Arama

Cabal Online

Güncelleme: 12 Temmuz 2013 Gösterim: 9.415 Cevap: 5
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009       Mesaj #1
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
MMORPG oyunu Cabal Online, Cabal Online oyun özellikleri, sistem gereksinimleri nelerdir?

OYUN HAKKINDA

CABAL Online oyunun gerçek amacına dönüyor.Oyun sistemlerinin her geçen gün daha da karmaşık bir hal aldıkları apaçık gibi ortadadır.MMOPRG'ler oyuna olan ilgiyi canlı tutmak için çok sayıda konu ve benzersiz özellikler ortaya koyduklarından beri, kontrol özelliklerine alışmak daha çok zaman ve çaba gerektirir oldu. Bu durum oyunu uzun dönemler oynamak gerektirdiği için can sıkıcı bir hal alabilir.

MMORPG bir hizmettir bu yüzden kolay ve rahat olmalıdır.Oyun sistemi kolay ve rahat olmalının anlamı bir yerden bir yere gitmek and uygun avlanma alanları ile dükkanları aramak en basit görevler olmalı.

Kolay'ın anlamı doğrudan, rahat ve can sıkıcı olmamaktır.
CABAL Online yeni kullanıcılar için tasarlanmıştır ve diğer MMORPG kullanıcıları oyun sistemimize kolayca adapte olacaklardır, oyunu uzun dönem oynamayı gerektirmez.CABAL Online oyunun gerçek amacına dönüyor.

CABAL Online sizi bir kahraman yapacak

Herkesin bildiği gibi, bir oyun heyecanlı ve ilginç olmalıdır ki MMORPG'nin anlamı da budur. İyi tasarlanmış savaş/skill sistemleri, açık quest sistemleri ve harikulade savaş hareketleri ile birlite müthiş 3 boyutlu grafikler ve gerçek dünyaya çok yakın benzerlikler taşıyan yüksek seviyeli animasyonlar bir oyunun en temel içerikleridir.
Bunu başarmak zor olsada, sonuç tüm kullanıcılar için tatmin edicidir.

Oyun atmosferi içinde bir kahraman olursunuz.
Bilmeceleri, oyunları, tuzakları ve güçlü boss'ları alt ettikten sonra kendinizi tam ve keyifli hissedersiniz. Tüm bunlardan sonra yeni maceralar ve meydan okuyan olaylar arayın.Online oyun dünyası sonsuz hikaye ve yarışmalar ile doludur. Bir kahraman olursunuz ve bunun bir oyun olduğunu anlamanız o kadar kolay değildir.

CABAL Online size kendi hikayenizi yaşama olanağı tanıyarak sizi bir kahraman yapacak.

"Cabal Online tecrübe ile teknolojiyi birleştiriyor"

Bir online oyun yüksek sayıda İnternet/Ağ teknolojileri ile kaynaşmıştır.
Birçok MMORPG diğer ülkelere ihraç ediliyor.
Ülkemizin dünya oyun endüstrisinin lideri olduğunu söylemek biçimsiz olmaz.
Online oyun geliştirme seviyemiz dünyada iyi organize edilmiştir.
Cabal online free 02
Online bir oyun yazılımın parçasıdır.
ESTsoft 10 yıldan uzun zamandır yazılım geliştirir.
ESTsoft kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir şirkettir.

Size tecrübe ile teknolojiyi birleştiren bir oyun göstereceğiz.

CABAL Online yepyeni fikirlerle bir adım yakınınıza gelecek.

Monoton dünyada, taze bir fikir avantajdır.
Bu nedenle çok ilgi topladık ve bizi yeniden incelemenizi sağladık ancak eğer daha baştan çok fazla bilgi verirsek ve yeni fikirlerle gelmeyi sürdürmezsek bu o kadar da iyi olmazdı.

Biz diğerlerinden sadece bir adım önde olacağız.

İlk izlenimler çok geneldir ama zaman geçtikçe çabucak ilgi toplamaya başlar.
Ona en azından bir kere bakarsınız ama ne kadar çok bakarsanız o kadar ilginizi çeker. Başlangıçta çok tanıdık gelir ancak oyuna daha çok dahil oldukça çeşitli savaş ve skill sistemlerinden haberdar olursunuz.. Basitçe başlar ama oynadıkça quest sistemi konusunda ilginiz artmaya başlar.

Oyun için birçok benzer ve yeni fikirlerinizi bekliyoruz.

CABAL Online yepyeni fikirlerle bir adım yakınınıza gelecek.

baslik hikaye

Uzun zaman önce, CABAL yeryüzünü öfke ve yıkım ile temizledi. Gereksiz tahribin ortasında, Şiddet Gücünün yedi muhteşem lideri, hayatta kalanların yeniden yapılanmasını yönettiler.

Şimdi, neredeyse bin yıl sonra, kötülüğü yeniden harekete geçirdiler, bir çocuğu kral olması için yetiştiriyorlar ve bir kez daha yeryüzünü temizliyorlar. Nevareth'i işgal edenlerin karşısına dikilmek ve arkasındaki komplo teorisini çözmek senin elinde...

CABAL'da neredeyse 100 cıvarında olan NPC'lerde, arkadaş ve düşman, iyilik ve kötülük bulacaksın. Fakat uyanık ol! Taraflar değiştiği için, eski düşmanlar dost, dostlar düşman olabilir...

baslik sistemgereksinimleri

Lütfen bilgisayarınızın gerekli özellikleri taşıdığını kontrol ediniz.
Oyundan keyif alabilmek için aşağıda yer alan minimum özellikleri taşıdığından emin olun.

sistemgereksinimleri

Eğer bilgisayarınız minimum gereksinimleri taşımıyorsa:
Oyun yüklenmeyebilir. Oyun yüklendiğinde grafik sorunlarından dolayı istikrarsız çalışabilir.

Eğer bilgisayarınız minimum gereksinimleri taşıyorsa:
Oyunu oynayabilirsiniz fakat yine de sisteminizin rahat çalışabilmesi için oyunun grafik özelliklerini düşürmenizi tavsiye ederiz.

