Arama
Günlük Kontrol Paneli
4.00 puan, 2 oy.

What is love? (3 in 1)

RuffRyders 3 Temmuz 2008 04:47

piliiz wait...
[flash=http://www.flashoyun.net/swfdir/whatislove.swf]width='550' height='400' [/flash]

What is love? Vol. 1

What is love? Vol. 2
. . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 1159   Yorumlar 3  
4.00 puan, 4 oy.

Gittiğin Yerde İyi ol Bari...

careless_WhispeR 25 Nisan 2009 03:01 (ςคгєlєรร_ฬђเรקєг)

3317c3cce9
[flasht=http://www.fileden.com/files/2009/4/6/2393382/yalnizim.swf]width=450 height=375[/flasht]

Msn Brokenheart
. . .
i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
careless_WhispeR - avatarı

Bu kategoride: NoName
Gösterim 5274   Yorumlar 6  
4.00 puan, 5 oy.

Onu bir gün mutlaka terk edeceğim!

ThinkerBeLL 12 Kasım 2009 23:55 (Pembe Aydınlık)

İlişkinin böylesi...
fun.gif
Onunla tanıştığımız zaman ben onlu yaşlarımın sonlarındaydım, o ise benden oldukça yaşlı. Hayatına giren ilk kişi değildim ve sonuncusu da olmayacaktım kuşkusuz. Herkes bu beraberlik için yaşımın çok küçük olduğunu düşünüyordu. Aslında hiç bir zaman yaşınızın uygunluğu söz konusu olamaz böyle bir ilişkide...
İlk önceleri sadece yakın arkadaşlarımla paylaştım küçük sırrımı. Sadece gönül eğlendiriyordum onunla (ne kadar da aptalmışım...). Aileme
. . .

Gösterim 1266   Yorumlar 0  
4.00 puan, 5 oy.

zihinsel güç

seramiksır 13 Aralık 2010 23:44 (ÖFKEYİ kendinize zevk edinmeyin.....)

İki çocuklu bir aile hafta sonunu piknik yaparak geçirmeye karar verirler. Piknik yerine vardıklarında anne yemeği hazırlarken, çocuklar babalarıyla birlikte yürüyüşe çıkar. Uzun bir yürüyüşten sonra oldukça yorulan küçük çocuk yalvarırcasına bakan gözlerle, 'Babacığım çok yoruldum. Lütfen beni kucağında taşır mısın?' der. Baba; 'Ben de yorgunum oğlum'' der demez çocuk ağlamaya başlar. Baba tek kelime etmeden ağaçtan bir dal keser. Dalı bıçakla biçimlendirip, çocuğa zarar vermeyecek biçimde yontar. . . .

Gösterim 4123   Yorumlar 11  
4.00 puan, 2 oy.

ekonomik kriz..............fıkra

seramiksır 18 Ocak 2011 14:11 (ÖFKEYİ kendinize zevk edinmeyin.....)

Devlet bir gün geniş ve boş bir araziye geceleri göz kulak olacak,500 TL maaşla,... bir bekçi işe almay...a karar verir.
Bir süre sonra düşünülür ;
''Peki talimatlar olmadan bekçi işini nasıl yapacak''
Bir planlama birimi kurulur ve planlamayı yapmak üzere,
750'şer TL maaşla, iki kişi işe alınır.Bir süre sonra
''İşleri yapıp yapmadıklarını nasıl kontrol edeceğiz''
diye düşünülerek, 1.000'er TL maaşla, iki denetmen işe alınır,biri denetim yapar diğeri raporları . . .

Gösterim 646   Yorumlar 2