Arama

Sihir gerçekten var mıdır? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Mayıs 2015 Gösterim: 89.058 Cevap: 105
omurking - avatarı
omurking
Ziyaretçi
1 Haziran 2013       Mesaj #81
omurking - avatarı
Ziyaretçi
Sihir elbette vardir inanmiyorsak yarismalardaki sihirbazlar nasil yapiyo diyorsunuz hersey beynimizde gizli eger dusunce gucunu kullanirsak sihir yapablrz yakin bi zamanda zihnimizden konusabilecez fazla uzun bir zaman kalmadi bu yil olabilir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2013       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence bence vardır. ama yinede sihir olsa hayatın tadı olmaz sihir olsaydı yapmak istemediğimiz bir işi kendimizi kopyyalayıp onu yapamazdık . ama yinede vardır ama belki yoktur onu bilemem
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2013       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sihir diye birşey var çünkü bunu kaç gündür araştırıyorum ve tüm araştırmalarımda hepsi sihirin gerçek olduğunu kanıtlıyor
ask böceği - avatarı
ask böceği
Ziyaretçi
24 Ağustos 2013       Mesaj #84
ask böceği - avatarı
Ziyaretçi
hyr yoktur ilizyn vardr.göz yanılması sadece
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2013       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Siirler vardı meleklere verildi fakat onlar iyilik için kullanıyolardı sonra herkez öğrenmek istedi onlara öğretiler ve sonra onlar kötüye kullanınca sihir kaldırıldı bize din öğretmeni anlattı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2013       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bence yoktur sihir saçma sihir olsaydı ve bizde olsaydık ödevlerimizi sihirle yapardık bişey öğrenemezdik dünyanın dengesi bozunurdu sihir diye bir şey asla yok

teknolojik gelismlere de birseyleri senin yerime yapmiyor mu zaten teknoloji yeteri kadar bozuyor yani o varsa sihir de olabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2013       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayır
Irmak Ayşe - avatarı
Irmak Ayşe
Ziyaretçi
7 Şubat 2014       Mesaj #88
Irmak Ayşe - avatarı
Ziyaretçi
Ben bir kere inanıyorum.Arkadaşlarım da inanıyor.Biz 8 yaşımızdayız.Sihir var,yok yazanlara inanmayın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2014       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sihir diye bişe var ama allah yasaklamıştır
mirana32 - avatarı
mirana32
Ziyaretçi
22 Mart 2014       Mesaj #90
mirana32 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim gerçek adım Gamze bence sihir diye bir şey var inanmak istemeyen inanmasın ben inanıyorum ki
sihir de var, yeti de var ve denizkızları da gerçek saçma bulursanız bulun ben inandığım şeylerden vazgeçmem beni tanıyan
bilir ben ve arkadaşlarım bu şeylere inanıyoruz inanmıyan inanmasın bu şeyler bir gün kanıtlanacak emin kimse benim
kararımı değiştiremez hepinizin yorumunu okudum çoğu kişi inanmıyor inananlara tşk benimle tanışmak isterseniz girl gamese veya kral oyuna üye olsun bence girl gamese üye olun ikisindede adım mirana32 bana mesaj atın bu arada stardoll ada üye olabilirsiniz ordada adım mirana32.