DirectX Yüklemek (minimum DirectX 9.0c) CABAL Online oynarken Çoklu Ortam ve Oyun hızını arttırmak için bilgisayarınızda en azından DirectX 9.0c. yüklü olmalıdır.
DirectX Indirmek için tıklayınız.

Ekran Kartı Güncellenmesi
CABAL Onlineın grafiksel özelliklerinden tam anlamıyla yararlanmak için ekran kartlarınızı güncelleyiniz.
Güncel ekran kartı bilgilerini indirmenizi tavsiye ederiz.

baslik npcler

Bloody Ice


Prewitt (Silah Tüccarı)

Warrior ve Force Shielderlar için Blue Steel silah kolu kategorisini satar. Sert görünür, fakat aslında kalben hassas birisidir. Alanda öldürülen kedisi için intikam alma peşindedir. Eğer ona intikamını almasında yardım etmek isterseniz, Questini yapın

Simon (Zırh Tüccarı)

Warrior ve Force Shielderlar için Blue Steel zırh kolu kategorisini satar. Torunu sahtekar bir din adamı tarafından kaçırıldı. Torununu bulmaya yardım olacaklar için sıcak tutan giysiler hazırladı.

OConnor (Eğitmen)

Warrior ve Force Shilerderlara kılıç, büyü ve geliştirme becerilerini öğretir. Ara sıra genç ve korkusuz olduğu zamanların hikayelerini anlatır

Keller (Core Simyacısı)

Force Shielderlar için Blue Steel sialh kategorisini satar. Ayrıca Life potion, mana potion, return stone, questler için warp cardları ve second job için gerekli malzemeleri satar. Eğer ona bir tane force core götürürseniz, ona yeni özellikler ekler. Neşeli biri görünür ama aslında hafıza kaybı sorunu vardır. Core Simyacısı olma testini unutkanlık sorunu yüzünden kazanamamıştır.

Fissher (Barınak Hizmeti Temsilcisi)

Ona eşyalarınızı bırakabilirsiniz. Fakat ona eşyalarınız bıraktığınızda ona bir miktar para ödemek zorundasınız. Yardımsever bir adamdır

Deighton (Bakkal)

Life potion ve mana potion satar. İkinci iş olarak ahlaksız karakterler için oto tuzaklar, özel questler için warp cardları ve land of undead için giriç vow satar. Bazıları hikayesinin çok ilginç olduğunu söyler, bu yüzden hikaye anlattığında ona tüm dikkatinizi verin.

Henkoff (Yönetici)

Force Shileder ve Warriorlar için yapılan terfi sınavından sorumludur ve sizin guild kurmanıza izin verir. Sert birsidir ve Tower of Wise Menin yöneticilerinden biridir.

Miles (Muhafız)

Bloody Iceyi canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur, Deightona çok yakındır. Şaşkın görünür.

Eric (Muhafız)

Bloody Iceyi canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur, Eğer ona uğrarsanız neler mırıldadığını dinleyinDesert Scream


Mezias (Silah Tüccarı)

Bladerlar için Blue Steel silah kolu kategorisi satar. Efsanevi Blader Yuana yakındır. Belirli bir tarza sahip birisidir ve bazen gayet resmi görünür.

Dion (Zırh Tüccarı)

Wizardlar için Blue Steel zırh kolu kategorisini satar. Port Luxdeki Agrisi çocukluğundan beri tanır. Nain hakkında bir sürü hikaye anlatır

Gette (Eğitmen)

Blader ve Wizarlara kılıç, büyü ve geliştirme becerilerini öğretir. Problemli çocuk olarak nam salmış Naime iyi bakar

Sullivan (Core Simyacısı)

Force Shielderlar için Blue Steel sialh kategorisini satar. Ayrıca Life potion, mana potion, return stone, questler için warp cardları ve second job için gerekli malzemeleri satar. Eğer ona bir tane force core götürürseniz, ona yeni özellikler ekler. Broad spectrum of knowledge ile ilgilenir ve bir söylentiye göre kendisine granst favor of researching of forbidden staff getirenleri ödüllendirir.

Cox (Barınak Hizmeti Temsilcisi)

Ona eşyalarınızı bırakabilirsiniz. Fakat ona eşyalarınız bıraktığınızda ona bir miktar para ödemek zorundasınız. Bir söylentiye göre mükemmel kılıç işleme becerisine sahiptir fakat bu söylenti doğrulanamamıştır.

Eillen (Bakkal)

Life potion ve mana potion satar. İkinci iş olarak ahlaksız karakterler için oto tuzaklar, özel questler için warp cardları ve Forgetten Ruin için giriş için gerekli olan ring of transferi satar. Birçok canavarın yanında yaşarlar fakat hiçbir zaman atlatılmazlar. Sıradan insanlara benzemezler.

Dunhike (Yönetici)

Blader ve Wizardlar için yapılan terfi sınavından sorumludur ve sizin guild kurmanıza izin verir. Sert birsidir ve Tower of Wise Menin yöneticilerinden biridir. 8inci bilge adam Beradricse çok yakındır.

Teki (Muhafız)

Desert Screami canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Eğer ona uğrarsanız neler mırıldadığını dinleyin.

Markus (Muhafız)

Desert Screami canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Desert Screamde doğmuş ve burada yetişmiştir. Çok sosyal biridir, büyük ve küçük hiçbir etkinliği kaçırmaz. Bu nedenler, köylüler ona güvenirler

Deeplers (Muhafız)

Desert Screami canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Bir dedikoduya göre aşırı şekilde sigara içtiğinden akıl durumu sorgulanır. Bu dedikoduyu doğrulamak için, Questi için istediklerini kabul edin.

Cito (Muhafız)

Desert Screami canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Saç şekillendirme ve akşamdan kalma konusunda uzman olduğunu söyler


Green Despair


Mitroff (Silah Tüccarı)

Force Archer ve Force Bladerlar için Blue Steel silah kolu kategorisini satar. Sert biri gibi görünür ve bazen atik olabilir. Zırh Tüccarı Collins ile arkadaştır.

