Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

Otobüs devrildi: 1 ölü 5 yaralı

RuffRyders 25 Ocak 2008 19:26

Otobüs devrildi: 1 ölü 5 yaralı
Öğretim üyesinin kullandığı otomobil ile belediye otobüsü çarpıştı, kazada bir üniversite öğrencisi öldü, 5 kişi yaralandı
25 Ocak 2008 / 10:20

Konya'da öğretim üyesinin kullandığı otomobil ile belediye otobüsünün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 20 yaşındaki bir üniversite öğrencisi hayatını kaybederken, 5 kişi de yaralandı.

Kaza, akşam saatlerinde Selçuklu Fırat Caddesi'nde meydana geldi.

Selçuk Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hakan Işık idaresindeki 06 AH 5828 plakalı otomobil ile Hamza Ateş (35) idaresindeki 42 BZ 919 plakalı belediye otobüsü çarpıştı. Kazada devrilen otobüste yolcu olarak bulunan Selçuk Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu öğrencisi Kemal Erdik (20) olay yerinde hayatını kaybederken, otomobil sürücüsü öğretim üyesi Hakan Işık, otobüs sürücüsü Hamza Ateş, otobüste yolcu olarak bulunan Necip Bedir (18), Bahadır Vardar (25) ve Mahir Baran (24) yaralandı.

Otobüste bulunan ve durumları hafif olan yaralılar Konya Numune Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Ağır yaralanan Doç. Dr. Hakan Işık ise, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

iha
thedoctor_611 arkadaşımız aramızdan gitti...
Allah Rahmet Eylesin...
Yakınlarına Sabır Versin...
Msn Sad
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 4116  Yorum 13  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 13

Yorumlar

Sayfa 2 / 2
  1. Avatarı yok
    cnm kardesım mekanın cennet olsun alllah rahmet eylesın

Ziyaretçi 27 Ocak 2008 00:12