Arama
Günlük Kontrol Paneli

hıc ummadıgımız ..

Ask Mahkumu 13 Temmuz 2013 16:16

hıc ummadıgımız gecıp gıdıyoruz ne oldugunu bıle anlamadan rahatlamak ıcın cekecegımız derın bır nefesı cekerken yarı da kalması gıbı ansızın gıdıyoruz pekı kendımıse sormamıs sorune hangımıs bılıyorus gıderken kendımıse soracagımıs soruyu aslında oyle ansızın gıdıyorus kı o soruyu sormaya bıle fırsatımıs olmuyo yasamak gusel hemde cok gusel ama cebımısde ansızın gıtme ıhtımalıne karsı nasıl gıdecegıs sorusunu da bulundurursak belkı gıtmeden cevabımısı bır nevı bılıyor olurus o yusden . . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 240   Yorumlar 0  

Ne dersin canım...

Ask Mahkumu 29 Mayıs 2013 13:02

Bir işaret bekler insan, bazen. Cesareti bulamaz kendisinde, içinden geçenleri söyleyebilmek için. Deprem etkisi yaratacağını düşünür, toplum yapısında. Mahalle baskısı önemli yer tutar çünkü, insan psikolojisinde. Oysa bahar etkisi de yaratabilir papatya bahçesinde. Kim bilir? Belki bir gün toplarız cesaretimizi. En azından itiraf ederiz hislerimizi, sonra yüz yüze bile bakmayabiliriz. Ne kaybederiz ki? Gizli saklı, bastırılmış duyguları beslemektense, yan yana. Uzaktan uzağa cesurca ve . . .

Bu kategoride: Sana Dair...
Gösterim 376   Yorumlar 0  

Büyümek isterdik hep değilmi oysa ...?

Ask Mahkumu 13 Mayıs 2013 21:25

Büyümek isterdik hep değilmi oysa büyümek aslında üzüntülerimizin büyüme oranıymış.Aşkı tanıdığın gün niye büyüdüm diye sordum kendime.Dünyada milyarlarca insan var, ben ooo c diyorum.Tıp gelişmiş ben aşktan kurtulamıyorum.Hani yokmu yokmu bir ilaç, hani yokmu bir yasa.Kendi kendime kızıyorum.Kalbimin çektiği sızıyada bir anlam veremiyorum.Keşke keşke çocuk kalsaydım diyorum.Aaah ah niye büyüdüm ben anne.Çocuk olayım oyuncağımı çalsınlar ama kalbim dursun.Oyunlar oynayayım sokaklarda Ama . . .

Gösterim 374   Yorumlar 0  

Kırgınım yine bu gece, Odamdayım ..,

Ask Mahkumu 13 Mayıs 2013 21:22

Kırgınım yine bu gece, Odamdayım , ışıklarımı kapadım. Avutmaya çalışıyorum yüreğimi, Dargınım yine... Sizden yana bir sorunum yok dostlarım merak etmeyin. Ben akıllanmak bilmeyen gönlüme küskünüm. Söz geçiremeyişime , saflığına dargınım. Düşündüğüm gibi yaşayamayışımda­n acayipliğim, Yaşadığım gibi düşünmekten korkularım. Dalından kopmuş bir yaprak misali savrulmaktan yorgunluğum... Hüznün en tepesindeyim yine , Yalnızlığımın dorugunda. Sevinçlerimi paylaşmanın acılarımı saklamanın huzurundayım . . .

Gösterim 351   Yorumlar 0  

Ya Benimdi Ayrılıklar;Yada Ben İMKANSIZLARI ÇOK SEVDİM..

Ask Mahkumu 13 Mayıs 2013 21:20

Beceremem Ki Mutlu Olmayı Ve Tebessümü..SOĞUK İKLİMLERİN İNSANIYIM BEN.!Yalnızlığı Ve Sessizliği Çok Severim..UMUDU İhtimallere SEVDAYI Çıkmazlara Bıraktım..Dalgalı Denizlerin, Bulutlu Havaların,Uçurumlu Yolların Yolcusuyum Ben.!Buğulu Gözlerle Söyledim SEVDA Şarkısını..Varlıkla-Yokluk­ Arasında Oynadım Hüzünlü Rolleri..Ya Benimdi Ayrılıklar;Yada Ben İMKANSIZLARI ÇOK SEVDİM.. . . .

Gösterim 383   Yorumlar 0