Collins (Zırh Tüccarı)

Force Archer ve Force Bladerlar için Blue Steel zırh kolu kategorisini satar. Yemek yapma becerisi gelişmiştir ve Questi olan yemek yapma için yiyecek malzemeleri toplanmasını ister. Mitroff ile yakın arkadaştır

Kallua (Eğitmen)

Force Archer ve Force Bladerlara kılıç, büyü ve geliştirme becerilerini öğretir. Eğitmenler arasında en titiz olanıdır. Buna rağmen, bir söylentiye göre ormandaki yoğun güneş ışınlarına karşı cildine dikkat eder

Nodaka (Core Simyacısı)

Wizardlar için Blue Steel sialh kategorisini satar. Ayrıca Life potion, mana potion, return stone, questler için warp cardları ve second job için gerekli malzemeleri satar. Eğer ona bir tane force core götürürseniz, ona yeni özellikler ekler. Meraklı birisidir ve can sıkıcı görevlerden hoşlanmaz.
Cabal Online 442008122544PM922
Nadler (Barınak Hizmeti Temsilcisi)

Ona eşyalarınızı bırakabilirsiniz. Fakat ona eşyalarınız bıraktığınızda ona bir miktar para ödemek zorundasınız. Bir zamanlar Huan kıtasında asker olmak istiyordu, fakat üstlendiği Barınak Hizmeti Temsilcisi görevinden hiç pişman olmadı.

Libert (Bakkal)

Life potion ve mana potion satar. İkinci iş olarak ahlaksız karakterler için oto tuzaklar, özel questler için warp cardları satar. Kendine güveni tamdır ve kısa sürede hesaplama yapabilir

Schuteberk (Yönetici)

Force Archer ve Force Bladerlar için yapılan terfi sınavından sorumludur ve sizin guild kurmanıza izin verir. Tower of Wise Menin yöneticilerinden biridir. Çok katı görünür ama aslında tehlikeli Quest yapanlar için endişelenir.

Handerson (Muhafız)

Green Despairi canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Eğlence için riske girmekten hoşlanır.

Sean (Muhafız)

Green Despairi canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Söylentiye göre Quest için isteği gariptir.


Port Lux


Eite (Silah Tüccarı)

Tavsiye edilen karakterlere titanium kılıçlar satar. Baltaları en yüksek kalitede olması ile tanınır ve bazen alıcılar büyük miktarlarda balta talep ederler.

Agirs (Zırh Tüccarı)

Tavsiye edline karakterler için titanium zırhlar satar. Desert Screamden Zırh Tüccarı Dion ile arkadaştır. Aç gözlü bir kızdır ve bazen saçma isteklerde bulunur.

Harper (Eğitmen)

Resmi [Warp zone area]da yaşar ve son derece güçlü beceriler konusunda bilgi sahibidir.

Yerte (Core Simyacısı)

Peristin Magic zırh kategorisini satar. Ayrıca Life potion, mana potion, return stone, questler için warp cardları ve second job için gerekli malzemeleri satar. Eğer ona bir tane force core götürürseniz, ona yeni özellikler ekler. Kendisi Core Simyacılarının ustası olarak bilinir

Szulanski (Barınak Hizmeti Temsilcisi)

Ona eşyalarınızı bırakabilirsiniz. Fakat ona eşyalarınız bıraktığınızda ona bir miktar para ödemek zorundasınız. Bir söylentiye göre Port Luxte yaşayan bir kıza aşıktır.

Hampric (Bakkal)

Life potion ve mana potion satar. İkinci iş olarak ahlaksız karakterler için oto tuzaklar satar. Nevareth bölgesinde gitmediği bir yerin olmadığına inanılır

Morrison (Yönetici)

Size nasıl guild kuracağınızı öğretir, ve Questinde ailesinin rüyaları hakkında hikayeler dinleyebilirsiniz

Porter (Liman Yöneticisi)

Liman girişini koruyan soğuk bir adamdır. Konuşma yetisi sinirlidir, bu yüzden onunlar konuşmaya çalışırken bu özelliğini göz önünde bulundur

Levenson (Muhafız)

Port Luxu canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Reison kardeşidir.

Reison (Muhafız)

Port Luxu canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Levenson kardeşidir.

Porus (Muhafız)

Port Luxu canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Port Luxun doğal ortamını seven sıradan bir adamdır


Fort Ruina


Najaba (Silah Tüccarı)

Tavsiye edilen karakterler için titanium kılıçlar satar. İçtiği zamanlarda ilginç fikirler hakkında bahseder fakat bazen ilginç hikayeler anlatır. Vücudunun bazı parçalarını mekanik parçalar ile değiştirmek zorunda kaldıktan sonra içmeye başladı.

Ryeong (Zırh Tüccarı)

Tüm karakterler için titanium zırhlar satar. Gerçekten güzel bir bayandır. Ne düşündüğünü hiçbir zaman tahmin edemezsin.

Soyoung (Core Simyacısı)

Peristin Magic zırh kategorisini satar. Ayrıca Life potion, mana potion, return stone, questler için warp cardları ve second job için gerekli malzemeleri satar. Eğer ona bir tane force core götürürseniz, ona yeni özellikler ekler. Core Simyacısı yetkisini kaybedebileceği ile ilgili dedikodular var. Sanki bir şeyden korkmuş gibi kekeler.

Crowpar (Barınak Hizmeti Temsilcisi)

Ona eşyalarınızı bırakabilirsiniz. Fakat ona eşyalarınız bıraktığınızda ona bir miktar para ödemek zorundasınız. Son zamanlarda saçına perma yaptırmak için bol miktarda para harcadı fakat komşularından hiçbir övgü almayınca saçlarını eski haline getirdi.

Sally (Bakkal)

Life potion ve mana potion satar. İkinci iş olarak ahlaksız karakterler için oto tuzaklar satar. Korkunç bir deneyim yaşadıktan sonra Fort Ruinaya geldi. Neler olduğunu öğrenme ihtimali var mıdır?

Hyde (Muhafız)

Demircinin dükkanında yarı zamanlı olarak çalışır, oyun ve ev hayvanlarından hoşlanır

Köy Çocuğu Solmae

Her gün köy merkezinde takılır. Görünmez bir kaza sonucu bir gözü ve kolunu metalik parçalar ile değiştirmek zorunda kalmıştır. Akıllıdır ve şarkı söylemeyi sever.

IBank (Muhafız)

Fort Ruinayı canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Görevli iken verilen işi tamamlamak için büyük bir kararlılık içindedir. Birçok köylü ona güvenir.

Einston (Muhafız)

Fort Ruinayı canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Bilinmeyen bir hastalık yüzünden çok acı çeker fakat yakında birisi tarafından tedavi edilecektir.

Aniarc (Muhafız)

Fort Ruinayı canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. . İşini bitirene kadar asla uyumaz. O kadar enerjiktir ki bazıları pillerin bitmek üzere diyerek onunla dalga geçerler.

Redujin (Muhafız)

Fort Ruinayı canavarlardan koruyan cesur muhafızlardan biridir. Bazen questler için isteklerde bulunur. Kasketlere bayılır ve dolabında bir düzine kasket vardır


Lake Side


Patron

Bir görünmez kaza sonucu ailesini kaybettikten sonra evinden ayrıldı. Eski yazı dilini okuyabilir ve canavarları korkutmak gibi bir yeteneği vardır ki bu seyahat etmesine yardımcı olur. Yakınlarda, seyahat etmek için bir arkadaş buldu ve çok iradelidir. Fakat, daha çok genç olduğu için diğer insanlara bağımlıdır.

Preed

Treasure Hunter guilduna aittir. Zindanda canavarlar tarafından tehdit edilirken Patron tarafından kurtarıldı. O zamandan beri Patron ile seyahat eder. Treasure Hunt guilddeki en yetenekli insanlardan biridir, harita okuma ve çizim becerileri sorgulanmayacak kadar iyidir.
Son düzenleyen nötrino; 12 Temmuz 2013 10:20
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Rin

Ladies Thief guildunun lideridir. Tüccar bir ailenin kızı olarak doğdu ve yetişti, fakat idari ve ticari güç çatışmasından dolayı tüm aile üyelerini kaybetti. Ondan sonra bir grup hırsızın yanına katıldı ve güvenini hiçbir zaman kaybetmedi. Adil bölüşme özelliğinden dolayı diğer grup üyelerin güvenini kazandı. Kimsenin onu ayak altına alamaması için kendine çok güçlü olma hedefini koymuş. Patronun partysine katılmadan önce etrafta başıboş dolanıyordu. Thief guildin lideri olduktan sonra elde ettiği iki tane bıçağı yanında taşır.

Silverwood

Patronun partysi onu ölümcül bir durumdan kurtardığından beri onlarla seyahat ediyor. Fakat Rin ile ilişkisi daha iyi olabilirdi. Ara sıra yumuşaklığın katılığı geçersiz kılabileceğini ve eskiye ilginin yok edici olduğunu söyler.
Vain

Tower of Wise Menden the Prince of Darknessin kıyamet işaretlerini okur ve bölgelere yöneticileri gönderir. Çok tecrübeli bir kişi olduğu için Arionel ve pek tecrübeli olmayan I-ekten sorumludur. Akademiden birincilik ile mezun olmuştur ve efsanevi kılıcın sahibidir, fakat mütevazi bir kişiliğe sahip olduğu için ön plana çıkmayı sevmez. Derin düşünceli birisidir ve I-ek ile Arionele çok destek çıkar. Reberedeki en iyi okula girmek için hazırlanan kendisine çok benzeyen çocuğu için ve sağlık sorunları olan eşi için endişe eder fakat hiçbir zaman arkasına bakmaz ve verilen görevin bir an önce bitirilmesi için çaba sarf eder.

Arionel

Force magic konusunda seçkin Cruise ailenin bir üyesi olarak dünyaya gelen, sorunlu Wizard. Büyü konusunda çok bilgiye sahip değildir ve kaprisli kişiliği ona çok sorunlar çıkartır. Tower of Wise Manin yöneticilerinden biri olarak seçilmiştir. Seçkin bir ailenin üyesi olarak bir avantaja sahipti, fakat asıl onu bu göreve getiren özelliği, akademik uzmanların bile yapılması imkansız dediği skilleri çağırma olmuştur. Akılını bir yere toplamadaki noksanlığı ve hassas çalışmalardan nefret etmesi başına iş açar

I-ek

Görünüşü genç ve yumuşak olduğu için, özellikle zor ve meydan okuyucu görevleri seçmiştir. Tower of Wise Manda yönetici görevini kabul etmesinin sebebi, bu görevin ona daha güçlü olabilme olanağını vereceğini zannetmesidir. Son sevkiyat toplantılarında en zor görevi almak için gönüllü olmuştur. Arionel ile ilgilenmeye başladığından beri onun gibi davranmaya başlamıştır (sorunlu). Babasına daha çok benzeyen kardeşini çocukluğundan beri kıskanır

Captain Mark

Kimse farkına varmadan Desert Screamda terk edilmiş bir eve yerleşti. Çok tedbirli biriydi fakat kendine özgü ilişki becerileri ve muhteşem öğrenme becerileri sayesinde köylülerin bir üyesi haline geldi. Görünüşe göre her şeyi bilir ve geleceği görme becerisine sahiptir

Veradrics

Yuan

Bir skilli uygulamak için iki bıçak kullanır, bir grup Blader ile birlikte yaşan bir efsanedir. Kişisel hayatını kimse bilmediği için dedikodulara kolay hedef olur. Prince of Darknessin gizli sırrını biliyor gibidir.

Aldebaran

Tower of Wise Manin yöneticilerinden biridir. Çok kolay kahkaha atar ve tanıştığı kişinin üzerinde olumlu bir etki bırakır. Tüm Nevareth kıtasında durumu belli etmeden dolaşır. Bir Wise Man (Bir Sage) görüp te ne olduğu hakkında bir fikri olmayan bir çok insan olabilir. 8inci bilge (wise) adam Veradrics ile çok yakındır.

Hail

Tower of Wise Mana ait araştırmacı. En ufak provokasyonda avazı çıktığı kadar bağırır ve kişiler arasında temas olmasından kaçınır. O ve Core Simyacısı Teski emekliler derneğinin ana üyeleridirler. İnsanlarla konuşur ve aksi davranır fakat nadiren insanların isteklerini reddeder. İşbirliğine nadiren yanaşır, sorusuna iyi düşündükten sonra cevap verin. Davranışları konusunda tecrübe yaşamış kişiler, questlerinden zevk almazlar.

