Arama

Eski MSN'deki Kişi Listenizi Yeni MSN'e Aktarma - Sayfa 8

Güncelleme: 14 Aralık 2012 Gösterim: 224.163 Cevap: 80
Sayfa 8 / 9
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2011       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım bende öyle bir menü yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya bnm msnde Kişiler Sekmesinde Kişi Liste Kaydet Yok Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2011       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bulan varmı
Mervec - avatarı
Mervec
Ziyaretçi
18 Temmuz 2011       Mesaj #74
Mervec - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkdaşlar lütfen biri yardım ettsin ben hotmailen giriyorum ve oradan ver tıklıyorum ama bu bahsetiğiniz resim karekter felan gelmiyor anlamadım vere defalarca tıklıyorum olmuyor lütfen yardımm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2011       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kişiler bölümüm kotegori sile kadar Msn Confused nasıl değiştirebilirim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2011       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dosya alınırken iç hata oldu. diyor sorunu bulan yazsn.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2011       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eski msn den yeni msn ye kişi aktarımını yazmıssınız ama bende anlık iletdeki kişileri aydet diye birşey çıkmıyor n yapmalıyım
CeLebRindaL - avatarı
CeLebRindaL
VIP why did you go why
10 Ocak 2012       Mesaj #78
CeLebRindaL - avatarı
VIP why did you go why
Alıntı
fossetta adlı kullanıcıdan alıntı

selamm.arkadaşlar eski msn imdeki kişileri yeni msn ime nası ekliycem.biliyosanız lütfen yazın.kafayı yiycem yaaCrying

Alıntı
fossetta adlı kullanıcıdan alıntı

1. sayfaya yazan arkadasın dediklerini yaptım ama kişi listem açılmıyor.ne yapmalıyım.bilen arkadasalar lütfen yardımcı olsun.tesekkürler!Msn Happy

Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

kişi listenizi açmıyıcaksınız.. kaydettikten sonra msn üzerinden çalıştırıcaksınız

yeni adresinizle oturumu açın messengerda kişi listenizin oldu pencereden kişiler /anlık kişilerini al diyerek daha önce keydettiğiniz listeyi yenisine taşıyıcaksınız..

Alıntı
Anijad adlı kullanıcıdan alıntı

Acaba bu dediğiniz adres defteri olayı sadece hotmail mailleri için geçerli olabilirmi?

Yok değil ise kullandığınız msn versiyonunu tam olarak belirtebilirmisiniz bizede.

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ama bnm msn programında kişiler secenegine girip anlık ileti kişilerini kaydet seçeneği yok bapıcamm ??

Alıntı

Dosya alınırken iç hata oldu. diyor?

Alıntı

eskide olyor bu yeni msnde yok Msn Confused

Alıntı

msn kişi kaydet yazısı yok

Bildiğiniz gibi MSN 2011 de kişi listesini al ver seçeneği yok. Ama yinede bu mümkün nasıl mı?
Adım adım beni takip edin en doğrusunu size anlatacam. Diğer anlatımları inceledim bir yere kadar tamam ama bi yerden sonra eksik.

1. Eski adresimizin Hotmail sayfasından Messenger üzerine gelin açılam menüden kişiler tıklayın.

2. Yönetten ver seçeneğine tıklayın. Sonra resim doğrulama kodunu girin ve WLMContacts.csv dosyasını kaydedin.

3. Yeni msn mizin hotmail sayfasından Kişiler kısmına geri dönüyoruz ve kişi ekle diyoruz.

4.outlook tıklayıp devam ediyoruz.

5. KAydettiğimiz dosyayı gözat ile seçiyoruz. Ayrıca 2. yuvarlak seçili yapıyoruz.
VE kişileri al butonuna tıklıyoruz.

6. İşlem tamamlandığı zaman sadece hotmail' e kişilere almış oluyoruz. MSn listesinede gelmesi için hepsine davet atcaz. YAni toplu ek. TEkrar kişiler kısmına gelip kişi ekle deyin. ve alttaki resimde işaretli seçeneğe tıklayın ve tüm herkeze davet yollayın

Davet yollarken güvenlik nedeni ile resim doğrulama soracak doldurup devam edin sürekli ve günlük davet limiti 200. Listeniz daha fazla ise kalanı 2. 3. gün davet edersiniz artık

ALINTIDIR Şahsen Denedim Oluyor.
O Kadar Kalabalik ki Yalnizligim..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
11 Ocak 2012       Mesaj #79
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
CeLebRindaL adlı kullanıcıdan alıntı

6. İşlem tamamlandığı zaman sadece hotmail' e kişilere almış oluyoruz. MSn listesinede gelmesi için hepsine davet atcaz. YAni toplu ek. TEkrar kişiler kısmına gelip kişi ekle deyin. ve alttaki resimde işaretli seçeneğe tıklayın ve tüm herkeze davet yollayın

ALINTIDIR Şahsen Denedim Oluyor.

Bu kısım nasıl yapılıyor?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya hepsini tam yaptım ama bu yazı çıkıyor " Telefon numaraları ve web siteleri yalnızca İngiliz alfabesindeki harflerden (a-z veya A-Z), sayılardan (0-9) ve belirli simgelerden (@ gibi) oluşabilir. Lütfen yeniden deneyin." bu yazı çıkıyor hep
Sayfa 8 / 9