Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Okul temsilcisi adaylığı için konuşma örnekleri verir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda ÜyeOldumİste tarafından 18 Ekim 2011 (19:01) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
30766 kez görüntülenmiş, 39 cevap yazılmış ve son mesaj 16 Kasım 2013 (10:14) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 15      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 18 Ekim 2011, 19:01

#1 (link)
ÜyeOldumİste
Ziyaretçi
ÜyeOldumİste - avatarı
Lütfen yardım edinn! Okul temsilcisi adayı oldum. Acil bir konuşma hazırlamam gerek. 7. sınıftayım. Bu yüzden hazırlayacağım konuşma hem benden küçüklere, hem de sekizlere hitap etmeli. Lütfeen. Bir yerden güzel bir konuşma bulursanız paylaşın.
En iyi cevap Teusa tarafından gönderildi

1. konuşma
Okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde,

Çevre okullar dâhil olmak üzere,

Tüm öğretmenler, öğrenciler, gönüllü ve gönülsüz velilerle, bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireylerle sıkı bir iş birliğine girerek,

Tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun için de
gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere
okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum.

Hayırlı ve uğurlu olsun

Ben bunu buldum yanlışım varsa yazın bir de bir şeyler ekleyin.

2.konuşma
Saygılı müdürüm Sevgili arkadaşlarım Bugun burada okulun sorununa Çare bulmak için sizlerin adayı olarak bu kürsüde bulunuyorum Bende sizler gibi aynı sıralardayım Ve sizin düşündüklerini okula yansıtıcağımı Ve sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum Gibi sözler söyleyebilirsin ne kadar çok edebiyat yaparsan o kadar çok iyidir unutma siyasetçinin ekmeği yalandır.

not:birinden birini seçebilirsiniz.
Benzer Konular: Etiketler:
  • okul baskan adayi konusmalari
  • okul baskanligi secim konusmasi
  • okul temsilcisi adayi konusmasi
  • okul temsilcisi konusma metni
  • okul temsilcisi konusmasi
Rapor Et
Reklam
Eski 23 Ekim 2011, 19:29

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nolur sınıf temsilcisi olarak seçileceğim bir konuşma yapmam lazım
Rapor Et
Eski 23 Ekim 2011, 19:44

#3 (link)
Teusa
Ziyaretçi
Teusa - avatarı
1. konuşma

Tüm öğretmenler, öğrenciler, gönüllü ve gönülsüz velilerle, bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireylerle sıkı bir iş birliğine girerek,

Hayırlı ve uğurlu olsun

2.konuşma
Saygılı müdürüm Sevgili arkadaşlarım Bugun burada okulun sorununa Çare bulmak için sizlerin adayı olarak bu kürsüde bulunuyorum Bende sizler gibi aynı sıralardayım Ve sizin düşündüklerini okula yansıtıcağımı Ve sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum Gibi sözler söyleyebilirsin ne kadar çok edebiyat yaparsan o kadar çok iyidir unutma siyasetçinin ekmeği yalandır.

Rapor Et
Eski 24 Ekim 2011, 17:06

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
1. konuşma

Hayırlı ve uğurlu olsun

2.konuşma

Kaynak: Okul temsilcisi adaylığı için konuşma örnekleri verir misiniz?
Rapor Et
Eski 26 Ekim 2011, 13:55

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
(ya yardım edin okul temsilcisi adayıyım acil konuşma yazısı gerek bana).
Rapor Et
Eski 26 Ekim 2011, 14:00

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
(arkadaşlar parantez içinde söylüyorum,ben temsilci aday adayıyım bana yardım edin bir konuşma sayfası gönderin nolur hemen acil çünkü yarın konuşma yapacağım.)
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2011, 17:56

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BENDE OKUL TEMSİLCİLİĞİNE ADAYIM BANADA YARDIM EDİİİNNN!!!!!!!!!!!!
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2011, 17:58