Teski

Zorlu eski simyacı, bir zamanlar Wizard guildının yönetici üyesiydi. Emekliler derneğinin başkanıdır, çok alaycıdır ve kendisi dışında kimseyi önemsemez. Eğer ondan bir iyilik isterseniz bedelini ödemeye hazır olun

Skyild

En yetenekli Warrior olduğuna şiddetle inanır. Doğduğu toprakların tam potansiyele ulaşmasını sağlayamayacağını düşündüğü için buradan ailesinin onurlu kılıcı ile ayrıldı. Fakat becerileri basit seviyede olduğu için sözlerine güvenilmez. Ara sıra silahını çıkarıp hava atar ve görüntü için alabileceği en uygun pozisyonu almaya çalışır. Asla pes etmez, asla yılmaz. Bir zamanlar Arionelin peşine düştü ve şansını denedi.

Shade (Kayıp İsim)

Göçten önce yaşadım, göçten önce sevdim Kimse yok, hiçbir ses yok Sadece ben varım Zamanımı yaşadım Gücün varoluşu ismimi kaybetmedim, zaman ismimi yönetti Halen varlığım insanların tehdidinde fakat hiç pişmanlığım yok sınırlanmış dünyamda yeterince yaşadım.

Bisikletli Skyild

Neden iki kez kendini tanıtma ayrıcalığına sahip olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat bir söylentiye göre aniden çok pahalı bisikleti ile ortaya çıktı ve kullanıcıları tırmaladı, böylece yeni bir tanıtım tanıtıldı. Level 71 questi Astral Bikeda onunla tanışabilirsiniz.

Mystic Blade

Hiç dünyevi olaylarla ilgilenmez; gerekli konuları konuştuktan sonra olaylarla ilgilenmeye başlar. Bir gruba üyeydi fakat görünmez olaylardan sonucunda ayrılmak zorunda kaldı. Ayrıldıktan sonra görme yetisini kaybetti ve bazı becerileri kilitlendi fakat hayatta kalma içgüdüleri asla durdurulamaz. Bir organizasyonun tehditlerinden korunmak için kılıç becerileri öğrendi ve geliştirdi. Uzak ülkede kendisini saklayan tecrübeli Warrior.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009       Mesaj #3
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bloody Ice

Kuzey Midlessta yer alır. Bu topraklar keşfedildiğinde, geriye yaşayan kimse kalmamıştı. Burası bir savaş alanıdır ve şiddetli soğuklardan dolayı burada memeliler yaşar, [undead] sıkça ortaya çıkar.
harita

Nipper Lug (Level 1)

Soğuk bölgelerde yaşar ve sivri ön ayaklarını kullanarak saldırır, fakat büyük bir tehlike arz etmez.
Skeleton Warrior (Level 30)

Saldırmak için güçlü becerilerini kullanabilen Warrior Skeletonlar
Rabbithorn (Level 3)

Türünün en zayıfı, fakat kolay lokma olduklarını zannederseniz yanılırsınız
Skeleton Mage (Level 31)

Saldırmak için güçlü büyü kullanan Skeleton. Bu Skeletonlar, Skeleton Warriorlardan daha güçlüdürler
Scorp Lug (Level 5)

Avını yakalamak için güçlü ön ayaklarını kullanan oldukça tehlikeli bir canavar
Babayaga (Level 34)

Küçük çocukları kaçırdığı ile ilgili hikayeler anlatılır. Büyü asasını kullanarak ateş yaratır ve düşmana saldırır
Lynxhorn (Level 7)

The Lynxhorn çok keskin pençelere sahiptir ve bazen karın altına saklanır
Hound Zombie (Level 37)

Zombilere dönüşmüş terk edilmiş köpeklerdir
Zombie Maiden (Level 9)

Canavarın yolculara sessizce yaklaşıp saldırmak için kıvrak vücudunu kullanır
Panterhorn Zombie (Level 40)

Vücudundan geriye sadece derisi ve kemiği kalmış bir Pantherhorndur. Hiçbir yaşam hissi kalmadığı için son derece tehlikelidir.
Zombie (Level 12)

Canavar muazzam bir güce sahiptir ve saldırmak için kocaman çekicini ve tırnağını kullanır
Ape (Level 41)

Kocaman elleri sayesinde ayakta kalır, çok çeviktir ve kuvvetli bir şekilde saldırır
Lynxhorn Zombie (Level 15)

Zombiye dönüşmüş Lynxhornlardır. Sıradan Lynxhorna göre daha tehlikelidirler
Ape Zombie (Level 44)

Zombiye dönüşmüş Apelerdir. Açıkgöz ol çünkü merhametleri yoktur
Lynxhorn Zombie Leader (Level 20)

Lynxhorn Zombielerinin lideri. Türünün en güçlü yaratığı olduğunu düşününün
Ghost (Level 50)

Undead Groundun etrafından dolaşırlar, yaşam tüm canlılardan nefret eder
Skeleton (Level 27)

Kurbanlarının giysilerini giyen ve kaybolmuş gezginleri bekleyen bir canavar
Shade (Level 60)

Geriye sadece ruhu kalmıştır ve bir hayalet olarak var olur, bununla beraber varlığı tüm canlılar için bir tehdittir


Desert Scream

Pelis Desertta bir savaş alanı olan, acımasız kıta. Terk edilmiş bir yağ alanında kurulmuş bir köy. Alanın keşfi sırasında kalıntılar bulundu. Alandan dolayı birçok canavar biçim değiştirmiştir.

harita

Garlie (Level 1)

Büyük kulaklara sahiptir ve çok tedbirlidir. İki ayağının üzerindeyken saldırır.
Bugmander (Level 24)

Aslında suda yaşamış canlıdır. Ara sıra, bir yerden başka yere giderken bıraktıkları izleri görebilirsiniz
Giant Beetle (Level 3)

Bu canavar yer yüzünün hemen altında saklanır ve düşmanlarına boynuzlarını kullanarak saldırır.
Mummy (Level 27)

