarafından gönderildi

Sibirya Kurdu Bakımı

Özgürce koşup oynamayı çok seven bir ırk olduklarından dolayı apartman yaşamı için çok uygun köpekler değildirler. Hava sıcak olmadıkça çok iyi koşu arkadaşıdırlar. Tüylerinin uzun olmamasından dolayı düzenli aralıkla fırçalamak gerekmektedir. Fırçalarken acıtmamaya dikkat ediniz, sinirlenebilirler. Oldukça fazla egzersiz gereksinimleri vardır. Tek başlarına olmayı hiç sevmezler, tek başlarına kaldıklarında etraftaki nesneleri kemirmeye başlayabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2010, 02:03

#2 (link)
Breath
Ziyaretçi
Breath - avatarı
Sibirya Kurdu Bakımı

Özgürce koşup oynamayı çok seven bir ırk olduklarından dolayı apartman yaşamı için çok uygun köpekler değildirler. Hava sıcak olmadıkça çok iyi koşu arkadaşıdırlar. Tüylerinin uzun olmamasından dolayı düzenli aralıkla fırçalamak gerekmektedir. Fırçalarken acıtmamaya dikkat ediniz, sinirlenebilirler. Oldukça fazla egzersiz gereksinimleri vardır. Tek başlarına olmayı hiç sevmezler, tek başlarına kaldıklarında etraftaki nesneleri kemirmeye başlayabilirler.

Rapor Et
Eski 3 Temmuz 2010, 16:55

bakım

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bak süt içer tavuk kemiği yer çok oyun ister ve evcildir hızlı koşar hemde koşmayı çok sever yemek verirken ekmek süt ve kemik yer benimki tavuk kemiği yer ama hep tavuk kemiği verilir ona kulube yapılmalıdır. Eğer yanında insan ya da başka köpek yoksa sıkılır ve bişeyler kemirmeye başlar bunun için hep yanında durup onu gezdirmeyeçıkarmalısın ve çok spor yapmak zorundadır.
Rapor Et
Eski 25 Ağustos 2010, 13:45

Sibirya kurt köpeği bakımı hakkında bilgi verir misiniz?

#4 (link)
akanyanik
Ziyaretçi
akanyanik - avatarı
Fakat Köpek Besleme Hakkında Bir Bilgim yok Yardımcı Olurmusunuz Aşı Yada Beslenme Nasıl Oluyor Günün Hangi Saatleri Arasında Gezdirmeliyim ?
Rapor Et
Eski 25 Ağustos 2010, 13:53

#5 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:
akanyanik adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Fakat Köpek Besleme Hakkında Bir Bilgim yok Yardımcı Olurmusunuz Aşı Yada Beslenme Nasıl Oluyor Günün Hangi Saatleri Arasında Gezdirmeliyim ?
Alıntı:
Breath adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Sibirya Kurdu Bakımı

.
Rapor Et
Eski 23 Ekim 2010, 20:15

sibirya kurdu ne ilebeslenir

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
günde kaç kez beslemem gerek şuan 20 günlük de yavruları var neler yapmam gerek
Rapor Et
Eski 23 Kasım 2010, 16:48

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sibirya kurdu almayı düşünüyorum ama nasıl besleyeceğimi bilmiyorum bu yüzden nerdeyse vazgeçecektim ama yine karar aldım alacam söylermisiniz neyle beslicem
Rapor Et
Eski 23 Kasım 2010, 16:53

sibirya kurdunun günlük yemesi gerekenler?

#8 (link)
kibar feyzo
Ziyaretçi
kibar feyzo - avatarı
sibirya kurdu almak istiyorum yavru ama ne yedireceğimi bilmiyorum söylermisiniz
Rapor Et
Eski 16 Ocak 2011, 16:19

paşam

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrb arkadaşlar benimde sibirya kurdum var henüz 9 aylık ben aldığımda 3 aylıktı çok zayıf ve çelimsizdi şimdi ise görmeniz lazım neredeyse yaşını doldurmuş köpeklerden farkı yok çok iyi beslediğimi düşünüyorum...sabah kahvaltısı peynir,yumurta yediriyorum yumurtayı çiğ yedirmek tüylerinin dökülmesini önlüyor.öğlen haşlanmış tavuk akşam ise koyun kemiği yediriyorum doğrusu benim köpeğim herşeyi yiyor...prinç pilavını çok seviyor şaka gibi ama gerçek...bakımı oldukça zor tek kalmaktan nefret edio durmuo sürekli havlıyor ona olan sevgimden bişi yapamıyorum...emin olunki çok sadık bi köpek
Rapor Et
Eski 28 Ocak 2011, 08:44

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yeni alacak arkadaşlar için :
ilk zamanlar süt ile besle ardından süte biraz ekmek içni koyarak ver .5 aylıkken yavaş yavaş yemek ver sana tavsiyem makarna ile sulu bir yemek olur.alışıncada artık bir avuç hazır mama da katarak ver ama mama ile yemeği karıştır çünkü mamayı görünce hep mama ister
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.146 saniyede (71.02% PHP - 28.98% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 05:05
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi