Arama

Ekran Kartı Driver - Ekran Kartı Sürücüleri - Ekran Kartı Destek - Sayfa 3

Güncelleme: 7 Temmuz 2016 Gösterim: 49.721 Cevap: 37
memo50 - avatarı
memo50
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #21
memo50 - avatarı
Ziyaretçi
Mrhaba arkadaşlar bn dün pc ye format attım ama ekran kartının driverini bulamadım Kasada Foxconn N15235 olarak geciyor sitesinden indirdim fakat yinede kabul etmedi ne oLur yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
tahir549 - avatarı
tahir549
Ziyaretçi
5 Mart 2010       Mesaj #22
tahir549 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba
arkadaşlar daha yeni bir bilgisayar aldım toplama ancak sorunum şu bilgisayara aldığım nvidia gforce ax9500gt 1gb 128 bit ekran kartımın driver cd sini yükleyemiyorum bilgisayarı aldığım yere sordum güncel driver yüklemen gerekiyor dedi bana getir 35 tl ye hallederim format atar prog yüklerim dedi ben bunu ikide bir bilgisayarcıya götüremem evde daha önce kendim bir çok defa foırmat atıp pro yükledim.
Sponsorlu Bağlantılar
ben bu ekran kartının driver ını bulamıyorum web sitesindeki dirverleri yüklüyorum belli bir yere geliyor bilgisayarı yeniden başlatın diyor başlattığımda ekran masmavi oluyor ve hata algılandı bunu ilk defa lıyorsanız şunu yapın bunu yapın diyor netteki driverleri denedim olmuyor. avil yardım bekliyorum
caraj - avatarı
caraj
Ziyaretçi
15 Temmuz 2011       Mesaj #23
caraj - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim anakartım D865PERL ekran kartı alıcam acaba geForce 7600GS desteklermi anakart??? Bir yardım edin LÜTFEN....
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2011       Mesaj #24
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
caraj adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim anakartım D865PERL ekran kartı alıcam acaba geForce 7600GS desteklermi anakart??? Bir yardım edin LÜTFEN....

Sizin Anakartınız AGP Slot, bahsettiğiniz ekran kartı ise PCI-Express slot. Dolayısı ile AGP bir ekran kartı bakmanız gerekiyor...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lenevo g560için xp driveri verebilirmisiniz
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2011       Mesaj #26
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

lenevo g560için xp driveri verebilirmisiniz

Kullandığınız üründe iki ayrı ekran kartı kullanılıyor, bu durum tam modele göre değişiyor.

Ekran kartınız Intel ise buradan download edin:
IBM Lenova G560 Intel Ekran Kartı XP Driver Download

Ekran kartınız NVDIA ise buradan download edin:
IBM Lenova G560 NVDIA Ekran Kartı XP Driver Download

Ürününüze ait diğer Driver'ları indirmek isterseniz bu sayfayı ziyaret ediniz: Lenovo Ideapad Support & downloads - Drivers & Downloads
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
s.a arkadaşlar ben pcye ekran kartının yeni sürümünü yüklicem ama ekran kartının markası oluyomus ben pek anlamam nerden üğrencem bunu yardımlarınız için teşekkürler
Haxball41 - avatarı
Haxball41
Ziyaretçi
24 Şubat 2012       Mesaj #28
Haxball41 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim Dell İnspiron N5010 markalı bilgisayarım var bilgisayara format attım ve ekran kartı format attığımda içinde değildi bu yüzden 3d oyunları açamıyorum nerden indirebilirim bu driverı bilgi verirseniz teşekkürler .
Bana burdan bulabilir msiniz acaba ?

Kaynak: Ekran kartı driver'ını nerden bulabilirim?
kaptansharp - avatarı
kaptansharp
Ziyaretçi
16 Mart 2012       Mesaj #29
kaptansharp - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar.Slim Driver adlı programı yükledim ve Scan ettiğimde; driverlarımın güncel olmadığını gördüm.Ama aygıt yöneticisinden güncellemelere baktığımda güncellemelerin olmadığıını ve full olduğunu gördüm.İlk ekran kartımı güncellemek istedim ve programdan yüklemeyi denedim ama yükleme tamamlandıktan sonra kurulum yapılırken ekranım kapanıyor ve hiç bir işlem yapamıyorm.Daha sonra ATI nin kendi sitesinden indirmeyi denedim ve alttaki resimlerde de görüldüğü gibi bir uyarı aldım.Yani güncelleyemedim.Yardımlarınızı bekliyorm.Şimdiden teşekkürler...

Ekran kartım: ATI Mobility Radeon HD 5650 . ATI nin sitesinden uygun olanı bulup indirdim ama RESİM 2 'deki hatayı veriyor.

Resim 1
3l3mr

Resim 2
3l3nm
mstfgkmn - avatarı
mstfgkmn
Ziyaretçi
29 Mart 2012       Mesaj #30
mstfgkmn - avatarı
Ziyaretçi
selamün aleyküm, ben toshiba satellite c650d laptopuma format attım yalnız ekran kartını yüklemedi. bi siteden ekran kartı driver indirdim yükledim ama hala sorun çözülmedi. yardımcı olursanız memnun olurum. teşekkürler.