Sanki yeni mezardan çıkmışa benzer. Ayaklarını sürükler ve yavaş görünür fakat aniden saldırabilir.
Red Gally (Level 5)

Hırçın Red Gally düşmanlarına saldırmak için güçlü arka ayaklarını kullanır
Mummy Blader (Level 30)

Mummynin mezarı üzerinden bakarlar. İki bıçak kullanma konusunda uzmandırlar
Gally Captain (Level 7)

Büyü kullanarak düşmanlarına saldırabilen bir Gally. Red Gally grubunda sıklıkla görülebilir.
Mummy Warrior (Level 31)

Omuzlarında taşıdıkları öfke ile dolu olan tabut ile düşmanlarına saldırırlar, bu onları Warriorlar için ideal yapar
Desert Fox (Level 9)

Çölde yaşayan bu tilki düşmanlarına saldırmak için keskin pençelerini kullanır ve derin yaralar izleri bırakabilir.
Altrionis (Level 34)

Kanatlarındaki pençelerini kullanarak yavaş hareket eder. Kuyruğunu sallayarak saldırır
Desert Hound (Level 12)

Genellikle aç kaldığı için sıskadır, bir leş hayvanı olup olası avlarını bekler
Altrionix (Level 37)

Dört ayağı üzerinde yavaş hareket eder. Aniden düşmanın üzerine uçarak ona tehdit edici arka ayakları ile saldırır
Giant Snake (Level 15)

Çölü geçerken onlara karşı tetikte olun, kuma gök iyi karışabildikleri için kolayca beklenmedik bir saldırıda bulunabilirler.
Clay Gargoyle (Level 40)

Bu canavarın çamurdan yapıldığı ile ilgili bir hikaye vardır. Aniden düşmanına uçarak saldırabilir
Huge Beetle (Level 18)

Demir gibi bir kabul geliştirmiş, Giant Beetleden türemişlerdir.
Entra Lug (Level 50)

Zombiye dönüşmüş Apelerdir. Açıkgöz ol çünkü merhametleri yoktur
Armaku (Level 21)

Sırtındaki sert kabuk sayesinde düşmanlarına yuvarlanarak saldırırlar
Lug Queen (Level 60)

Zehirli iğnesi ve ateş fışkırtarak düşmanına saldırır


Green Despair

Büyük ormanın içerisinde bulunur. Yerliler ve vahşi hayvanlar barındırır. Fakat, ormanın içlerine doğru ilerledikçe, biçim değiştirmiş canavarlar ve haşaratlar ile karşılaşırsınız.

harita

Mantis (Level 1)

Oraka benzer ön ayaklarını kullanarak saldırır, fakat pek tehlike arz etmez.
Plant Pantherhorn (Level 24)

Son zamanlarda ortaya çıkmışlardır ve vücutları bitkiler ile kaplıdır
Troglo (Level 3)

Tekmelerini kullanarak saldırır, fakat kimse için pek tehlike arz etmez. Çok barışçıl yaratıklar olarak bilinirlerdi.
Giant Spider (Level 24)

Güçlü çene ve ön ayaklarını kullanarak saldırırlar
Troglo Fighter (Level 5)

Sivri uçlu olmayan sopalar taşıyan evrimleşmiş Trogolardır.
Huge Spider (Level 24)

Güçlü çene ve ön ayaklarını kullanarak saldırırlar
Elder Troglo (Level 7)

Düşmanına Hindistan cevizi atarak saldırır. Bu saldırıdan çok bir tehdittir
Mosscutter (Level 40)

Gezginlere zehirli ön ayaklarını kullanarak saldırırlar
Troglo Warrior (Level 9)

Küçük görünmesine rağmen yine de büyük bir sopa taşır.
Bitter leaf (Level 44)

Ağızından zehir püskürterek ve pençelerini kullanarak saldırır
Dire Boar (Level 12)

Arkasında, gizlenmesine olanak veren saçlar oluşturmuştur. Çok iştahlıdır.
Mosscyther (Level 47)

Tırtıklı ön ayaklarını ve zehirli iğnesini kullanarak düşmanlarına saldırır
Plant Toad (Level 15)

Dönüşüme uğramış sebzeleri yer ve arkasından zehirli bir gaz fışkırtır
Wriggle leaf (Level 50)

Demir kadar ağır olan çam fıstıkları atarak düşmanlarına saldırır
Bugzard (Level 18)

Düşmanına saldırmadan önce hızlıca ona yaklaşır ve kollarındaki boynuzları kullanır.
Mosquito Queen (Level 60)

Yumurtaları için tehlike oluşturan her şeye saldırır
Panther Horn (Level 21)

Kafasında tipik boynuzları vardır. Zıplayarak düşmanına yüklenir ve boynuzlarını ona geçirir
Port Lux

Mahkumları hapsetmek için kullanılan küçük bir volkanik adadır. Volkanik aktiviteler yüzünden bu ada her gün biraz da büyür. Ada, Tower of Wise Men ordusu tarafından bir savaş alanı olarak kurulmuştur.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009       Mesaj #4
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Crag Turtle (Level 51)

Excilian Islanddaki yeşil alanlarda yaşarken bulunmuştur. Crag Turtle şaş gibi görünen ve hissedilen bir kabuğa sahiptir.
Guel (Level 59)

Vücudundan dışarı çıkmış kırık kemik parçalarını görebilirsiniz. Isırır, dikkat edin
Crag Crop (Level 52)

Sert kabuklu canavar düşmanlarına saldırırken geniş pençelerini kullanır
Phantom Walker (Level 61)

Etrafta oyalanır ve düşmanına kılıç ile ya da bıçak atarak saldırır
Crag Toad (Level 53)

Crap Toada yaklaşırken, tehlikeli bir gaz püskürtür ve düşmanı ondan kaçmaya çalıştığı zaman onun kamçı gibi uzun dili ile yakalar
Phantom Crew (Level 62)

Port Luxtaki Rose enkazının hayalet tayfası
Peleton (Level 54)

Geyik gibi boynuzlara sahip bu kuş, savaş sırasında bu boynuzlarını kullanır
Flame Hound (Level 63)

