Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Pasaport vizesi geçmiş biri ne kadar ceza alır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 6 Temmuz 2010 (16:23) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
33672 kez görüntülenmiş, 22 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Haziran 2014 (14:08) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.89  |  Oy Veren: 19      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 6 Temmuz 2010, 16:23

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nisanlım bulgarıstanlı bır ekkekle evlenmek ıstıyorum ama vısesı gecmıs kacyıl caza alır
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Ağustos 2010, 13:09

#2 (link)
Breath
Ziyaretçi
Breath - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

nisanlım bulgarıstanlı bır ekkekle evlenmek ıstıyorum ama vısesı gecmıs kacyıl caza alır
Sınırdışı edilir. Pasaportuna da damga vurulur. Sistemlere de işlenir. Hatta sınırdışı eden ülkenin diğer başka ülkelerle bilgi paylaşımı varsa o ülkeler de bayağı bir zorluk çıkarır.

Kesinlikle "iki üç gün nedir ki, geç geç" demez hiç kimse. Uçağını kaçırsa, pasaportunu kaybetse, kaza geçirse bile bunu tolere etmezler. Bunlar gibi bir acil durum söz konusuysa derhal o ülkenin polisine gidip durumu belgeleyip özel bir çıkış vizesi almak gerekir. Havalimanında derdini kimseye anlatamaz.
Rapor Et
Eski 10 Şubat 2011, 10:53

vize ihlali

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
vizesi gecmiş yabancı ilk 3 ay vize başvuru hakkı vardır bu süre 15 gündür tabi kendisi başvuracak 3 ayı gectigi zaman yakalanırsa ortalama 600 tl ceva vize ihlali icin 150 tl oturma belgesi icin para öder sınır dışı edilir 3 ay sonra tekrar ülkeye gelebilir bu bilgilere başımdan gectigi icin sahip oldum arkadaşım fas vatandası türkıyede kaldıgı süre 6 ay 3 ay yasal hakkı 3 ay ceza eger 3 ayı gecerse para katlanır türkıyeye gırısı 1 yıl ertelenır para ödenmesse 5 yıl türkıyeye gırıs yapamaz (bilgilerin tarihi 10.02.2011)
Rapor Et
Eski 1 Mayıs 2011, 15:58

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benım esım 5 yıl trye gırıs yasaklı bu 5 yıl ıcın 2116 tl odenmesı lazım bu parayı gıreceyı zaman oderse gırısınde herhangı bır belge ısterlermı yada ısterlerse bu belgeler nelerdır?
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2011, 01:10

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iy akşamlar pasaport vizesinin süresi 4 sene geçmiş biri ne kadar ceza alır acaba
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2011, 01:26

Vize geçirme ceza parası ne kadardır?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyi akşamlar pasaport vizesinin süresi 4 sene geçti ceza parası ne kadar olur acaba
Rapor Et
Eski 11 Haziran 2011, 22:32

11ay vıze gectı.ceza nekar

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
11 ay benım vıze gectı.nekadar ceza var
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2011, 12:29

vize ihlali

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ne olur bana u kounada acil cvp yazan arkadasım 1.5 yıl vize ihlali yaptı giderken cezasını ödedik 1600 polis dedi ay sonra girebilirsin geliyuordu türkeye sınırdan almadılar 1 yıl cezalı gözüküyor tam urda evlencektik oda zaten nikah evraklarını tamamlamaya gitmişti arkadasım bulgaristanlı nasıl evlebilirim ve evlenin ce u ceza kalkarmı beklemeden vize alabilirmiyiz tşkler fatihh
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2011, 22:27

vize ihlal cezası

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
vize cezalari ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
vize cezasını ödediğim zaman yinede deport olurmu
Rapor Et
Eski 20 Haziran 2012, 00:55

Cvp: Pasaport vizesi geçmiş biri ne kadar ceza alır?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim eşim yabancı uyruklu ama resmi nikahımız var ama 1.5 vize ihlali var bilgisi olan varsa yazsın
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.188 saniyede (73.41% PHP - 26.59% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 04:41
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi