Arama

Biriyle çıkmak istiyorum,fakat öğretmenimin duymasından korkuyorum;ne yapmalıyım?

Güncelleme: 27 Nisan 2012 Gösterim: 1.318 Cevap: 5
Fıredi - avatarı
Fıredi
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #1
Fıredi - avatarı
Ziyaretçi
Ben birini seviyorum o da beni seviyor ama öğretmenler duyar diye çıkmıyoruz.Yardım edinMsn Sad
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
28 Mart 2012       Mesaj #2
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Fıredi adlı kullanıcıdan alıntı

Ben birini seviyorum o da beni seviyor ama öğretmenler duyar diye çıkmıyoruz.Yardım edinMsn Sad

Seviyorsanız illaki "evet çıkıyoruz" demek gerekmiyor zaten. Eğer ki bulunduğunuz ortam şartlarından dolayı bir araya gelemiyorsanız o ortamlarda biraz daha sıradan arkadaşmışcasına vakit geçirin ve risk olmayan ortamlarda sevginizin tadını çıkartın. Tabi okuldan kaçın gidin tenha kuytu köşelerde vaktinizi boşa harcayın demek değil bu yanlış anlaşılmasın. Arada sakin bir kafeterya'da birer çay içersiniz konuşursunuz diyorum. Sakın okuldan kaçmayın sorumluluk kabul etmiyoruz. Msn Happy

yurf - avatarı
yurf
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #3
yurf - avatarı
Ziyaretçi
Bence o biriyle çık ayrıca öğretmenlere ne? Utsanıyorsan kıza açılmaya çalış ya da öğretmenlerden sakla başka bir cevap bulan varda yazsın . Msn Wink
sade - avatarı
sade
VIP hazan
28 Mart 2012       Mesaj #4
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı
BySeuS adlı kullanıcıdan alıntı

Seviyorsanız illaki "evet çıkıyoruz" demek gerekmiyor zaten. Eğer ki bulunduğunuz ortam şartlarından dolayı bir araya gelemiyorsanız o ortamlarda biraz daha sıradan arkadaşmışcasına vakit geçirin ve risk olmayan ortamlarda sevginizin tadını çıkartın. Tabi okuldan kaçın gidin tenha kuytu köşelerde vaktinizi boşa harcayın demek değil bu yanlış anlaşılmasın. Arada sakin bir kafeterya'da birer çay içersiniz konuşursunuz diyorum. Sakın okuldan kaçmayın sorumluluk kabul etmiyoruz. Msn Happy

BySeuS
bende sana soruyorum sence mümkünmü aşık olan insan naparsa yapsın saklayamaz göz göze geldiklerinde ele verirler kendilerini ama soruyu soran arkadaşada şunu söylim zaten o bu duyacak korkusu yaşayacaksan bu aşka hiç başlama daha iyi yada seviyorsan yürü kim nediyebilkirki gönül bu

byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
28 Mart 2012       Mesaj #5
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
sade adlı kullanıcıdan alıntı

BySeuS
bende sana soruyorum sence mümkünmü aşık olan insan naparsa yapsın saklayamaz göz göze geldiklerinde ele verirler kendilerini ama soruyu soran arkadaşada şunu söylim zaten o bu duyacak korkusu yaşayacaksan bu aşka hiç başlama daha iyi yada seviyorsan yürü kim nediyebilkirki gönül bu

Sade
En kötü ihtimalde bir tutar yan bulmaya çalıştım sadece. Bu arkadaşlarımızın çekincelerinin sebebi belkide sadece duyulması kadar basite alınmayacak birşey değildir öğrenmelerini istemedikleri öğretmenleri belki aileye yakın biridir bunu bu yaşta olupta aile bilsin istemez kimse. Senin dediğin gibi o bu duyacaksa hiç olmasın artık kendi ayakları üzerinde durabilecek kararlarını kendileri verecek sorumluluk alabilecek insanlar için olsa gerek ve böyle insanlar için bunu söylüyorsan bende sana katılıyorum. Arkadaşlar öğretmen duymasın falan dediğine göre çokta sorumluluk alabilecek yaşta olmadıklarını düşünüyorum ben. Hepimiz geçtik bu dönemlerden olur böyle Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence yaşa bağlı eğer büyüksen kime ne ama eğer küçükse biriyle çıkmamalısın bile.