Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

Hasretim Ona

tokiohotel 18 Mayıs 2011 12:22

yOkLuqunun ayrı bi aCısı oLsada varLıqının tek hayaLi yetiyor acı doLu ısLak gözLerimin güLmesine..

Sen hayaLi yetiyor kırık doLu, yaraLarını saramadıqım şu gönLümün hayata tebessüm etmesine.. Seninde uzakLarda bir yerLerde nefesLerini benimLe aLdıqını hissediyorum... " UzakLarda beLki ama o da her nefes hayaLimLedir" diyorum kendi kendime ve bi kez daha tebessüm ediyorum acı hayata...

GüzeL gözLerinin hayaLiyLe karşıLaşıyorum hayatım gibi darmadagın oLan şu odamda.. Gerçek dünyayLa arama bi set çekiyorum ve beni o güzeL hayaLinin bekLediqi o mavi doLu düş dünyasıyLa aramdaki perdeyi kaLdırıyorum.. Sen'Li bi hayaL dünyası kapıLarını açıyor ve o mavi hayaL dünyama giriyorum.. Atıyorum kendimi hayaLinin kuCaqına... Ve karşımda sen... Beni o muhteşem eşsiz güLüşünLe karşıLıyorsun.. ELini uzatıyorsun, tutuyorum.. BirLikte geziyoruz mavi düşLerde. Evet bi kabus, bi karabasan güzeL bi düşe dünüşüyor.. Mavi bi masaL oLuyor hayatım. Uqruna aqıtLar yaktıqım ömrüm güzeL bi şarkıya dönüşüyor adeta...

Herşey Sen oLuyor, herşey maviyi umudu giyiniyor.. Bu dünyada kötüLük yOk, gözyaşı yOk, hayaL kırıkLıqı yOk, aCı yOk... Bir sen bir de hayaLin var öLümüne sevdiqim !!

Herşeye sen karışıyorsun, maviLeşiyor.. Herşeyde, heryerde sen oLuyorsun.. Gözyaşım şahidi duvarLarda, penCeremden sızan dünyamı senin kadar aydınLatamadıqı için utanan ve seni kıskanan güneş ışıqında...

Sen.. HayaLin.. Heryer Sen oLuyor, odam sen doLuyor...

GözLerimi bi açıyorum, yine yOkLuqunLa gerçek dünyamdayım.. Darmadaqın Odamda sanki bi kez daha çarpıyo gerçekLer yüzüme.. YOkLuqunun aCısını sOquk bi mermi gibi yüreqimde taŞıyoRum. Yüreqim hayaLinLe sıCak...

KimbiLir kaç geCe geçti böyLe uykuSuz, böyLe hayaLinLe sevgiLim.. KimbiLir kaç düş kurdum bizim için ve kimbiLir daha kaç düş kuraCaqım. Ama şunu çOk iyi biLiyorum ki; seni öyLe çOk seviyorum ki...

Bi ömür hayaLinLe, bi ömür düşLerde buLuşaCak oLsak da

SensizLiqi asLa kabuL etmeyeCeqim...
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 1853  Yorum 0  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 0

Yorumlar