Arama

Eski MSN'deki Kişi Listenizi Yeni MSN'e Aktarma - Sayfa 7

Güncelleme: 14 Aralık 2012 Gösterim: 224.156 Cevap: 80
Sayfa 7 / 9
alemdar1905 - avatarı
alemdar1905
Ziyaretçi
18 Kasım 2010       Mesaj #61
alemdar1905 - avatarı
Ziyaretçi
S.a Arkadaslar Sizlere Msn 8.5 le beraber gelen toplu kişi ekleme uygulamasının Nekaldırılması hakkında bilgi paylasıyım. Eğer yeni bir msn açtıysanız ve diğer msnden kişileri topluca eklemek istiyorsanız.... Bu adımları teker teker uygularsanız başarının kaçınılmaz olacağını göreceksiniz. Neyse konuyu fazla uzatmadan mevzuya girsem iyi olucak Msn Happy. İlk olarak Eski Açtığımız msnin eposta kısmını açınız. Daha sonra ordan kişiler kısmını seçiniz.. (www.hotmail.com) adresindende giriş yapabilirsiniz. Daha Sonra Kişiler kısmından Yukarıdaki linklerden yönet kısmına gelip ver linkine Tıklayınız. Daha sonra csv olarak kişi listesini kaydediniz. Şimdi Yeni Msn Adresinizi Açınız. Burdan Eposta kısmına tekrar girip Yönet kısmından Al linkine tıklayınız burdan başka bir Windows live Hesabı seç linkine tıklayıp gelen sayfada daha önce kaydettiğimiz dosyayı seçip kişileri al diyelim. Daha Sonra Tekrar Kişilere gelip Yönetten Al kısmına tıklayın Kişi Listenizden Seçi tıklayın ve aldığınız tüm kişileri seçip davet et diyerek tüm kişileri seçiniz. İşlem Tamamlanmıştır Msn Happy... Microsoftun bize yaşatmış olduğu bir işkence Msn Happy Ama kesin çözümdür...

Not: Yazar eN0x Lütfen Alıntı Yaparken Yazar Adını Belirtiniz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2010       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yok abi mail hesabına eklendi ama msnde anlık ileti listesinde çıkmıyorlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bunu başaramadım bende en yeni msn var am yapamıyom lütfen baan yardımcı olurmusunuz çok zor durumdayım akadaşlar şimdidden verceğiniz bilgiler için terşşkğür ediyorum thank you man fader mader
cazgirci - avatarı
cazgirci
Ziyaretçi
22 Ocak 2011       Mesaj #64
cazgirci - avatarı
Ziyaretçi
şimdi Eski Sürümlerde İleti Geçmişini Kaydet Diyerek Msn deki kişileri Yeni MEsssengerimize Kopyalıyorduk Peki Şimdiki Sürümlerde NAsil Kopyalıyoruz Bana Bi Bilgi Verirmisiniz Arkadaşlar İlginize Şimdiden TEşekkur Ederim rose
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanırım msn son surumlerde cogu kısı nerden kısı lıstesını kayıt edip yeni msn adresıne atmayı bılmıyor...windows livede oturum ac(www .hotmail.com)siteden girmek gerekiyor!!
Messenger-altında kişilere gir
">Yönet ▼ ver seçeneğini tıkla">Devam etmek için, resimdeki 8 karakteri girin...ve masaüstüne kaydet">yeni msn adresınize aynı sekılde girin ve bu sefer Yönet ▼ al secenegını tıklayın..masaustune kaydettıgnız dosyayı secın...>bu kadar....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
OLAY OLAY OLAY arkadaşlar ben yaptım,gerçekten güzel oldu tüm liste artık yeni adresimde hotmaile giriyoruz messenger kişiler kısmını tıklıyoruz yönet kısmından ver diyoruz 8 haneli kodu girip listeyi masa üstüne kayıt ediyoruz sonra yenii adresi açıp aynı kısımdan al diyoruz yeni kişileri en aşagıdaki simgeden başka bir windows live hesabı bölümünden gözatta masa üstüne seçtigimiz klasörü ekliyoruz kişileri al dedikmi hepsi geliyor sonra sol taraftan davet gönder kısmından listesini ekledigimiz arkadaşların hepsine kişi listemizden messenger için davet gönderiyoruz OLAY BUDUR... Msn Happy))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2011       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ama bnm msn programında kişiler secenegine girip anlık ileti kişilerini kaydet seçeneği yok bapıcamm ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2011       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dosya alınırken iç hata oldu. diyor?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2011       Mesaj #69
Misafir - avatarı