Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

Aldatanlar'dan evlilik tavsiyeleri

HANDSOME 25 Ocak 2012 16:06

Metresler, aldatan erkek veya kadınlar evlilikle ilgili tavsiyelerde bulundu. Bunlardan biri eksik olduğunda olayların aldatılmaya varabileceğini belirtiyorlar.

aldatanerkek

İşte dikkat etmeniz gerekenler..

Özgüveniniz olsun
Özgüveni olmayan, kendini beğenmeyen kişi bunu karşısındakine de belli eder. Sonuç o da bir süre sonra sizi bu şekilde görmeye başlar. Özgüvensiz biri çekici değildir ve aldatılabilir.
Ne yapmalısınız?: Eşinizin her şeyi sizin için yapmasını beklemek yerine her konuda kendinizi geliştirin. Siz ne kadar ilginç olursanız eşiniz de sizinle yakından ilgilenmeye devam eder. Onu şaşırtın.

Onunla ilgilenin
Basit olduğu kadar karmaşık. Eşinizin size karşı ilgisinin azaldığını düşünüyorsanız yeniden düşünün. Size, “Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun, çok fazla yapacak şeyim yok” diyorsa o da sizden ilgi görmediğini düşünmektedir. Çiftlerin çoğu eşlerinden ilgi görmedikleri için aldatıyor.

Ne yapmalısınız?: Eşiniz sizinle konuşurken yaptığınız işi bırakın ve gözlerine bakarak onu dinleyin. Yapacağınız işlerin ondan önce gelmesine izin vermeyin. Ona ilgi gösterin ve onu yeniden kazanın.
Olaylara dışarıdan bakın
Eşinizle herhangi bir konuda konuşurken ikna olmaz, değişmez fikirlerle konuşmayın. Konuşmanız çıkmaza girmesin, sonuçsuz kalmasın.
Ne yapmalısınız?: Olaylara onun baktığı noktadan bakmaya çalışın. Ona kızmadan, onu küçümsemeden düşüncelerini saygıyla karşılayın. Konuşmanızın sonunda mutlaka ortak bir sonuca ulaşın. Ne düşünürse düşünsün onun yanında olduğunuzu, onu anladığınızı hissetsin.

Değerini bilen olun
Uzun yıllar süren ilişkilerde herşey yolunda olsa bile kıymetinin bilinmesi önemlidir. Ancak bazen erkekler ve kadınlar hayata kendilerini kaptırır ve bunu gözden kaçırır.

Ne yapmalısınız?: Eşinizin değerini bildiğinizi yeri geldikçe ona gösterin. Ona özel cümleler kurun: ‘Ofisteki politik davranışlarınla gurur duyuyorum. Ailemize de her zaman sahip çıkıyorsun. Senin gibi bir adamla evli olduğum için çok şanslıyım. Çocuğumuzla yüzmeye gitmen de sorumlu bir baba olduğunun göstergesi. Her konuda çok düşüncelisin, teşekkür ederim.’ Bu ona işte olduğu zamanların ve aileniz için yaptıklarının farkında olduğunuzu gösterir.

Birbirinizle çıkın
Evlendikten sonra ona romantik notlar yazmayı veya seksi iç çamaşırları almayı bıraktınız mı? Zamanınız yok mu? Aldatılırsanız diğer kişi işleri, çocukları, finansal durumunuzu düşünmeden bunları alabilir.
Ne yapmalısınız:: Uzun süredir evli olabilirsiniz ancak bu kaçamak yapmanıza engel değil. Birlikte pikniğe çıkın, gazetesini okurken yanağını öpün, omuzlarına masaj yapın, ceketinin cebine kısa aşk norları yazın. Uzun soluklu aşkınızla ilgili tatlı ve seksi eğlenceler hazırlayın.

Seks yapın
Genellikle erkekler seksi çok sever. Eşleri de bu durumdan yakınırlar ve erkeklerin kendilerini fiziksel ve duygusal olarak kötü hissetmesine neden olurlar. Sonuçta aralarındaki seksüel ilgi azalır ve aldatmayla sonuçlanabilir.
Ne yapmalısınız: Seksüel istekler kişiye göre değişebilir ancak bir erkeğin kadınlardan daha fazla seks düşündüğü açıktır. En az haftada bir seks yapın. Seksi eğlenceli hale getirirseniz zorlayıcı olmayacaktır.

Önceliğiniz evliliğiniz olsun
Bazen kadınların evliliklerinin ilk sırada olduğunu hatırlamaları zor olabiliyor. Başkaları aşklarını ilk sıraya koyduğunda bu avantaj haline gelebiliyor.
Ne yapmalısınız: Kendinize karı-koca ilişkisinin size özel olduğunu her zaman hatırlatın. Kendinizi suçlu hissetmeden bebeğinize bakacak birini bularak arada yalnız vakit geçirin. Kanepede biraz cilveleşmek için çocuğunuzu erken yatırın.

İlgili olun
Erkekler aslında gün içinde yaşadıklarını anlatmayı sever. Onunla güne dair neler konuşursunuz? Stresli mi sakin mi, ne onu mutlu etmiş öğreniyor musunuz? Siz bunları dinlemedikçe dinleyen bulunur.
Ne yapmalısınız: Onun ilgilendiği şeylere karşı ilgili olun. Futbolu takip ediyorsa takımının durumunu sorun. Arabalara karşı ilgisi varsa siz de oturup onunla arabaları inceleyin.
Bu Kategoride: Bu Günlük ..
Gösterim 3196  Yorum 0  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 0

Yorumlar