Arama
Günlük Kontrol Paneli

Her aşk bir bedel istiyormuş,

Ask Mahkumu 23 Mayıs 2012 21:16

Her aşk bir bedel istiyormuş, her aşk bir fedakarlık..Züleyha sevmiş, tahtından olmuş... Yusuf sevmiş, özgürlüğünden..Leyla sevmiş, sarayından...Mecnun sevmiş, aklından..Şimdi pervane bile pervasızca uçuyorken ateşe..Ben Hayatımı feda edebilirken...Sen neyi göze alıp çıktın bu yola ? . . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 2758   Yorumlar 0  

Bir kadını sevmekle başlar her şey ...

Ask Mahkumu 19 Mayıs 2012 20:53

Bir kadını sevmekle başlar her şey ama bir kadını tanımakla varılır hayatın sırrına....
Bir kadını tanımaya soyunmak zor ama keyifli bir yolculuğa çıkmaktır.....
Dört mevsimi bir yürekte buluşturur, bu yüzden de sürekli şaşırtırlar.....
Sürprizlerin ardı arkası kesilmez. Zordur anlamak onları.....
Benzemek gerekir anlayabilmek için belki de...!!!
Kendi zekasını hatırlatanları sever, sevgisini göstermekten ürkmeyenleri, sürprizlere hazırlıklı olanları bir de..... . . .

Gösterim 2322   Yorumlar 0  

HAYATIMIN ANLAMI

Ask Mahkumu 18 Mayıs 2012 01:23

Sen benim HİÇ ISINMAYAN ELLERİMSİN…Hiç unutamayan, UNUTULMAYAN O KALBİM… Sen benim EKSİK KALAN YERİMSİN.. Kapattığım pencereler, GÜNEŞLERE ÇEKTİĞİM O PERDELERİM…! Sen benim HİÇ SEVMEDİĞİM SESSİZLİĞİMSİN..Kaybettiğim yolum, korktuğum karanlık, HİÇ TUTAMADIĞIM O YEMİNLERİM…! Sen benim TERK ETTİĞİM ŞEHİRLERİMSİN… . . .

Gösterim 4176   Yorumlar 0  

Ama. . . Sen yoktun. . .!

Ask Mahkumu 10 Mayıs 2012 00:38

Günler güz yaprakları gibi birer birer dökülürken ayaklarımın dibine , ben her gece karanlığa dikip gözlerimi senin aydınlığını bekledim. . .Sen yoktun. . .! Özlem şarkılarını ezberledim. .Kimini bağıra bağıra , kimini fısıltıyla söyledim. . Karanlığa haykırdım hasretimi. . Sesimi duyacaksın diye bekledim. . .Sen yoktun. . .! Senden gelecek bir tek haberi bekledim. . Saatler asırlar gibi geldi , geçmedi. . . Özlemin kor oldu yaktı gecelerimi. . . Ama. . . Sen yoktun. . .! Denizin maviliğine umut . . .

Gösterim 3054   Yorumlar 0  

Ben seni sevmekten hiç vaz geçmedim

Ask Mahkumu 6 Mayıs 2012 20:48

Ben seni sevmekten hiç vaz geçmedim Uyudum düşlerim sevdi seni uyandm hayallerim ßen seni sevmekten hiç vaz geçmedim Gezdiğim ¥erleri aynı havvayı solmayı Ayrı semtlerde olsakta seninle ¥aşamayı sevdim ßütün imkansızları kusatıp gitmene rağmen ¥üreğime akan akın - akın gelişini sevdim Sillik bi, hatıra gibi aklımda kalan gözlerini sevdim Kulağımda kalan en son sesini kimseye ßenzemeyen ¥üreğini sevdim... . . .

Gösterim 4387   Yorumlar 0