Vücudu ateş ile kaplıdır. Saldırdığı zaman, kurbanı da sanki kendi vücudu da ateşle kaplıymış gibi hisseder.
Bug shark (Level 56)

Sırtında keskin boynuzlara sahiptir ve saldırmak için dört kollu çekicini kullanır
Dark Soldier (Level 64)

Eski paslı zırh içindeki kalın siyah duman. Saldırıldığında hafifçe dağılır
Bug Dolphy (Level 57)

Balık pulu ile kaplanmış gibi görünen balta ve kalkan taşır
Stone Golem (Level 67)

Taştan yapıldığı için arazi ile uyum içindedir. Uzaktan bakıldığında hareket eden bir dağa benzer.
Stone Gargoyle (Level 58)

Sanki cehennemden gelmiş gibi sert görünür. Eğer kendinize güveniniz tam değilse ondan uzak durmaya çalışın.
Dark Blader (Level 70)

Karanlık tarafından vaftiz edilmiş bir savaşçı. Karanlığın gücünü kullanabilir


Fort Ruina

harita

Auto Cannon-OP (Level 65)

Var oluşunun tek bir amacı vardır. Yıkım!.. Kökenini kimse bilmez. Arama aygıtına dikkat et
Meca Bufferlo (Level 77)

Saldırı gücünü oldukça arttırmak için değiştirildi, demir boynuzunu kullanarak saldırıyor
Hound S-01 (Level 67)

Değiştirilmiş Desert Hounddur. Fakat gücü asıl Desert Hound ile karşılaştırılmayacak kadar fazladır.
Electric Bird (Level 80)

Genellikle kıtalarda belirir. []
Meca ape (Level 70)

Midrethdeki Apelerden türemiştir. Güçlendikçe görüntüsü de daha vahşileşmiştir
Meca zard (Level 83)

Kolları gibi uzun kırbaç kullanır. Son derece yıkıcı bir güce sahiptir
Meca Ape Archer (Level 72)

Değişim geçirmiş bir Ape. Uzun ve kısa menzilde çok etkili saldırılarda bulunabilir
Auto Cannon-EX (Level 87)

Var oluşunun tek bir amacı vardır. Yıkım!..Kökenini kimse bilmez. Ani saldırılarından kaçının
Meca Mender (Level 75)

[Cutting Edge Teknolijisi] kullanılarak yaratılmış bu deneysel canavarın uzun menzilli saldırılarından sakının.
Undead Ground
harita

Lion Zombie (Level 91)

Undead Groundun girişini koruyan devasa bir yaratık
Vampire Servant (Level 121)

Vampir çiftliğini koruyan sadık muhafızlar
Ghost Blader (Level 96)

Düşmanlarına Blades of Fury (öfkeli bıçaklar) atarak saldırı. Belli bir mesafeden düşmanını gördüğü için dikkatlı olun
Death Soldier (Level 126)

Ağır zırhlar ile çevrelenmiş kara ruhlar, saldırmak için mızrağını kullanır
Zombie Fighter (Level 101)

İki tane demir çekiç taşıyarak etrafta dolanır
Death Giant (Level 131)

Düşmanlarına saldırmak için oldukça ağır olan çekicini kullanır. Başının üstünde iki tane boynuzu vardır ve sanki cehennemden gelmiş gibidir
Zombie Slater (Level 106)

Bir balta taşı ve ağır zırhlar giyer
Specter (Level 136)

Eğer tüyler ürpertici kahkahalar duyuyorsanız, sakın dikkatinizi dağıtmayın çünkü onun yakınında olmalısınız
Zombie Knight (Level 111)

Yüksek seviyeli Warriorların ağır silah ve zırhlarını taşır.
Laice (Level 141)

Undead Groundun en güçlü yaratığı, onu tarif etmek için uygun bir isim yoktur
Besserk Guel (Level 116)

Derisinden kırık kemiklerin çıktığını görürsünüz. Port Luxdeki canavar ile karşılaştırılamaz.
Forgetten Ruin
Wurk
Lv.??
Huandaki Engriff Dağında ikamet etmekte olan Orcların kahramanı. Devasa kılıcı ile sayısız maceracı mağdur edildi.

Jidarsch
Lv.??
Ölümcül bataklık, Lake in Dusta Orcları götüren Orc lideri. Zigdris Faello'nun büyüsü ile üstün oldu ve Lake in Dustun bekçilerinden biri oldu.

Pogarr
Lv.??
Kendi kabilesini dahi korkutan devasa mızrağı kullanan Gri Orclar lideri. Zigdris Faello ile buluşmak için onu yenmelisiniz.

Pirouro
Lv.??
İnsanları gasp ederek yaşamlarını sürdüren Gnolllar kıtanın her yerinden ikamet ediyorlardı. Lake in Dusta girdikten sonra, büyük mage Hauk ile birlikte Pirouro kabilesine liderlik ediyor.

Lehifee
Lv.??
Gnoll kabilesinin büyük savaşçıları Brave Gnolllere liderlik eden bir savaşçı. Çok güçlü büyüler kullanır.

Etuor
Lv.??
Harpy Slavelerin annesi. Ses dalgası saldırılarından kaçınınız.

Rik
Lv.??
Zalimlikleri ile nam salmış olan Harpylerin en vahşileri Cruel Harpy Warriorlardır. Cruel Harpy Warriorların lideri Riktir.

Grischnarc
Lv.??
Hashnarc onu Zigdris Faello ile bir anlaşma yapması konusunda zorladı ve o zamandan sonra en güçlü Ogre oldu.

Radark
Lv.??
Wurk ve diğer Orclar tarafından tapınılan yaşlı, zeki bir Orc. Gücü kontrol etme konusunda Orclara yardım etmiştir, çünkü Orcların zeka seviyeleri göz önüne alındığında bunu kendileri yapamazlardı.

Fashik
Lv.??
Sıradan Orclara oranla daha vahşi olan Gri Orcların bir şamanı. Laneti öldürücüdür. lethal.

Ballu
Lv.??
Eskiden Lakezardlar yumuşak huylu yaratıklardı. Fakat Lake in Dust kötülüğün etkisine girdiğinden beri daha vahşi yaratıklar oldular. Lakezardların lideri Balludur.

