Arama

Bilgisayarı Paylaşıma Aç;mak

Güncelleme: 9 Aralık 2011 Gösterim: 29.544 Cevap: 5
ResuL27 - avatarı
ResuL27
Ziyaretçi
25 Haziran 2007       Mesaj #1
ResuL27 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar Uzun Zamandır Araştırıyorum Ama Hiçbir Yerde Bulamadım Buldugum Bir Kaç Yerdede Verimli Sonuclar Alamadım.Bu Konuda Yardımınızı İhtiyacım Var.Arkadaşlar Ben Webde Bilgisayarımı Paylaşıma Açmak İstiyorum...Yani IP Adresimle Herkes Bilgisayarımda Yararlanabilecek Ama Sadece İstediğim Kişiler Olacak Tabi...Böyle Nasıl Yapabilirim...Duyarlılığınız İçin Şimdiden Tsk Ederim...
Sponsorlu Bağlantılar
brknkrtls001 - avatarı
brknkrtls001
Ziyaretçi
3 Temmuz 2008       Mesaj #2
brknkrtls001 - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisiyarınızı sınırsız paylaşıma açablirim ama bir daha durdurulamaz.Essential Tools programı ile de arkadaşlarınız bilgisayarınıza girebilir.Ama sadece Açıp Kapatmak için de;sırasıyla şunlarını yapınız lütfen;

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisayarım simgesi üzerine gelin sağ tuşa basınız ve ardında Yönet diyiniz.Sonra gelen ekranda (sol tarafta) Hizmetler ve Uygulamar yazıyor ona basınız.Sonra sağ menüdeki Hizmetler'e basınız.Sonra aşağıya ininiz.Uzaktan Erişim Bağlantı Yöneticisi'ni bulunuz ve ardından sağ tuşa basınız. Özellikler'e giriniz.Alt tarafta Başlat>Durdur yazıyor oradan biligisayarınızın paylaşımını durdurabilirsiniz veya başlatabilirsiniz.Biligisayrınızı sınırsız paylaşıma açmak için de Başlat>(Tüm)Programlar>Donatılar>Komut İstemi'ni açınız.Ve Şu komutları yazınız;
net share ADMIN$
Bu komut bilgisayrınızı sınırsız paylaşıma açar ve birdaha durduramazsınız.Verdiğim bilgiler inşallah işinize yaramıştır.Saygılar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
net share ADMIN$ /d paylaşıma kapatabilirsin..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarıma sag tıkla sonrra özelikler de;cıkan ekran da uzak=> gir
bu bılgısayara uzaktan erişime izin ver; onu tıkla ve uzak kulanınılarını seç bu yontemlede yapabılrsın ama sana tavsıyem pc asla paylaşıma acma hackerler için bulumaz bır nımet

Son düzenleyen KaNKaWaReZ; 23 Mayıs 2010 21:14 Sebep: Mail Adresi Vermek Yasaktır.
HACKERPAGE - avatarı
HACKERPAGE
Ziyaretçi
1 Temmuz 2010       Mesaj #5
HACKERPAGE - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarıma gir /Sağ tıkla özelliklerde/SAG ÜST KÖŞEDEKİ UZAK'a Gir/çıkan pencerede 2tane seçenek bölümü var 2sinide seç(TİK KOY)

Uygula tamamde.

denetim masasına gir/Kullanıcı Hesaplarına Gir/Bilgisayar Yöneticisine Gir/Parola Oluşturde/İstedigin Parolayi oluştur arkadaşına ipadresini Ver Oda

Başlat/Tüm Programlar/donatılar/UZAK MASAÜSTÜ BAGLANTISINA GİRSİN İP ADRESİNİ YAZSIN ENTERLASIN KULLANICI ADINI VER ONA KULLANICI ADINI VE ŞİFRENİ YAZSIN GİRSİN PCNE!Bu Yöntemle Hackerlar Bişey Yapamaz. Şifren Bilinmiyor.

Veya Böylede Yapabilirsin. Teamviewer İndir. Kur. Kurarken Şifre İsteyecek 2tane. 2sınede İstedigin Şifreyi Yaz Aynı Olsn. Onu Arkadaşına Ver.Kurduktan Sonra. İD YAZICAK ORTADA MAVİ KUTU İÇERSİNDE. ONUDA ARKADAŞINA VER. ODA TEAMVİEWER İNDİRSİN. 2SINIZDE PROGRAMLARI AÇIK OLSUN. TEAMVİEWERDAN İDYİ YAZSIN. ŞİFRE İSTEYECEK ŞİFREYİDE YAZAR 1.ANDA 2.NIZ METİN BELGESİN AÇIP KONUŞUN Msn Happy

Herneyse 1.ıncı söylediğimde portun uygun olmassa işe yaramaz ama 2.söylediğim yani teamviewerla baglanma Kesin OLur. İyi Günler...

-İMZA BYHACKERPAGE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarım simgesi üzerine gelin sağ tuşa basınız ve ardında Yönet diyiniz.

demıssın ama bole bı secenek yokkı yonet falan ? acıl yardım yazın !