Arama

Kuaförden bit bulaşır mı?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ocak 2011 Gösterim: 6.191 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim şaçımada bit düştü ilk defa karşılaşıyorum vede çok kötü kaşınıyo malesef anlayamamıştım ilk başlarda tarayınca düştü kuaförden bit bulaşırmı 10 gün önce saşımı kesdirdim iki gün sonra kaşınmaya başladım
EN İYİ CEVABI anti_ewrim verdi
Kesinlikle bulaşır,çok bi bilgim yok ama ananem falan anlatırdı,onların küçük sirke isminde yumurtaları olurmuş beyaz renkli kepek benzeri bişi
ben küçükken kuaförde rastlamıştım,kızın saçına bit düşmüş,kuaförden,e tabi taraklara bulaşabiliyo,o yüzden seçtiğimz kuaförlere dikkat etmek gerekio..
Sponsorlu Bağlantılar
anti_ewrim - avatarı
anti_ewrim
Ziyaretçi
13 Aralık 2010       Mesaj #2
anti_ewrim - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Kesinlikle bulaşır,çok bi bilgim yok ama ananem falan anlatırdı,onların küçük sirke isminde yumurtaları olurmuş beyaz renkli kepek benzeri bişi
ben küçükken kuaförde rastlamıştım,kızın saçına bit düşmüş,kuaförden,e tabi taraklara bulaşabiliyo,o yüzden seçtiğimz kuaförlere dikkat etmek gerekio..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bayan kuaförüyüm haftada kesim için gelen ortalama 3-4 kişide bit var ve bizde mecburen kesmek zorunda kalıyoruz müşteri kaybetmemk için ve müşteriye bişey belli etmiyoruz dolayısıyla bulasabiliyo özellikle üniversitelerin olduğu şehirlerde bitlenme çok fazla ben çanakkledeyim gelen üniversiteli gençlerin basından çıkan bitleri görseniz şaşırırsınız!