Arama
Günlük Kontrol Paneli
Aşk'a DaiR aŞk a dair güzeL olan Sözler

Hatıra (anı)larımız..

HANDSOME 16 Aralık 2011 20:50 (MsxLaBs)
17 Aralık 2011 01:09 HANDSOME tarafından güncellendi

mazi

Hatıra (anı)larımız...

Hatıra (anı)lar.. Mazi dediğimiz yıllar öncesini bizlere an, an yaşatan geçmiş zaman birimi değil mi?..
Hepimizin acı + tatlı hatıraları olmuştur.. Ben kendim bazı anlar düşünürüm hatıraları, hatırlamak'ta niye acılar daha baskın, oluyor? Niye acı hatıralar ileri ki yaşantımızı daha çok etkiliyor?
Hatıralar aslında geçmişte ki yaşantımızdan, . . .
☪ ɴє мυтŁυ тürĸüм đἶყєɴє
HANDSOME - avatarı

Bu kategoride: Aşk'a DaiR
Gösterim 494   Yorumlar 0  

Aşk Diyorlar Şimdilerde ..

HANDSOME 16 Aralık 2011 20:45 (MsxLaBs)
17 Aralık 2011 01:10 HANDSOME tarafından güncellendi

earthismineyillarsonra1

Güzelim Sevdalardan Yoksun kalmısız bu günlerde Sevdalım Diye bagrılası sokaklarda Aşkım dıye yankılanır olmuslar
Gerçekten Aşıkmısnız siz : Evet Aşıgım Der olmuslar

ve sonrasını hatırlayamadıgımız ayrılıklar gelmıs ard ardına .. Sebebini Düşünürken sızıp kalan Sözde Aşk/ıklar Gibi.

Kimi Zaman da Ah işte Su Eski Aşklar Demişler Demiş olmalasınada.

Eskıden Direkten
. . .
☪ ɴє мυтŁυ тürĸüм đἶყєɴє
HANDSOME - avatarı

Gösterim 366   Yorumlar 0  

aŞk Nedir?

HANDSOME 16 Aralık 2011 20:42 (MsxLaBs)
17 Aralık 2011 01:10 HANDSOME tarafından güncellendi

TDK sözlüklerinde aşırı bağlılık duygusu olarak açıklanıyor. Aşk, bu kadar basit değildir. Aslında aşkın tanımı herkes için farklıdır. Herkes kendi kültürü ve yaşam tarzına göre açıklıyor aşkı. Genel anlamda bir şeyler söylemek gerekirse; aşk hayatın kendisidir. Hayatın içinde varolan her şey aşk duygusunun içerisinde de mutlaka vardır. Mutluluk, hüzün, neşe, kahkaha, gözyaşı aklınıza gelebilecek her şey vardır. Fakat aşkın başka bir özelliği de vardır. Tüm bunlar aşkta çok abartılı bir şekilde . . .
☪ ɴє мυтŁυ тürĸüм đἶყєɴє
HANDSOME - avatarı

Gösterim 1074   Yorumlar 0  

Aşk'ın Tarifini Arıyorum?. [ ♥Aşk♥ ]

HANDSOME 16 Aralık 2011 20:36 (MsxLaBs)
17 Aralık 2011 01:07 HANDSOME tarafından güncellendi

♥Aşk♥

Aşk'ın Tarifini Arıyorum?.

Ben pek bir şey yazmıyacağım Aşk konusunda, pek bilgim de olduğunu sanmıyorum, açıkcası..
Sadece yaşadıklarımız, ilişkilerimiz de, unutulmayanlar mı bu ''Aşk''?, yoksa efsanelerde ki süper ''Aşk''lar dan etkileniyor kendimize bir pay mı çıkartıyoruz. Okuduğumuz ve görsel yaşanan ''Aşk'' ilişkileri üzerine Film ler, görüşler, sözler sunuluyor Tv. Medya da v.s bizleri etkilemiyor diyemeyiz yapmacık bulduğumuz sıra dışı süslemeler . . .
☪ ɴє мυтŁυ тürĸüм đἶყєɴє
HANDSOME - avatarı

Gösterim 257   Yorumlar 0  
Sayfa 6 / 6