Arama

Sevgilime doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Eylül 2017 Gösterim: 19.068 Cevap: 9
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
30 Ocak 2009       Mesaj #1
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Sevgilime doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim?
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
sadece istediği bir şeyi yaparsan.. istediği zaman istediği bir yerde.. sevgililer önemsenmeyiö ister çünkü.. kendi egonu tatmin için ona pırlanta alsanda boş:)
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 20 Eylül 2017 02:52
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
sadece istediği bir şeyi yaparsan.. istediği zaman istediği bir yerde.. sevgililer önemsenmeyiö ister çünkü.. kendi egonu tatmin için ona pırlanta alsanda boşMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben sevgilime ne alıcam çok özel biri o bnm için klasik diil çok farklı bi hediye olması lazım bi öneride bulunun lütfen acil çünkü doğum günü çok yaklaştı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar.. ben havva.. benim arkadaşımın doğum günü var ve bende herkes gibi olağanüstü bir hediye hazırlamak istiyorum.. birşeyler düşündüm sizinle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum.. maddiyattan çok maneviyata önem veren birisi olduğu için kendim birşeyler hazırlamak istedim..
renkli a4 kağıtlarını kalp şeklinde kesip onu ilk gördüğüm andan itibaren buzamana kadar ona karşı neler hissettiğimi ne zaman beni çok mutlu ettiğini ve ne zaman ona çok kzdığımı yazıcam en üst sayfasına ikimizin bir resmini kalp içine yerleştirip bilgisayardan cıkarcam onu koycam ve kenarından delgeçle delip kurdaleyle bağlıcam. daha sonra kendim kalp kutu yapıp kadife kumaşla kaplayıp içine gül yaprakları atmayı düşünüorum gül yapraklarını arasınada yazmış olduğum kalp seklindeki olusturdugum defteri koycam. birde movie makerda resimlerden slayt hazırlayıp onuda üstüne koymayı düşünüorum.. sizce nasıl olur..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrb arkadaşlar.. ben havva.. benim arkadaşımın doğum günü var ve bende herkes gibi olağanüstü bir hediye hazırlamak istiyorum.. birşeyler düşündüm sizinle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum.. maddiyattan çok maneviyata önem veren birisi olduğu için kendim birşeyler hazırlamak istedim..
renkli a4 kağıtlarını kalp şeklinde kesip onu ilk gördüğüm andan itibaren buzamana kadar ona karşı neler hissettiğimi ne zaman beni çok mutlu ettiğini ve ne zaman ona çok kzdığımı yazıcam en üst sayfasına ikimizin bir resmini kalp içine yerleştirip bilgisayardan cıkarcam onu koycam ve kenarından delgeçle delip kurdaleyle bağlıcam. daha sonra kendim kalp kutu yapıp kadife kumaşla kaplayıp içine gül yaprakları atmayı düşünüorum gül yapraklarını arasınada yazmış olduğum kalp seklindeki olusturdugum defteri koycam. birde movie makerda resimlerden slayt hazırlayıp onuda üstüne koymayı düşünüorum.. sizce nasıl olur..

bence o kalp e yazana kadar kupaya yazdır
ama el yazısı ile fazla okunaklı olmasın
kelimeler birbirini takip etsin bütün bi metin gibi olsun
ayrıca kalbi fon olarak opacity si düşük olsun gölgeli dursun
bence bu şekilde daha orjinal ve ekonomik olur
bunları bi kupa baskısı yapan fotoğrafcıda yaptırabilirsin...
Son düzenleyen Safi; 20 Eylül 2017 02:53
mızak - avatarı
mızak
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #6
mızak - avatarı
Ziyaretçi
bir demet çiçek

Msn Wink
rambo3947 - avatarı
rambo3947
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #7
rambo3947 - avatarı
Ziyaretçi
Şık bir masa aynası olabilir ..Hediyeyi verirken de

- Aynaya baktıkça gözlerinde ki beni görmeni sana olan sevgimi hiç aklından çıkarmamanı istediğim için sana bu aynayı hediye etmeyi düşündüm ..

da diyebilirsin ..

Bir takı kutusu da olabilir ,çok şık aynı zaman da da çok şirin kutucuklar var hoşuna gidebilir ..
Hadi sana kolay gelsin moonlight,belki daha orjinal fikirler çıkabilir bu topicten

Not:
Birine bir hediye verirken kesinlikle "sana lâyık değil ama" yada " çam sakızı çoban armağanı işte " cümlesini kullanmayın..
Kim olursa olsun bunu söylemeyin .. Hem karşınızdaki kişiyi çok üstün kılar bu söz (şımarabilir),, hemde aldığınız çok değerli bir hediye bile olsa kendi kendinizi küçümsemenizi ,dolayısı ile kendinize güvensizliğinizi dile getirmiş olursunuz haberiniz olmadan .. Karşı tarafın iç dünyası bunu böyle algılar ..
beyhan - avatarı
beyhan
Ziyaretçi
28 Aralık 2011       Mesaj #8
beyhan - avatarı
Ziyaretçi
hediye olarak bazen bir ayı,bazen kolye,bazen bileklik......... daha da çoğaltabilirz ama ben çoğaltamıyorum bana yardımcı olmanızı istiyorum mesajınızı bekliyorum çünkü az bir vaktim kaldı 1 dakikada yollayın lütfen emir gibioluyor ama yardımcı olun lütfen
EdaYrn - avatarı
EdaYrn
Ziyaretçi
17 Şubat 2012       Mesaj #9
EdaYrn - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.

Sevgilimin 22 şubatta doğum günü var şehirlerimiz ayrı olduğu için ona küçük bir video hazırlamaya karar verdim. Video nun içine koyabileceğim resim ya da video linklerini verirseniz ve bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Msn Embarrassed
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2017       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sıradan organizasyonlara göre biraz pahalı gelebilir ama bütçe varsa çok etkili olacaktır. boğazda özel bir yat kiralayarak sevgilinle baş başa ya da arkadaşlar ve aileden de birilerinin katılacağı bir doğum günü kutlaması organize edebilirsiniz. doğum gününü boğaz turu eşliğinde sabah kahvaltısı, öğlen ya da akşam yemeği yerken kutlama imkanı var. hava karardıktan sonra akşam saatlerinde olacak bir kutlama düşünüyorsan lazer gösterisini de geceye dahil ederek doğum günü kutlama mesajını boğaz köprüsünün altına lazerle yansıtabilir ve sevgilini heyecandan titretebilirsin. Bu tarz bir şey için ortalama 1500 tl'yi gözden çıkarman gerebilir. merak ettiğin bir çok şeyin cevabını bu sitede bulacaksın. tabi fiyatı geceye neler dahil edip etmeyeceğin belirleyerek. kemancı, süsleme, havai fişek gösterisi falan fiyat konusunu doğrudan etkiliyor.
Son düzenleyen Safi; 20 Eylül 2017 02:51 Sebep: Reklam Yasaktır