Arama

Burçlar Acıyı Nasıl Hisseder?

Güncelleme: 30 Temmuz 2014 Gösterim: 5.113 Cevap: 0
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
30 Temmuz 2014       Mesaj #1
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Burçlar Acıyı Nasıl Hisseder?
MsXLabs.org

Sponsorlu Bağlantılar

Koç
Koçların acı çektikleri en belli başlı konu aşktır. Günlük hayatlarında bir kenara bırakamadıkları inatçılıklarını aşkta da gösterdikleri için bir türlü sürüncemeli aşk sürecinden çıkamazlar. Bu yüzden de sevgilileri ile ters düştükleri konularda acı çekercesine duygular yaşarlar. Hem kendilerini anlatmaya çalışır hem de karşılarındakini anlamamakta ısrar ederler.

Boğa
Boğaların acı çektikleri konu yanlış insanlar ile birlikte oluşlarıdır. Kendilerine uygun kişileri seçmekte zorlanırlar, sonunda seçtiklerinin de bir süre sonra yanlış insan olduğunu anlarlar. Bu ikilem arasında gidip gelirken hissettikleri acı oldukça fazladır. Kimseye söylemeyip bir de içlerine attıkları için düşündükleri daha da çok içinden çıkılmaz hallere gelirler.

İkizler
İkizlerin acı çektiği en öncelikli konu yanlış tavırlarla etrafından uzaklaştırdığı insanlardır. Çok samimi oldukları kişileri bir anda etraflarından yollarlar ve uzun zaman geçmeden yaptıkları hatayı anlarlar. Fakat uzaklaştırdıkları kişiler inatçıysa geri dönmezler ve ikizler bunun acısı içten içe yaşar. Keşke böyle yapmasaydım, diye tekrar tekrar düşünürler.

Yengeç
Yengeçlerin acı çektiği konu ısrarla üzerinde durdukları ayrılık konusudur. Birisinden ayrıldıklarında dünyanın sonu gelmiş gibi dövünen, kendilerine uykuyu haram eden, ağlayan ve durmadan dönmek isteyenler yengeçlerdir, evet. Biraz acı çekmeyi sevdiklerinden biraz da gerçekten çok güçlü sevgiler yaşayabildiklerinden üzülürler yengeçler.

Aslan
Aslanların acı çektiği konu zar zor sahip oldukları şeylerden ayrılma konusudur. Bu peşlerinde koştukları bir aşk, almak istedikleri fakat bir türlü alamadıkları bir takı, gezmek görmek istedikleri fakat bir türlü göremedikleri bir yer olabilir. Zamanla daha da kıymetli hale gelir onlar için bu saydıklarımız ve onların uzaklaşma süreci bir kabusa dönüşür.

Başak
Başakların en çok acı çektiği konu sonuna kadar yaşamak istedikleri aşkı sürekli ellerine yüzlerine bulaştırmalarıdır. Gerçekten çok severler, her şeylerini sevdiklerine göre ayarlarlar fakat bir şeyler ters gider ve mutlaka başak, tipik başak özelliklerini göstererek eline yüzüne bulaştırır aşkı. Sevdiklerini kaybettikçe de acı seviyesi artar.

Terazi
Terazilerin acı çektiği konu kendilerine söz geçirememeleridir. Bir sürü şey yapmayı düşünür ve hiçbirisini yapmaz neredeyse. Hırsların sıfır derecesine yakın olduğu insanlar oldukları için hep bir adım geride kalabilirler ve aslında bundan gocunmazlar çünkü daima 'eğer yapsaydım çok daha iyi yapardım ama yapmak istemediğim için yapmıyorum o yüzden buradayım. ' Diyebileceklerini bilirler. Yine de acılı bir dönem ve kararsızlık hep onları bekler.

Akrep
Akreplerin acı çektiği konu sertlikleri ile kırdıkları insanları geri kazanma sürecinde işler. Çünkü duygularını göstermekte biraz sorunlu olan akrepler allem ederler kallem ederler, doğru yolu bir türlü bulamazlar. 'Arasam mı? Gitsem mi? Kalsam mı?' gibi sorularla hafiften kafayı sıyırma noktasına geldikleri de olur. Doğru cevabı bulduklarında ise acıdan kurtulmak için koşarlar.

Yay
Yayların en çok acı çektiği konu özgürlükleri için pek çok güzellikten vazgeçişleridir. Kendi varlıklarını limitliyor diye bir aşktan bile vazgeçebilen yaylar işte bu vazgeçiş sonrası büyük acılar hissederler. Kendilerini tutamaz laf atarlar, sevdiklerinin gittiği yerlerden giderler, dalaşırlar yine de gururları her şeyin önündedir. Sevdikleri adım attığında da yine aynı gururla kaçarlar.

Oğlak
Oğlakların acı çektiği konu hissettiklerini söylemek istemedikleri için ilişkide sürekli sorun yaşamalarıdır. Aslında hisseden ve gerçekten seven oğlaklar sevdiklerini söylememe konusunda ısrarcı olduklarında ters tepki alırlar. Daha da ızdırap haline dönüşen gerilimler sonucunda acı çekmeye başlar oğlaklar.

Kova
Kovaların acı çektiği konu çevrelerinden ani kopuşları ve geri dönmemecesine hareket edişleriyle özlem hissettiklerini görüşleridir. Reformcu yanları ile oldukça özgürlükçü olan kovalar aslında tamamen kopmak istemezler fakat ani değişiklikler onları dağıtan konu olur. Bir karar verirler uygularlar ve fakat uygunsuzluğunu görüp acı çekerler.

Balık
Balıkların acı çektiği konu yanlış anlaşılıp sürekli duygu insanıymış gibi yargılanmalarıdır. Aslında zekalarını yüksek oranda kullanan balıklar insanların sanki onlar safmış gibi davranmalarına katlanamazlar ve üzülürler. Birden fazla kişiden bu tavrı gördüklerindeyse artık katlanamayacakları bir boyuta varmıştır yaşadıkları. Haykırmak ister çünkü, ben akılcıyım diye.

Kaynak:


Benzer Konular

9 Kasım 2016 / virtuecat Astroloji/Fallar
1 Haziran 2007 / kompetankedi Astroloji/Fallar
27 Mart 2009 / ThinkerBeLL Astroloji/Fallar
18 Şubat 2018 / Misafir Cevaplanmış