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sayın müdürüm , sevgili öğretmenlerim ve okulumuzun özünü , ülkemizin geleceğini oluşturan siz değerli arkadaşlarım
Ben Berk DEMİRAKI , 10 AG sınıfı Temsilcisiyim ve Okul temsilciliğine adayım.Öncelikle beni dinlemeye geldiğiniz için teşekür ederim.Okulumuz çok muhteşem bir okul olmayabilir ama bir okulu muhteşem yapan onun içindeki öğrencilerdir.Sizlerin okulumuzla ilgili sorunlarını çözmek için okul temsilciliğine adaylığımı koydum.Peki bu sorunlarla karşılaşan kişiler yani biz öğrenciler bunları hep beraber olup çözmemiz gerektiğini düşünüyormuyuz?Tabiyki düşünmeliyiz.Okulumuzun ve öğrencilerimizin sorunları: Ulaşım , Sağlık , Temizlik , ders programlarımızın düzgün olmayışı vbz sorunlar.
Ulaşım sorunumuz için ESHOT müdürlüğüne bir dilekçe yazarak tepkimizi gösterebiliriz.Bu dilekçede öğrencilerimizin 8 ve 82 numaralı araçların okulumuzun önüne kadar gelmemesi yüzünden okul ile durak arasında kalan yolu yürümek zorunda kaldıklarını belirtebiliriz.Okulumuzda koridorlarda ve sınıflarda ilk yardım dolabı bulunmamakta , bir arkadaşımız kaza geçirse yardım edemiycez böylece ambulansın gelmesini beklemek zorunda kalıcaz.Bunun için en azından iki blokta birer tane ilk yardım dolabı bulundurmalıyız.Okulumuzun sadece sorunlarını çözmeye çalışmakla kalmamalıyız.Diğer okullarda olduğu gibi bizlerde aktivitelere katılmalıyız.Bu aktiviteler illaki futbol , satranç , basketbol , voleybol olucak diye birşey yok , eğer biz istersek haftada birgün okulumuzun öğrencilerinin istediği bir filmi konferans salonunda izleyebiliriz.Peki Salonumuz küçük olabilir ama ilk hafta 9. sınıflar 2. hafta 10. sınıflar ve 3. hafta 11. sınıflar 4. hafta ise 12. sınıflar film izleyebilir.Ve bu filmi seçmekte onların elinde olmalıdır.Eğer MEB kabul ederse ,okulumuzda serbest kıyafet uygulamasını başlatacağız.Siz İsteyin, Biz Değerlendirelim. Hep Birlikte El Ele Verelim.Okulumuz için gerekli olan herşeyi tek tek yapıcağım.Derslerinizden arta kalan zamanlarda yanıma gelip söyleyebilirsiniz bunları tek tek not alıcağım.Ve oylarınızı bana vermenizi istiyorum , oyunu bana veren veya vermeyen bütün arkadaşlara konuşmamı dinledikleri için tekrar teşekür ediyorum. (olabilir)
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2011, 19:08

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sayın müdürüm , sevgili öğretmenlerim ve okulumuzun özünü , ülkemizin geleceğini oluşturan siz değerli arkadaşlarım
Ben Berk DEMİRAKI , 10 AG sınıfı Temsilcisiyim ve Okul temsilciliğine adayım.Öncelikle beni dinlemeye geldiğiniz için teşekür ederim.Okulumuz çok muhteşem bir okul olmayabilir ama bir okulu muhteşem yapan onun içindeki öğrencilerdir.Sizlerin okulumuzla ilgili sorunlarını çözmek için okul temsilciliğine adaylığımı koydum.Peki bu sorunlarla karşılaşan kişiler yani biz öğrenciler bunları hep beraber olup çözmemiz gerektiğini düşünüyormuyuz?Tabiyki düşünmeliyiz.Okulumuzun ve öğrencilerimizin sorunları: Ulaşım , Sağlık , Temizlik , ders programlarımızın düzgün olmayışı vbz sorunlar.
Ulaşım sorunumuz için ESHOT müdürlüğüne bir dilekçe yazarak tepkimizi gösterebiliriz.Bu dilekçede öğrencilerimizin 8 ve 82 numaralı araçların okulumuzun önüne kadar gelmemesi yüzünden okul ile durak arasında kalan yolu yürümek zorunda kaldıklarını belirtebiliriz.Okulumuzda koridorlarda ve sınıflarda ilk yardım dolabı bulunmamakta , bir arkadaşımız kaza geçirse yardım edemiycez böylece ambulansın gelmesini beklemek zorunda kalıcaz.Bunun için en azından iki blokta birer tane ilk yardım dolabı bulundurmalıyız.Okulumuzun sadece sorunlarını çözmeye çalışmakla kalmamalıyız.Diğer okullarda olduğu gibi bizlerde aktivitelere katılmalıyız.Bu aktiviteler illaki futbol , satranç , basketbol , voleybol olucak diye birşey yok , eğer biz istersek haftada birgün okulumuzun öğrencilerinin istediği bir filmi konferans salonunda izleyebiliriz.Peki Salonumuz küçük olabilir ama ilk hafta 9. sınıflar 2. hafta 10. sınıflar ve 3. hafta 11. sınıflar 4. hafta ise 12. sınıflar film izleyebilir.Ve bu filmi seçmekte onların elinde olmalıdır.Eğer MEB kabul ederse ,okulumuzda serbest kıyafet uygulamasını başlatacağız.Siz İsteyin, Biz Değerlendirelim. Hep Birlikte El Ele Verelim.Okulumuz için gerekli olan herşeyi tek tek yapıcağım.Derslerinizden arta kalan zamanlarda yanıma gelip söyleyebilirsiniz bunları tek tek not alıcağım.Ve oylarınızı bana vermenizi istiyorum , oyunu bana veren veya vermeyen bütün arkadaşlara konuşmamı dinledikleri için tekrar teşekür ediyorum.

BEN BUNU BULDUM H.O
Rapor Et
Eski 26 Ocak 2012, 13:32

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
araşlar ben şimdi okul temsilcisiyim ve edebiyat yönü kuvvetli olan ablamla konuşma hazırladım.bnc vakti az ya da çok olanlar kendileri knşm hazırlasın çünkü hem dha etkili olur hem de bu sitelere bi çok kişi giriyor dolayısıyla konuşmızın alıntı olduğu anlaşılır ve rakplerinizl pişti olabilisiniz.
OKUL TEMSİLCİNDEN KÜÇK Bİ TAVSİYE...
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.211 saniyede (74.44% PHP - 25.56% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:35
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi