Arama
Günlük Kontrol Paneli
4.00 puan, 3 oy. 4.00 puan, 3 oy.

ilk defa chatboxa "slm" yazışım =)

RuffRyders 19 Mart 2008 17:26

bunu uzun zamandır yazmak istiyodum Msn Happy

MsXe üye olduğumda Chatbox çok dikkatimi çekmişti biraz baktıktan sonra birbirlerini önceden tanıyan kişilerin olduğunu fark ettim sonra bikaç gün yazılanları okumuştum hatta "No Angel" smileyini görüp bunlar melek görünümlü şeytanlarmı demiştim...Msn Happy sonra birgün ortamı iyice tanıdıktan sonra herkesin çok arkadaş canlısı ve seviyeli olduğunu gördüm ve "slm" diyerek sohbete katıldım sanırım ThinkerBeLL yanlış hatırlamıyosam selamı gördü ve karşılık verdi Msn Happy tabii artık zaman geçtikçe Chatboxun tutkunu oldum sizlerde beni daha ii tanıdınız beni bağrınıza bastınız...Msn Happy şimdi elimden geldiği kadar selam veren üyelerin selamını gördüğümce cevap vermeye çalışıyorum çünkü belkide o gün ilk selamıma cevap vermemiş olsalardı siteye bukadar ısınmazdım bu yüzden yeni üye olmanın ne kadar değişik olduğunu hiç unutmadım... ilk selamını unutanlara Chatboxun devamlı kullanıcılarına duyurulur siz ilk chatboxa gelişinizi unuttunuz mu? Msn Happy lütfen yeni gelenlerden bi selamı bi hoşgeldini çok görmeyelim...Msn Embarrassed
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 1892  Yorum 6  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 6

Yorumlar

1. Avatarı yok
    bencede çook haklısınMsn Embarrassed

Ziyaretçi 19 Mart 2008 19:01
  2. Avatarı yok

Cücük;

• Tender
    • Hug
    • Kiss

Ziyaretçi 19 Mart 2008 19:13
  3. Avatarı yok
    ben ilk msx chatbox sa girdiğimde bende ilk olarak sadece yasılanları okumuştum
    sonra slm diilde mrb yazmıştımm
    sonra msx in cana yakın üyelerinden bir kaçıyla tanıştımm
    bağımlısı olduğum söylenemess ama
    vakit buldukça giriorummMsn GrinMsn Grin

Ziyaretçi 19 Mart 2008 20:31
  4. Avatarı yok
    Rufff çooookkkkkkkkkkkkkkk haklısın çokkkkkkkkkkkkkkkk Msn Grin

Ziyaretçi 20 Mart 2008 08:21
  5. Avatarı yok
    walla ilk sen mesajıma cvp yazdın demekki nedeni buymuş wayys

Ziyaretçi 26 Mart 2008 21:49
  6. Avatarı yok