Hauk
Lv.??
Kötülükleri ile ün salmış Gnollların eski lideriydi, fakat artık Zigdris Faelloın sadık hizmetkarından başka bir şey değil.

Ergdusu
Lv.??
Trolllerin lideri. Düşmanına saldırmak için devasa bir sopa kullanır.

Caschnarr
Lv.??
Harpylere liderlik eden tüm Harpy Slavelerin babası.

Haschnarc
Lv.??
Ogreler fiziksel olarak güçlüdürler, fakat zeka seviyeleri düşüktür. Haschnarc, Zigdris Faello ile bir anlaşma imzalayarak kabilesinin diğer canavarlardan daha güçlü olmasını sağladı.

Zigdris Faello
Lv.??
Lake in Dust eskiden Phantasmal Clanına aitti, fakat Zigdris Faello zorla burayı ele geçirdi ve topraklara karanlığı getirdi.


Lakeside
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009       Mesaj #5
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Invader Mecha Ape T-2
Lv.??
Eski zamanlarda insanlara ayit olan bu topraklarda artık sadece tanımlanamayan makine canavarları bulunuyor. Tıpkı T-Bye benziyorlar.

Fellins Luerow
Lv.??
Phantom Warriorların lideri. Devasa kılıcı önemli bir ipucu bulma konusunda size yardımcı olacak.

Invader Mecha Spider
Lv.??
Eski zamanlarda insanlara ayit olan topraklar. Şimdiki hükümdar ile istasyonun sonunda karşılaşacaksınız.

Invader Mecha Ape T-B
Lv.??
Eski zamanlarda insanlara ayit olan bu topraklarda artık sadece tanımlanamayan makine canavarları bulunuyor. Tıpkı T-2ye benziyorlar.

Arban Raikette
Lv.??
Phantom Bladerların lideri. Chakramı önemli bir ipucu bulma konusunda size yardımcı olacak.

Invader Mecha Spider R
Lv.??
Eski zamanlarda insanlara ayit olan topraklar. Şimdiki hükümdar ile yok olmayan istasyonun sonunda karşılaşacaksınız.


Tower of the Dead B1F
Agrya
Lv.??
Ice BabaYagaların lideri, nadir bulunan siyah bir bijouya sahip olduğu sanılır.
Vuicekra
Lv.??
Söylentiye gore Vuischekra'ın Shackleları, Ice Ghoulları bir alan toplayacak.

Pertz von Zatellerean
Lv.??
Sizi Liberin Pertz Von Zatelleranu eski zamanlardan kalma bir Vampir olduğunu konusunda ve bir defada öldürülmeyeceği konusunda ikaz ediyoruz.

Flesh Golem
Lv.??
Ölümden kalan et parçaları ile yapılmış bir golem. Söylentiye göre eğer onları birisinin öcünü almak için yok ederseniz, Mergaheph ile buluşacaksınız.

Libers Pertz von Zatellerean
Lv.??
Tarihi bir vampir ailesi olan Zatelleranların torunu. Adı Libersın anlamı yıkımdır.

Anelion
Lv.??
Tower of the Deadde ilerlemek için onun kolyesini bulmalısınız.

Rettooth
Lv.??
Ustası Libers Pertz Von Zatelleran'in dinlenme yerine girmek için onu yok etmelisiniz.

General Zombie
Lv.??
Tower of the Deaddeki tüm Zombilerin lideri. Kırık aletinin, yanlız hapsedilme odası ile bir bağlantısı olduğu söyleniyor.

Werewolf
Lv.??
Yumuşak huylu bir yaratıktı, fakat kulenin 1. yeraltı seviyesinde isole edilmiş odaya hapsedildikten sonra daha vahşi oldu.

The Mergaheph
Lv.??
Bir yaratığın kalan et bapçaları ile yapılmış, 1. yeraltı seviyesi hükümdarı. Chimeraya benzer yasaklanmış bir araştırmanın sonucudur.


Tower of the Dead B2F
Prozaque von Zatellerean
Lv.??
Zatelleranlar tarihi bir vampir ailesi olarak bilinirler, ve kulenin 2. yeraltı seviyesindeki malikanenin sahibidirler.

Fellins Luerow
Lv.??
Phantom Warriorların lideri. Devasa kılıcı önemli bir ipucu bulma konusunda size yardımcı olacak.

Printz Verzen
Lv.??
Parlak gümüş zırh ile kuşanmış Death Soldier generali. Mızraklı baltasını birisine gösterirseniz onu tanıyacak.

Ekzane
Lv.??
Uzun zamandır Tower of the Deadin bir yerinde ateş ile hapsedilmiş devasa bir Flame Hound.

Andreas Schultz
Lv.??
Kapının muhafızı. Ölümün gizli hazinelerini çalmaya teşebbüs etmesi yüzünden cezalandırılmış günah-dövbe ruhu ile konuşmanıza izin verir.

Perzen Bhha
Lv.??
Büyük iskelet kanatlara sahip bir Phantom Archer. Konuşma tazı çok ilginçtir bu yüzden onu dinleyenler acaba yaşıyor olsaydı nasıl biri olur diye merak ederler.

Arban Raikette
Lv.??
Phantom Bladerların lideri. Chakramı önemli bir ipucu bulma konusunda size yardımcı olacak.

Killian Grausten
Lv.??
Gölge gibi hareket edebilen bir vücuda sahip. Yakalanabilir, fakat onu yenemezsiniz.

Jumar Carbo
Lv.??
Aşırı egzersiz yapmaktan gözünü kaybetti.Vücudunu taşıdığı gibi silahlarını da elinde taşır.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Cabal online özellikle grafik açısından çok iyi bende oynuyorum yeni yüklenen dosyalarla lvl sınırı 170 oldu yeni dungeonlar,yeni haritalar geldi.

Cabal Online

cabalver127109032500200

Cabal Online
Son düzenleyen nötrino; 12 Temmuz 2013 09:59
Hızlı Cevap
Mesaj:

Benzer Konular

11 Ağustos 2011 / CrasHofCinneT Taslak Konular
1 Eylül 2012 / hrkN Oyunlar
Etiketler: Cabal Online