Arama

Bir erkeği kendime nasıl aşık edebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ocak 2019 Gösterim: 38.909 Cevap: 14
adan - avatarı
adan
Ziyaretçi
3 Kasım 2010       Mesaj #1
adan - avatarı
Ziyaretçi
Bir erkeği kendime nasıl aşık edebilirim?
EN İYİ CEVABI Dark_Blue1990 verdi
kalp sevmedikten sonra kendini başka biriside yapsan işe yaramaz (U)
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 13 Ocak 2019 23:03
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SEVGİLİ KARDEŞLERİM BEN BİR ERKEĞİM VE BİR KIZIN ERKEĞİ ETKİLEMEK İÇİN EKSTRA BİR ÇABA HARCAMASININ GEREKSİZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.. SADECE ERKEKLE BİRAZ İLGİLENMELİ AMA ÇOK FAZLA SIKMADAN... AYNI ZAMANDA DOĞAL DA OLMALI YAPMACIK OLMAMALI VE SÜREKLİ OLARAK GÜZEL SÖZ SÖYLEYİP HEDİYE ALMAK İÇİN UĞRAŞMAMALI ERKEK GÖSTERİŞ SEVMEZ... ERKEĞİ SEVECEKSİN VE ONA DOĞAL HALİNLE DAVRANACAKSIN..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
güzel giyin her zaman bakımlı ol
sevimli ve neşeli görün
sevdiği şeyleri yap
ona kendinden bahset
sana alışmasını sağla
sevdiği şeyleri sevdiğini söyle ve sev
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben anlamiyorum canim 12-13 yasindaki cocuklar asktan bahsediyorlar.Bu yastaki cocuklarin oyun oynayip ders calisacaklarina ask mesk gibi ugrasmalari bana sacma geliyor.Fazla dizi izleyen bir toplum olduk herhalde. Arkadaslik vardir o baska bzimde arkadaslarimiz vardi kucukken ama bakiyorum korpecik kardeslerim ask icin kendilerini paraliyorlar bu yasta.Halbuki asik olmanin da yasi ve zamani gelecektir onlar icin.

Neyse bir erkegi kendine cekmek icin kiz arkadaslarimiz dogal ve icten olsunlar. Kendilerini en dogal halleriyle tanitsinlar. Asktan kavusmaktan daha onemli bir sey varsa onu yurutebilmektir. Bu yuzden kendinizi farklı tanitirsaniz ileride sancili bir iliski icine girersiniz.
mdy kevin - avatarı
mdy kevin
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #5
mdy kevin - avatarı
Ziyaretçi
karşı cınse duydugunuz sevgıyı kendı dogallıgınızla karsıdakıne yansıtmalısınız..eger her zaman onu goruyorsunzu bakışlarınızla duygularınızı ifade etmeye çalısın.. her gun goremıyorsanız kucuk bır hedıye gbı bır paketın içine not yazarak sevgınızı ıfade edın,bazı insanlar kendını karsılıklı konusmakla ıfade eder bazıları da bir kağıda yazarak ıfade eder sızde bunlardan bırını deneyinnn....
Kratos - avatarı
Kratos
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #6
Kratos - avatarı
Ziyaretçi
Karşı taraf senden hoşlanıyorsa sen ne yaparsan yap hoşlanacaktır ama hoşlanmıyorsa ve ümit yoksa gökyüzünden yıldız indir zahmet etmişsin der. O nedenle aşık etme hoşlanma gibi şeyler test edilecek şeyler değildir ve bununla ilgili deneyim aktarılmaz. çünkü her insanın karakteri bir olmaz. Eğer çok hoşlanıyorsan sadece kendine güvenmekten başka çaren yok kendi sorununu kendin çözmelisin..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba canim... Bak hoslandigin erkek senden hoslanmiyorsan cokta takmak zorunda da diilsin acikcasi ama aslinda onu kensldine asik etmek ise cabalarin yapman gerekenler
1.komik ol ve butun sakalarina gul
2.onunla konusmaya calis mesela onu arayip en yakin sinavin konularini sor....
3.cok fazla strese girme onun yanindayken rahat ol ve mutlu hisset
4.guzel gorunmek de cok onemli ama dogal
5.son olarak erkekler salak kizlari sever cumleso tamamen yanlistir bu yuzden akil gucunu ortaya koyman gerekebilir ve dersler de parmak kaldirmalisin canim ama cok da beyinli oldugunu dusunmesin....
CeLebRindaL - avatarı
CeLebRindaL
VIP why did you go why
13 Ocak 2012       Mesaj #8
CeLebRindaL - avatarı
VIP why did you go why
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bnde birini seviyorum ama onu kendime aşık etmek istiyorum acaba ona çok ilgi gösterirsem beni severmi?

İyi dinle,
Aşırı ilgili davran ona karşı her dediğini yap bi dediğini eki etme her sabah 1 günaydın msjı yolla ona
müsait olduğu zaman ara sesini dinle hep onun hoşlanacağı şekilde davran sık sık çiçek yolla ona
daha sonra ilgini birden kes SENİ merak etsin o arasın o sorsun senı ne zaman ki bir şeyleri ima etmeye çalışsa bilki oda seni seviyordur o zaman yelkenler fora olur açar gönül kapılarını sana.
O Kadar Kalabalik ki Yalnizligim..
Dark_Blue1990 - avatarı
Dark_Blue1990
Ziyaretçi
19 Kasım 2012       Mesaj #9
Dark_Blue1990 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
kalp sevmedikten sonra kendini başka biriside yapsan işe yaramaz Msn Brokenheart
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar eger birisine aşıksanız ve bunu dile getiremiyorsanız öncelikle o kişiyle arkadaş olmayı deneyin onunla konuşunondan sonrada o kişi eger size gülümsüyorsa sizden gözünüzü ayıramıyorsa bunun cevabı olumludur fakat sizi görmezden geliyorsa cevabi olumsuzdur. kendinizi ona iyi tanıtın onunla iyi geçinin. bol şanslar.