Arama

Windows Live Messenger 2009'da Messenger Plus! Live Renkli Nick Sorunu

Güncelleme: 10 Ocak 2011 Gösterim: 15.211 Cevap: 8
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
4 Ocak 2009       Mesaj #1
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,

Renkli nick problemi yaşayan arkadaşlarımız bu sürüm ile problemlerini tam anlamıyla çözeceklerdir.

Windows Live Messenger Plus live 4.79.0.353 beta yayınlanmıştır. Bu sürümde, bir önceki live uyumlu sürümde meydana gelen nicklerin renkli görünmemesi hatası ortadan kaldırılmıştır.
Altta görebileceğiniz gibi plus, Windows live messenger 2009 ile problemsiz çalışmaktadır.

live plus

Messenger Live Plus

GÜNIŞIĞIM - avatarı
GÜNIŞIĞIM
Ziyaretçi
28 Şubat 2009       Mesaj #2
GÜNIŞIĞIM - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar WLM 9 da küçük bi sorunum var nick im renkli sorun yok ancak konuşma sayfasında nick çok büyük görünüyo ayrıca ileti saatide aynı şekilde çok büyük bu arada nicki renklendirince bu sorunu yaşıyorum renk kodu olmadan normal boyutta acaba plus la ilgili bi sorunmu yoksa WLM denmi kaynaklı anlıyamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
2 Mart 2009       Mesaj #3
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
GÜNIŞIĞIM adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar WLM 9 da küçük bi sorunum var nick im renkli sorun yok ancak konuşma sayfasında nick çok büyük görünüyo ayrıca ileti saatide aynı şekilde çok büyük bu arada nicki renklendirince bu sorunu yaşıyorum renk kodu olmadan normal boyutta acaba plus la ilgili bi sorunmu yoksa WLM denmi kaynaklı anlıyamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Renksiz ve renkli* adlarınızı buraya yazabilir misiniz? Bir de ben kendi Messenger'ımda deneyeyim. Normalde ben böyle bir sorun görmüyorum adımı renklendirdiğim halde.

* Messenger Plus! biçim kodlarının forumda işlenmemesi için renkli adı [noparse] [/noparse] etiketleri içine yazın.
Spesifik - avatarı
Spesifik
Ziyaretçi
7 Ağustos 2009       Mesaj #4
Spesifik - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle Herkese Merhaba
Arkadaşlar vista kullanıcısı olarak live messenger sorunlarından bıktıktan sonra 7.5 yükledim tabiki onla uyumlu olan Plus 3.63'ü de yükledim ancak şöyle bir sorunum var kişi listesinde ve konusma penceresinde plus yüklü olmasına rağmen nickleri renkli değil kodları gösteriyor.Sadece bu özellik çalışmıyor bir çözüm yolu varmıdır ?
Herkese şimdiden Teşekkürler.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
8 Ağustos 2009       Mesaj #5
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Spesifik adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle Herkese Merhaba
Arkadaşlar vista kullanıcısı olarak live messenger sorunlarından bıktıktan sonra 7.5 yükledim tabiki onla uyumlu olan Plus 3.63'ü de yükledim ancak şöyle bir sorunum var kişi listesinde ve konusma penceresinde plus yüklü olmasına rağmen nickleri renkli değil kodları gösteriyor.Sadece bu özellik çalışmıyor bir çözüm yolu varmıdır ?
Herkese şimdiden Teşekkürler.

Burada cevabını bulabilirsiniz: MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz? - Tekil Mesaj - MsXLabs
Spesifik - avatarı
Spesifik
Ziyaretçi
8 Ağustos 2009       Mesaj #6
Spesifik - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı
Çok teşekkürler anladım yalnız ben Live Messenger'a malesef geçemiyorum ya çalışmayı durdurdu diyor ya da baska bir sorun 7.5 kullanmak zorundayım sanırım herhangi bir çözümü yok Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Live messenger ile messenger plus live! 4.82.0.368 sürümünü kullanıyorum, bir kaç gün öncesine kadar renkli nickte problem yoktu, MSN kişi listesi - ana pencerede sorunsuz görünüyor ancak konuşma penceresinde yazdığım zaman kodlari ile görünmeye başladı... plus ayarlarinda da gelişmiş metin biçimlendirme olarak geçen kutucuk da görünmüyor konuşma penceresinin alt tarafındaki ikonlarda... sorun ne olabilir?
pinargorgun - avatarı
pinargorgun
Ziyaretçi
9 Ekim 2009       Mesaj #8
pinargorgun - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim msn yazı yazdığım bölge bembeyaz renkte.onu nasıl istediğim renge çeviririm mesela boş ve beyaz renkte olan arka planın rengini tamamen nasıl pembe yaparım
mAvİ BoNcUk - avatarı
mAvİ BoNcUk
Ziyaretçi
10 Ocak 2011       Mesaj #9
mAvİ BoNcUk - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Live messenger ile messenger plus live! 4.82.0.368 sürümünü kullanıyorum, bir kaç gün öncesine kadar renkli nickte problem yoktu, MSN kişi listesi - ana pencerede sorunsuz görünüyor ancak konuşma penceresinde yazdığım zaman kodlari ile görünmeye başladı... plus ayarlarinda da gelişmiş metin biçimlendirme olarak geçen kutucuk da görünmüyor konuşma penceresinin alt tarafındaki ikonlarda... sorun ne olabilir?

aynen banada öle oluodu (265285) bilmemne falan diodu