Arama

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Güncelleme: 21 Ocak 2012 Gösterim: 5.972 Cevap: 10
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2009       Mesaj #1
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye

Sponsorlu Bağlantılar
jabox6615858
Jedi Academy ağırlıklı olarak ışın kılıcı ve Force yetenekleri ile oynanacak bir oyun. Oyuna standard bir kılıç ile başlıyorsunuz, ancak ilerleyen görevlerden birinde o kılıcı yitirince yenisini alıyorsunuz. İşte bu noktada kılıç modelini ve dövüş tarzını değiştirebiliyorsunuz. Tek kılıç kullananlar üç farklı dövüş stilinden birini tercih edebilirler. İki kılıç kullanmayı seçerseniz daha farklı bir teknik kazanıyorsunuz. Tabii bir de Darth Maul biladerin favorisi olan çift taraflı kılıç olayı var. Bu teknik kılıçla beraber tekmelerinizi de ağırlıklı olarak kullanmayı gerektiriyor. Hangi tekniği seçerseniz bununla bağlantılı olarak bir dizi kombo hareket yapma imkanı kazanıyorsunuz. Bu hareketleri yapmak pek zor değil, ancak kılıç kılıca çarpışma hiç basit sayılmaz. Oyun boyunca karşınıza zebil gibi Sith ve Jedi çıkıyor, bunlarla dövüşmek biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Bazen çarpışma öyle hızlanıyor ki, sonunda kendinizi kontrollü kombolar yaparken değil, deli gibi tuşlara tıklarken buluyorsunuz.

jediacademy26775788

Jedi Academy bu haliyle vasatın üzerinde bir yapım, Raven fena iş çıkarmamış doğrusu. Ancak beklentileri karşılamaktan, serinin ufkunu genişletmekten çok uzak. Oyun bende hayli büyük bir ek görev pakedini inceliyormuşum hissi uyandırdı. Tabii özellikle Star Wars sevenler için kaçırılmayacak bir yapım. Ama umarım bir sonra ki Jedi Knight oyunu, tabii eğer yapılırsa, bundan daha özenli, daha iyi bir oyun olur. Mesela Raven bir sonra ki oyunda Jaden Korrun karanlık tarafta atıldığı maceraları işlese, Empire sonrası galakside olanlara ve Remnantın aktivitelerine değinse ortaya tıpkı TIE Fighter gibi sıra dışı bir yapım çıkabilir. Eh, şimdilik eldekiyle yetinmek gerekli sanırım.

Önemli Not: Konu Bilgilendirme Amaçlıdır Sitemizde kesinlikle Crack, Warez, Serial, Download... Bulunmaz!..

Bakınız: Forum Kuralları

RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2009       Mesaj #2
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu oyunu oynayanlara tavsiyem bu konuya gözatmaları > Star Wars Knights of The Force - Jedi Academy Modu
Sponsorlu Bağlantılar
Guar_D - avatarı
Guar_D
Ziyaretçi
3 Mart 2010       Mesaj #3
Guar_D - avatarı
Ziyaretçi
Bende oyunun yenısıyım bıraz bılgı ıstıyorumdaa bu oyun sadece botlarla mı savasılıyor yoksa rpg turu varmı? yanı rpg turunde gorev fln yapılabılınıyormu?
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
4 Mart 2010       Mesaj #4
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Guar_D adlı kullanıcıdan alıntı

Bende oyunun yenısıyım bıraz bılgı ıstıyorumdaa bu oyun sadece botlarla mı savasılıyor yoksa rpg turu varmı? yanı rpg turunde gorev fln yapılabılınıyormu?

Max Payne veya Prince of Persia gibi ilerlemeli...
Guar_D - avatarı
Guar_D
Ziyaretçi
14 Mart 2010       Mesaj #5
Guar_D - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Max Payne veya Prince of Persia gibi ilerlemeli...

Bende sadece multiplayer acılıyor botlarla oynayabılıyorum sadece nasıl ılerlemelı oynayabılırım yardımcı olursanız sevınırımMsn Happy
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010       Mesaj #6
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Guar_D adlı kullanıcıdan alıntı

Bende sadece multiplayer acılıyor botlarla oynayabılıyorum sadece nasıl ılerlemelı oynayabılırım yardımcı olursanız sevınırımMsn Happy

Oyun normalde 2 CD ve yüklendikten sonra SinglePlayer ve MultiPlayer olarak 2 tane kısayolu(veya Başlat menüsünde) oluşuyor olmalı...
gerili - avatarı
gerili
Ziyaretçi
24 Mart 2010       Mesaj #7
gerili - avatarı
Ziyaretçi
abiler linkler nerde
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
28 Mart 2010       Mesaj #8
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
gerili adlı kullanıcıdan alıntı

abiler linkler nerde

Önemli Not: Konu Bilgilendirme Amaçlıdır Sitemizde kesinlikle Crack, Warez, Serial, Download... Bulunmaz!..

Yasal olmadığı için sitemizde indirme linkleri bulunmamaktadır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bu oyunu 4 senedir oynuyorum Ja+Plus Mod Denen Bir yaması Var Onu Kurup İnternet Uzerindende Oynayabilirsiniz JA+Plus Modu Sadece oyunda bağlantı için deil bir çok yeni özellikler getiriyor bi kaçını söleyem yumruk yumruga vs saber combolarında yenileri yeni kılıç tarzları ve en iiside kılıca manuel renk verebilme istedigin rengi ver o artık sana kalmış fakat bu son zamanlarda yeni bir pc aldım evde 3 laptop 1 pc var oyunu laptoplara kuruyorum mukkemmel bir şekilde çaılışıor fakat benim bilgisayara kurdugum zaman oyunu açtıgımda hata raporu veriyor
format olayını hiç solemeyin pc yi xp yapmıştım aynı sorun vardı sonra orjinal cd sini kurdum win 7 yaptım gene aynı eğer bu sorunu çözüm bilineniz olursa yardım edmesini rica ediyorum aksi takirde ben kafayı sıyıracam XD
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2011       Mesaj #10
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben bu oyunu 4 senedir oynuyorum Ja+Plus Mod Denen Bir yaması Var Onu Kurup İnternet Uzerindende Oynayabilirsiniz JA+Plus Modu Sadece oyunda bağlantı için deil bir çok yeni özellikler getiriyor bi kaçını söleyem yumruk yumruga vs saber combolarında yenileri yeni kılıç tarzları ve en iiside kılıca manuel renk verebilme istedigin rengi ver o artık sana kalmış fakat bu son zamanlarda yeni bir pc aldım evde 3 laptop 1 pc var oyunu laptoplara kuruyorum mukkemmel bir şekilde çaılışıor fakat benim bilgisayara kurdugum zaman oyunu açtıgımda hata raporu veriyor
format olayını hiç solemeyin pc yi xp yapmıştım aynı sorun vardı sonra orjinal cd sini kurdum win 7 yaptım gene aynı eğer bu sorunu çözüm bilineniz olursa yardım edmesini rica ediyorum aksi takirde ben kafayı sıyıracam XD

Özellikle format atıldığı halde çalışmaması ilginç bir durum. Farklı bir CDden tekrar oyunu kurmayı deneyin veya Steam üzerinden oyunu satın alabilirsin öyle dene. Steam / Jedi Academy > Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy on Steam
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.