Arama

Turizmde hangisi önemlidir para mı eğitim mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Ekim 2017 Gösterim: 14.991 Cevap: 6
zeki angel - avatarı
zeki angel
Ziyaretçi
13 Kasım 2008       Mesaj #1
zeki angel - avatarı
Ziyaretçi
Turizmde hangisi önemlidir para mı eğitim mi?
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
paranız olmazsa turist için kalacak yer, eğlence yerleri; yani turist çekebilecek alt yapı hizmetlerini veremezsiniz.çok basit bir örnek; tarihi eserler yönünden en gelişmiş yerlerde bile konaklama ihtiyacı olacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 14 Ekim 2017 00:09
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
paranız olmazsa turist için kalacak yer, eğlence yerleri; yani turist çekebilecek alt yapı hizmetlerini veremezsiniz.çok basit bir örnek; tarihi eserler yönünden en gelişmiş yerlerde bile konaklama ihtiyacı olacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
14 Kasım 2008       Mesaj #3
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
İyi hizmet ve akıllıca yatırım için para şart, ve tabiki iyi personel de ve yeterli personel de para gerektiriyor, bunlar paranın karşılığını veren bir şekilde seçilirse kesinlikle geri döner ve yeniden turizme yatırıma dönüştürülebilir.
CelestialBody - avatarı
CelestialBody
Ziyaretçi
14 Kasım 2008       Mesaj #4
CelestialBody - avatarı
Ziyaretçi
Turizm için elbette para önemli ama bazan da parayla eşdeğer bazı şartlar gerekebiliyor, örneğin özelliği ilgi çekici olmayan yörelerde yapılan büyük yatırımlar yerine küçük yatırımlar daha çok turist çekebiliyor.
EMİNE - avatarı
EMİNE
Ziyaretçi
31 Mart 2013       Mesaj #5
EMİNE - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

AMA PARAYLA EĞİTİMİ SATIN ALAMASSINIZ ALIRSANIZ DA Bİ DÜŞÜNÜN PARASI OLAN VAR OLMAYAN VAR
KONAKLAMAYA İHTİYAÇ VARSA İNSANIN ORAYI TANITACAK BİLGİYE İHTİYACI VARDIR BUNUN İÇİN EĞİTİM GEREKLİDİR...
karanlık adam - avatarı
karanlık adam
Ziyaretçi
14 Nisan 2014       Mesaj #6
karanlık adam - avatarı
Ziyaretçi
turizmde eğitim daha önemlidir çünkü eğitim olmazsa parada olmaz bu nedenle eğitimin turizmde etkisi daha büyüktür.
ergen - avatarı
ergen
Ziyaretçi
13 Nisan 2015       Mesaj #7
ergen - avatarı
Ziyaretçi
ben de eğitimi savunuyorum