Arama

Bir erkeği nasıl kıskandırabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ocak 2019 Gösterim: 94.029 Cevap: 22
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
26 Mayıs 2011       Mesaj #11
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kıskandırmanın yolu bır baska erkekle beraber olup kendını ucuzlatmak ve o insanın dusuncelerını degıstırmek demektır- benc yapılması gereken en guzel sey onun bulundugu yerlere gıdıp kız arkadaslarınla oturup kalıtelı bır sekılde davranmaktır bagzen sesızlık en guzel tepkıyı ceker yapılması gereken o sana bakarken senın afıyetle kavenı içmen olur nedenı senın onu dusunmedıgın aklına gelır yyyyaaa sizce

Güzel bir anlatım. Erkek bundan etkilenir zaten.
Sponsorlu Bağlantılar
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
21 Haziran 2011       Mesaj #12
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

SEN YANLIŞ YAPMIŞSIN TATLIM ÖNE3MLİ OLAN KISKANDIRMAK DEĞİLDİR İNTİKAMDA DEĞİLDİR SEN SEVİYOSAN EĞER KALBİNİN ONUN İÇİN ATTIĞINI HİSSEDEBİLİYOSAN EĞER SABREDİCEKSİN ODA SANA KARŞI BİŞEYLER HİSSEDİYOSA NEDEN SEİNİNLE BİRLİKTE OLMASIN Kİİ ETEK GİYMEK VEYA KANKASIYLA ÇIKMAK KISKANDIRMAK DEĞİLDİR DAHA ÇOK MAHVETMİŞSİN O ÇOCUĞUN ŞU ANKİ DÜŞÜNCESİ HEM ARKDAŞIMLA ÇIKIYO HEM BANA GELİP SENİ SEVİYORUM DİYO DEMİŞTİR KENDİ KENDİNE VE KENDİNDEN DAHA ÇOK SOĞUTMUŞSUN

Evet buna bende katılıyorum Cok mantıklı. Kıskandırmaya uğrasan başarılı olamaz genellikle ve bırak başarıyı kendini kepaze eder. Ne acgozlu karaktersiz kiz diyebilirler. Sevgi varsa kıskanmakk var.
Sponsorlu Bağlantılar
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #13
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben birini seviyodum .o beni tanımadığı için sevmiyordu .yanımda bir erkek arkadaşımı görmüş.o an o da kolumu tutmuşltu.arkadaşlarıma sormuş yanındaki kim sevgilisi mi felan die.o çocuğa da çıkışta sen benim kim olduğumu biliyomusun nie onun kolunu felan tuttun demiş.sizce seviyonmuuıııuu

Cok inanma miş li muşlu konuşmalara derim.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
29 Eylül 2011       Mesaj #14
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Bnde Seninle Aynı Durumdayım Ne Yapsam Ne Etsemde Artık Görmüyo Beni Benden O Kadar Soğudu Ki... Ama Asla Onu Kıskandırmaktan Vazqeçmiyecemm Ta Ki Bni Görüp Sevene Kadar.

Bu kadar soguyan kisiye nasıl kiskandirma olsa bosuna olur. Sarfettiğin emeğe yazık olur. Seni severse kendin oldugun icin sevsin.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
1 Aralık 2011       Mesaj #15
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben sinifta bir erkekten hoslaniyorum o bunu biliyor ama o benden hoslanmiyor onu nasil kendime cekecegimi bilmiyorum eger nasil davranmam gerektigini bilen varsa soylesin

Senden zaman ile hoşlanacak bence doğal ol kendin ol ekstra birsey yapma. Normal davran severse sever.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #16
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Kratos adlı kullanıcıdan alıntı

Biliyor ve senden hoşlanmıyorsa vazgeç işte daha ne uğraşıyosun Allah aşkına biraz mağrur ol ya bayansın sen o senin peşinden koşsun sen böyle yaptıkça daha çok havalanır. Ha ne olur bi erkek arkadaşını ayarlarsın onun yanındayken senden hoşlandığını filan söyler kulağa hoş gelen şeyler sanki sana aşıkmış gibi bir süre sonra da seninkinin dikkatini çeker mutlaka.

Aynen katılıyorum. Teknik taktik ile kiskandirma olur ama kötü sonuc da verebilir. Kıskansa bile birgun o da gecer. Çünkü zaten sevmiyordur. Kiskanmaktan çok sevmesi önemlidir.
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
9 Aralık 2011       Mesaj #17
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

kıskanç olmayan bir erkeği nasıl kıskandırabilirim

Bir erkeği nasıl kıskandırabilirim?

