Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

İyi bir basketbol oyuncusu nasıl olunur?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 24 Temmuz 2010 (18:46) tarihinde açılmıştır.
11243 kez görüntülenmiş, 60 cevap yazılmış ve son mesaj 29 Ağustos 2014 (21:32) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 24 Temmuz 2010, 18:46

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba
Ben 12 yaşındayım. Eskişehirde Odunpazarıbelediyespor kulübünde oynuyorum.Boyum 1.78. Kilom 68
Basketbolda bazı sorunlarım var.
1. Kendimi güvenim fazla yok
2.İyi oynamama ramen koçun karşısında heyecan yapıyorum ve hareketleri yanlış yapıyorum
3.Biraz kas yapmak ve kilo vermek istiyorum.
Şimdiden teşekkürler
En iyi cevap Candy_Girl tarafından gönderildi

İlk önce bununla ilgili bir araştırma yapın daha sonra ise bilinçli antremanlara başlayın.
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:
  • basketbolumu nasil gelistiririm
  • iyi basketbolcu nasil olunur
  • iyi bir basketbolcu nasil olunur
  • nasil basketbolcu olunur
  • nasil nba oyuncusu olunur
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 29 Kasım 2010, 18:59

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nolursa olsun rahat ol ve rahat olman sana kalmıs bısey bunu kendın yapman lazım
Rapor Et
Eski 12 Ocak 2011, 19:28

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyi basketbolcu nasil olunur ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
Rapor Et
Eski 28 Ocak 2011, 20:31

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyi bir basketboLcu olabilmek ıcın antrenmanlarında gayret edıp cabalamakla basLar ne kadar kendine guvenın varsa o kadar iyi oLursun sonra Canta motıvasyonun ıcın cantandakı esyaLarın duzenı onemlıdır havLun suyun vb. sonra mac ıcersınde heyecan yapmayıp sakın oynamalısın antrenmanda yaptıgın hareketleri göz onune getırmelıısn ve Rakibin karsısında ogrendıklerını uygulamaLısın bende 13 yasındayım ve bnLarın hepsını yapıorum bırcok macLara cıktım ankara fener spor kulubundeyım ve bunLarı yaparak ınan cok ıyı basketbolcuyum kocLarım antrenorlerım benı hep ornek gosterır ve sever sende bunLarı yap yararı olur
Rapor Et
Eski 28 Nisan 2011, 20:02

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben de basketçiyim okul takımında oynuyorum herkes beni iyi biliyor ama ben beyenmiyorum

sizce neyapayım
Rapor Et
Eski 5 Mayıs 2011, 15:41

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar basketbolcu olmm için nereye başvurmalıyım????
Rapor Et
Eski 5 Mayıs 2011, 16:02

basketbol

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyi bir basketbolcu nnelere dikkat etmeli
Rapor Et
Eski 6 Mayıs 2011, 18:54

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Merhaba ... ben 11 yaşındayım . Kendime çok güveniyorum ve ileride basketbolcu olmak istiyorum . Fakat boyum 1.48 ve kilom 54 . Kilom beni çok üzüyor ve bazen oynamamı engelleyebiliyor . Kolay kilo verebilmem ve sağlıklı olabilmem için ne önerirsiniz ? Lütfen cevap verin . Şimdiden Teşekkür ederim...
Rapor Et
Eski 6 Mayıs 2011, 21:14

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bende Basketbolcuyum . tekirdağ GençLik Spordayımm .. Mahhalle arkilerimin hepsi
takımdakilerin hepsi vs.. hepsnden kötüyüm Boyum 1.48 Kilom 52 Lütfen Yardımcı Olun NasıL ii bir basketbolcu Olurum ben!?
Rapor Et
Eski 9 Mayıs 2011, 16:57

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende efes pilsen alt yapısında oynuyorum boyum 1.73 asla guardlığı düşünmeyin boyunuzu ne kadar uzatabiliyorsanız uzatın bana 1.80 yeter kilo dert değil boyunuz uzarsa yağlar kasa dönüşür hepinize başarılar
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.153 saniyede (65.15% PHP - 34.85% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 16:19
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi