Arama

Annem ve babam beni sürekli dövüyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Haziran 2018 Gösterim: 23.457 Cevap: 25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2015       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
babm bni hergön dövüo hic sevmio evd ayak altında dolasıomusm die gcen gün sokağa cıkdım eve gelmcekdm akşam ezanı okundu oruçlar açıldı yine gitmedm eve dışarda arkdaşlarımla oturdum bn sitede uyucam bndan dedm dışrda beni bbam buldu sonra kolumdan tutup srükley sürükleye eve getrdi sora odama kilitleyp oklavayla dövdü sırtm ve kafam cok acıo en alt kattayz camdan aşşa atlıyp sokakda yasıcm bn yaşm 9 bkdım ırtık anemde bşe demio .(
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2016       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
handan adlı kullanıcıdan alıntı

benim derslerim kötü diye annem babam hep bana kızıyor ve dövüyorlar abim ise ben ona ne kadar iyi davransam o beni hep aşağılıyor ne yapmalıyım kardeşime kızdığım zaman babam gelip beni dövüyor kendimi üvey gibi hissediyorum ne olr bna yatdm edinnnnnnnnnnnnnnnnnnn Msn Sad

bende öyleyim üzlüyorum ve her gece ağlıyorum kendimi üvey gibi hissediyorumm banada yardım edinn sanada allah sabır versinn
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2016       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
annem ve babam ayrı ve annem her zaman beni dövüyo ve aşalıyor sanki üvey evladıyım kardeşime ne kadar iyi davranısam davranıyım o da beni dövüyor misafir geldiğinde ise bazen mızlanıyorum ve annem ise odaya kitliğe ve yarına kadar orda bekletiyo sesini çıkaırsan dişlerini dökerim diyo ne yapmalıyım lütfen söyle artık çarem yok
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016       Mesaj #24
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
polise bildirip mutlaka bir piskoloğa gitmelisin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
perlina - avatarı
perlina
Ziyaretçi
13 Eylül 2016       Mesaj #25
perlina - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Aile içi şiddet, ülkemizde çok yaygın bir şekilde yaşanan bir durumdur. Aile içi şiddetten dolayı en başta kadınlar ve çocuklar zarar görmektedir. Aile içi şiddete maruz kalanların, içinde bulundukları durumdan nasıl kurtulacaklarını, ne gibi haklarının olduğunun bilincine varmalarının önemi çok büyüktür.
Aile içi şiddete maruz kalanlar, aşağıda kurum ve kuruluşlardan yardım alabilirler:

-İl Sosyal Hizmetler Müdürlükleri
-Alo 183 Aile, Kadın, Çocuk ve Özürlü Sosyal Hizmet Danışma Hattı
-Sağlık Kuruluşları
-Polis Merkezleri, Jandarma Karakolları
-Cumhuriyet Savcılığı

Alo 183

Aile, Kadın, Çocuk ve Özürlü Sosyal Hizmet Danışma Hattı:
Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na başlı olarak çalışan Alo 183 hattı, şiddete uğrayan ya da uğrama riski taşıyan ve desteğe ihtiyacı olan kadınlara ve çocuklara psikolojik, hukuki ve ekonomik alanda danışmanlık hizmetleri sunmakta ve yararlanabilecekleri hizmet kuruluşları konusunda bilgi vermektedir.
Alo 183 ücretsiz bir danışma hattıdır. Türkiye’nin her yerinden 7 gün 24 saat herhangi bir telefondan 183 numarasını çevirerek aile içi şiddeti durdurmak için gerekli destek ve korumaya nasıl ulaşacağınız konusunda bilgi alabilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2018       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben de annemden babamdan dayak yiyorum ben bu durumu rehber ogretmenime soyledim simdi bana yatilik okul ariyolar. Eger olmazsa polise git kardesim ben polisede gitcem