Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

Otobüs devrildi: 1 ölü 5 yaralı

RuffRyders 25 Ocak 2008 19:26

Otobüs devrildi: 1 ölü 5 yaralı
Öğretim üyesinin kullandığı otomobil ile belediye otobüsü çarpıştı, kazada bir üniversite öğrencisi öldü, 5 kişi yaralandı
25 Ocak 2008 / 10:20

Konya'da öğretim üyesinin kullandığı otomobil ile belediye otobüsünün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 20 yaşındaki bir üniversite öğrencisi hayatını kaybederken, 5 kişi de yaralandı.

Kaza, akşam saatlerinde Selçuklu Fırat Caddesi'nde meydana geldi.

Selçuk Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hakan Işık idaresindeki 06 AH 5828 plakalı otomobil ile Hamza Ateş (35) idaresindeki 42 BZ 919 plakalı belediye otobüsü çarpıştı. Kazada devrilen otobüste yolcu olarak bulunan Selçuk Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu öğrencisi Kemal Erdik (20) olay yerinde hayatını kaybederken, otomobil sürücüsü öğretim üyesi Hakan Işık, otobüs sürücüsü Hamza Ateş, otobüste yolcu olarak bulunan Necip Bedir (18), Bahadır Vardar (25) ve Mahir Baran (24) yaralandı.

Otobüste bulunan ve durumları hafif olan yaralılar Konya Numune Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Ağır yaralanan Doç. Dr. Hakan Işık ise, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

iha
thedoctor_611 arkadaşımız aramızdan gitti...
Allah Rahmet Eylesin...
Yakınlarına Sabır Versin...
Msn Sad
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 3910  Yorum 13  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 13

Yorumlar

Sayfa 1 / 2
  1. Avatarı yok
    çok üzüldüm ben...Allah rahmet eylesin...mekanı cennet olsun...ailesine Allah sabır versin...Crying

Ziyaretçi 25 Ocak 2008 21:07
  2. Avatarı yok
    canım kardeşim...allah rahmet eylesin...Msn Sad

Ziyaretçi 25 Ocak 2008 21:32
  3. Avatarı yok
    Canım kardesım herzaman kalbimizde olucaksın..Seni çok özlücez..

Ziyaretçi 25 Ocak 2008 21:48
  4. Just fly - avatarı
    Allah Rahmet Eylesin .

Just fly 25 Ocak 2008 22:26
  5. Avatarı yok
    olamazzzzzzzzzzz ya kemal öldümü yaaaa olmaz ya allahim yarapim ya Msn Sad off ya beynimden su an kaynar sular akti arkadasim hemen haber verdi allah razi olsun ondan bana haber veridgi icin ya allahim ya mekhani cennet olsun ya allah aylesine ve bütün sevenlerine sabir versin Msn Sad herzaman kalbimizde olucak..CryingCryingCrying

Ziyaretçi 26 Ocak 2008 00:17
  6. Avatarı yok
    Allah ailesine ve yakınlarına sabır versin.mekanı cennet olsun Msn Sad

Ziyaretçi 26 Ocak 2008 00:54
  7. Avatarı yok
    tanımamama ragmen cok genc bırın ıarmızdan kaybettık hepımızın bası sagolsun. mekanı cennet olsun...b.x

Ziyaretçi 26 Ocak 2008 02:12
  8. Avatarı yok
    Allah Rahmet Eylesin.Mekanı Cennet Olsun....

Ziyaretçi 26 Ocak 2008 05:14
  9. The Unique - avatarı
    Allah Rahmet Eylesin Msn Sad

The Unique 26 Ocak 2008 10:52
  10. KisukE UraharA - avatarı
    Allah Rahmet Eylesin .. CryingYerin Mekanın Cennet Olsun Kardeşim... Msn Sad

KisukE UraharA 26 Ocak 2008 16:32
Sayfa 1 / 2