Arama

MSN Hesabım Çalındı, Nasıl Geri Alabilirim? - Sayfa 6

Güncelleme: 27 Kasım 2014 Gösterim: 106.067 Cevap: 89
Sayfa 6 / 9
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Ekim 2010       Mesaj #51
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
oktay_249 adlı kullanıcıdan alıntı

MSN ADRESİM ÇALINDI FAKAT PAROLA SIFIRLA DEDİĞİMDE İLGİLİ YOLLARI TAKİP EDİYORUM FAKAT GİZLİ SORU VE YANIT KISMINA GEÇMEDEN BİR MAİL ADRESİNE PAROLA SIFIRLAMA MAİLİ GİDİYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Evet şimdi baktım, sistemi değiştirmişler. Orada "Eğer o e-postaya gönderilen ileti ile parolanızı sıfırlayamazsanız başka seçenekler elde etmek için 24 saat sonra bu sayfaya tekrar gelin." diyor. Parola sıfırlama iletisinin gittiği adresi de orada gösteriyor, o size ait bir adres olmalı. Oradan parolanızı sıfırlayabilmelisiniz.
beowolf - avatarı
beowolf
Ziyaretçi
1 Kasım 2010       Mesaj #52
beowolf - avatarı
Ziyaretçi
ticaret amaclı kullandıgım 30 yakın msn hesaplarımın bulugundu not pad ıcındekı id adreslerım hdd yanması sonucu kaybettım....

id isimlerini 30 kusur tane oldugu ıcın aklımda tutmam mumkun deıl

hatırladığım tek sey var oda alternatıf e mail adreslerı

alternatif email adreslerı ıle 30 kusur dedıgım e mail adreslerımı bulup gerı alabılmem mumkunmudur cok zor durumdayım yardımcı olursanız cok sevınırım...tşkler...
Kst37 - avatarı
Kst37
Ziyaretçi
1 Kasım 2010       Mesaj #53
Kst37 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
beowolf adlı kullanıcıdan alıntı

ticaret amaclı kullandıgım 30 yakın msn hesaplarımın bulugundu not pad ıcındekı id adreslerım hdd yanması sonucu kaybettım....

id isimlerini 30 kusur tane oldugu ıcın aklımda tutmam mumkun deıl

hatırladığım tek sey var oda alternatıf e mail adreslerı

alternatif email adreslerı ıle 30 kusur dedıgım e mail adreslerımı bulup gerı alabılmem mumkunmudur cok zor durumdayım yardımcı olursanız cok sevınırım...tşkler...

Eğer alternatif e-mail adreslerin çalınmadıysa geriye kalan 30 adet msn yide alabilirsin sistemi değiştirirdiler artık msn yi çalan kişi alternatif e-posta adresini değiştiremiyor
beowolf - avatarı
beowolf
Ziyaretçi
1 Kasım 2010       Mesaj #54
beowolf - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Kst37 adlı kullanıcıdan alıntı

Eğer alternatif e-mail adreslerin çalınmadıysa geriye kalan 30 adet msn yide alabilirsin sistemi değiştirirdiler artık msn yi çalan kişi alternatif e-posta adresini değiştiremiyor

alternatıf email adresımı bılıyorum msn calınmadı
istediğim alternatıf adresımle o id lerını unuttugum hesaplarını gerı almak eğer mumkunse..

bu konuda bana yol gosterecek biri olupta benı bılgılendırırse cok makbule gececektir....saygılar..
Kadir - avatarı
Kadir
Ziyaretçi
2 Kasım 2010       Mesaj #55
Kadir - avatarı
Ziyaretçi
msn adresini bilip sifreyi önceden değiştiriodun ama artık değiştirdiler msn açarken kaydettiğin alternatif e-posta adresine bir msj gönderiyor ordan değiştiriyorsun kahretsin bende alternatif e-postayı bilmiyorum eskisi gibi nasıl alıcaz?
beowolf - avatarı
beowolf
Ziyaretçi
2 Kasım 2010       Mesaj #56
beowolf - avatarı
Ziyaretçi
iyide güzel arkadaşlarım madem yapıluıyor bu olay neden yardımcı olmuyorsunuz nereden yapıcam bu ışlemlerı

alternatıf e mail adresımı biliyorum nasıl 30 yakın e mail adreslerımı gerı alıcam......
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
2 Kasım 2010       Mesaj #57
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
beowolf adlı kullanıcıdan alıntı

iyide güzel arkadaşlarım madem yapıluıyor bu olay neden yardımcı olmuyorsunuz nereden yapıcam bu ışlemlerı

alternatıf e mail adresımı biliyorum nasıl 30 yakın e mail adreslerımı gerı alıcam......

Kadir size cevap vermiyor, o da başka bir soru soruyor.

Siz o adreslerinizi çok muhtemelen alamazsınız. Çünkü adresin kendisini bilmeden neyi alabilirsiniz ki? Harddiski atmadıysanız içindeki bilgileri kurtarma şansı olabilir ve o dosyayı geri alabilirsiniz.
djkorkusuz - avatarı
djkorkusuz
Ziyaretçi
22 Kasım 2010       Mesaj #58
djkorkusuz - avatarı
Ziyaretçi
Sadece gizli yanıtın cevabını deiştrmişler nasıl geri alabilirm o msnyi bida geri
nasıl yapılcanı biliosanz söleyin lütfenn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2010       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar aynı dert bendede var da bu sitede bize kim yardıncı olcak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2011       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn çalındı lütfer geri verinkim çaldıise ne işine yarar beni üzüyor insanlık bumu ? sorarım çalanlara
lütfen msnmi çalan arkadaş geri ver .
çalan vatandaş sen ertzurum un bilmem ne kazasındasın ne işin var benim msnemde mada,em bukadar iyi biliyon kendine
msn aç insanları niye uzuyorsun ????senin yaptığın isanlıkmı ???sorarınsana::lütfen msnmi verirmisin ben yaşlı biriyim üzme beni
gsm vereyim çaldır ben ararım lütfen saygılarımla.
Sayfa 6 / 9