Arama

MsXLabs profilime ulaşamıyorum, sebebi ve çözümü nedir?

Güncelleme: 3 Şubat 2016 Gösterim: 2.045 Cevap: 1
MavininKızı - avatarı
MavininKızı
Ziyaretçi
3 Şubat 2016       Mesaj #1
MavininKızı - avatarı
Ziyaretçi
MsXLabs profilime nasıl ulaşabilirim?
Merhaba.Ben uzun zamandır msxlabs giriş yapmıyordum.Eski aktifligimi sağlamak için msxlabs girdim fakat,arayüzde büyük değişikler var,ben mobilden kullanıyorum.Ve profilime nerden gireceğimi bulamıyorum.Şifremi değiştirmek,profil resmimi düzenlemek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Son düzenleyen _Yağmur_; 3 Şubat 2016 14:53 Sebep: iç başlık, soru düzeni
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Şubat 2016       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
MavininKızı adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba.Ben uzun zamandır msxlabs giriş yapmıyordum.Eski aktifligimi sağlamak için msxlabs girdim fakat,arayüzde büyük değişikler var,ben mobilden kullanıyorum.Ve profilime nerden gireceğimi bulamıyorum.Şifremi değiştirmek,profil resmimi düzenlemek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yakın bir geçmişe kadar 180 gün boyunca foruma giriş yapmayan üyelerin hesapları siliniyordu. Bu durum artık değişti. Üye olduktan sonra email adresinize bir onay bağlantısı geliyor. Ona tıkladığınızda hesabınız aktifleştiriliyor. Aktifleştirilen hesaplar artık silinmiyor. Ancak aktifleştirilmemiş hesaplar 180 gün sonra siliniyor. Büyük ihtimalle eski hesabınız silinmiş.

Sponsorlu Bağlantılar
Aktivasyon kodunun email adresinize yeniden gönderilmesi için tıklayın: Aktifleştirme Kodu Gönder
Şifrenizi unuttuysanız tıklayın: Yeni Şifre Alma Formu - MsXLabs
Sorun çözülmediyse tıklayın: Bize Ulaşın - MsXLabs
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.