Arama

Annem ve babam beni sürekli dövüyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Haziran 2018 Gösterim: 23.472 Cevap: 25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2014       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

YARDIM EDİN LÜTFEN BABAM BENİ DÖVÜYOOO ANNEM BENİ DÖVÜYOO ABİM BENİ DÖVÜYOO BEN NAPACAM HERKEZ BENİ DÖVÜYOOO

onları kızdıracak şeyler yapmamalısın eğer onların hoşuna gitmiycek şeyler yaparsan dayak yersin
not=kendi hoşuna gitmeyen şeyleri başkalrına yapmamalısın
Sponsorlu Bağlantılar
ÇINAR - avatarı
ÇINAR
Ziyaretçi
10 Haziran 2014       Mesaj #12
ÇINAR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

onları kızdıracak şeyler yapmamalısın eğer onların hoşuna gitmiycek şeyler yaparsan dayak yersin
not=kendi hoşuna gitmeyen şeyleri başkalrına yapmamalısın

Dayak insan için değildir hoşuna gitmeyecek şeyleri yapsanız bile !!!
Sponsorlu Bağlantılar
Kaan254 - avatarı
Kaan254
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2014       Mesaj #13
Kaan254 - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

YARDIM EDİN LÜTFEN BABAM BENİ DÖVÜYOOO ANNEM BENİ DÖVÜYOO ABİM BENİ DÖVÜYOO BEN NAPACAM HERKEZ BENİ DÖVÜYOOO

155 veya aile ve sosyal poltikaları ara onlar sana yardım ederler

(ama nasıl dövüyo vücudunda morluklar şişlikler varsa ara ma böle şakacıktan vuruolarasa arama)

Msn Grin
Kaan254 - avatarı
Kaan254
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014       Mesaj #14
Kaan254 - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

Arkadaşlar ben 11 yaşındayım kardeşim hep bana vuruyor oda 4 yaşında o bana bir keresinde Demir arabasını kafama fırlattı sinirlendim koluna vurdum babam bir bağırdı beni terliklerin dövdü bir kerede kardeşim bana vurdu vurdu babam hiçbirşey yapmadı ben kardeşime kızdım babam bana bağırdı . Zaten babam kardeşimin yaptığı hiçbir şeye kızmıyorlar ama ben bir yapma diyim terlikle dövüyor. Telefondan yazdım imla hataları için kusura bakmayın

kafana takma kardeşşin daha küçük benimde kardeşim var 6 yaşında banda vuruyor bende kızıom sen onun üstüne gitme bir şeydeme ondan sonra sıkılır yapmaz Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2014       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Öncelikle onları uyarın gene tekrarlıyorlarsa 155 i arayın geceyi nezarette geçirince bidaha yapmazlar

ama soylıyım sonra bıdaha polısı aramamıza ızın vermezler nıye bızı polıse şikait ettiğini sorarlar polis çokta iyi bir fikir degil intaharda etmek iyi değil çözüm olarak sabretmek var bence ben sabredıyorum olmadı ama belkı olur yınede sızın ıcın bı umut olabılır
denizkızısusadı - avatarı
denizkızısusadı
Ziyaretçi
8 Kasım 2014       Mesaj #16
denizkızısusadı - avatarı
Ziyaretçi
kendini savunmalısın ve dövme şiddetine girilmesi daha çok durup dururken olmaz gibi geliyor yani tartışma ortamından sonra oldugunu düşünüyorum. kendini sakince ve sesine dikkat ederek savunursan durup dururken dayak yiyeceğini sanmıyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2015       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar babam beni dövecek diye ödüm hopluyor.Bide Sık sık dövüyor.Benim babam çok kibirli ne kadar güzel söz söylesem ne kadar yalvarsam acımadan sopayı vuruyor.
yasir yılmaz - avatarı
yasir yılmaz
Ziyaretçi
24 Şubat 2015       Mesaj #18
yasir yılmaz - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sizi anneniz dövüyormu okulamı göndermek istiyor...cevap bende tek olan şey şu annenize güzel davranın neden örnek--- okula gitmek istemiyosunuz derslere hiç girmeyin eğer anneniz derse oglum sen neden derse girmedin derse anne ben bugün löbetçiyim deyin......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2015       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ne derlerse yapın ve asla anne babanıza karşı çıkmayın helede abinize kardeş demez adamı haşat eder bu yüzden abinizin dikine gitmeyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2015       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimde 3 abiyim var kızım bende 19 yaşıdnayım Teşekkür alsaydım eğer Telefonu verip heryere gizdircekti ama alamıycamm ve dayak yiyicehim abimde bana telefon falan yok eğer alamzsan eşek gibi ders çalışcan dedi Msn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Sad Dayak yiyicehim kızım bide ben Msn Sad Onlar Kızıncada ben kendimi toparlayamıyorumm ve derslerim daha kötü oluyor