Merhaba bayanlar erkek arkadaşını sizi kıskanmıyor mu? Ve sizde kıskandırmak istiyorsunuz ?

Bunun için yapılması gerekilenleri açıklıyorum fakat çok dikkatli olmak lazım sonrası kötü olabilir bir aile içi şiddet çıkmasını istemiyorum şahsen bunun için dikkat etmenizde fayda var Msn Happy

Erkek arkadaşınızın yanında başka bir erkeğe bakarak kıskandırabilirsiniz ( ama bu yöntem çok kötü sonuçlar doğurabilir)
Şık Elbiseler giyerek makyaj yaparak dışarıya çıkarsanız kıskanabilir.

Başka bir erkekten bahsederek kıskandırabilirsiniz.
Başka bir erkeği överek özendire özendire anlatabilirsiniz.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
15 Aralık 2011       Mesaj #18
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

o beni zaten çok seviyor ve zaten çokk kıskanıyor kendisi de söylüyor ama ben onu kıskandırmak niyetinde değilim fakat şimdi öyle bir niyetim var nasıl kıskandırayımm ?

Cok sevmesi bile yeter sana tadını çıkar bunun. Kıskançlığını da belli ediyor mu? O zaman sorun yok. Bu durumlar varken niye kıskandırma icine giresin, pişmanlık payını unutma. Lakin bir arkadaşına ondan daha cok vakit ayırırsan kiskanabilir.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
28 Şubat 2012       Mesaj #19
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

birisi beni seviyordu ama ben yüz vermemiştim 2 kere teklif etti ben kabul etmedim sonra benle ilgilenmemeye başladı hani kaça kovlanan vardırya cok doğru onra cocuk benle ilgilenmemeye başlaı sonra bi baktım kendimi onun düşünüken buldum sonrada aşık oldum 1 yıl falan biz birbirimize selam bile vermedik ama bende gururdan gidip buna bişey diyemedim de seviyorum ama inattan gurudan giip bişey diyemiyorum sonra ben bunu gördükçe telefonla falan konusuyorum işte onu kıskandıracak şekilde telefonum sesi dışarı baya iyieriyor bende bi arkadaşıma annattım durumu erkekti böyle böyle dedim oda tamam dedi ben bunu gödükçe arkadaşım beni aıyor bene onnla konusuyorum bi günde okllda sıradayız bilerek yakınına durdum ve arkadaşım aradı görsün diyede tlefonun gözünün içine soktum nerdeyse neyse ben arkAdaşımla konusuyorum okul çıkışı servise doğru ilerledim bunun serviside biraz ilerde benimki arkada sonra bu servisler kalmadan arkaya doğru benim servisin oraya doğrugeldi ve nerdeyse 1 yyıldır yüzüme bakmayan cocuk benim bu küçük oyunum sayesinde beni unutmadıgını gösterdi yani öyle küçük şeyler yapabilirsiniz klasik liseli şeyleri ama işe yaramadı degil ozaman yanıma geldiğine seninle konusmak istiyorum akşam internete gelirmisin dedi biz internetten konusmaya başladık tekrar ve bu olayların üzerinden 3 ay falan geçti şimdi çok yeni bi ilişkimiz var

Tebrik ederim klasik plan ama başarılı olması onemli. Üstelik seni de küçük düşürmeden basarıya götüren bir kiskandirma tekniği.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

biriyle çıkıyorsanız yada onun sizden hoşlandığı çok açıksa onu kıskandırmanın en iyi yolu;
kendinize bir erkek seçin ve onunla sürekli uğraşın zaten oda buna karşılık sizinle uğraşacaktır ve bu olaylarda sevdiğiniz çocuğun gözü onunde olursa emin olun istediğinize ulaşırsınız.buna kıskanmayacak erkek tanımıyorum(en azından benim sewgilim çılgına döndü).
!!!!!şunu asla unutmayın uğraştığınız çocuğa asla ümit verecek şekilde davranmayın yani asla sizden hoşlanmasın sadece sizin yaptığınız gıcıklıklara karşılık size cevap verecek o kadar yani normal bi arkadaşlık gibi ama arkadaşlıktan farkı sürekli birbirinize gıcıklık yapıp birbirinizle ilgilenmeniz!!!!!!

Ya ben eski sevgilimi kıskandırdım her şeyi yaptım bana bakiyor ve gülümsüyor bitek başka bişey olmuyor ben napabilirim ? Msn Sad