Arama

Hyundai Accent Admire 1,5 CRDİ markalı aracımın arızası için ne önerirsiniz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Şubat 2020 Gösterim: 44.502 Cevap: 32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
muhtemelen termostattandır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2014       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR 2500 DEVİRE GELDİĞİNDE ARAÇ GAZ YEMİYOR..EGR VALF DEİLER DEĞİŞTİRDİK OLMADI DENEMEDİĞİMZ KALMADI..DAHA ÖNCE BU TİP ARIZA BAŞINA GELEN VARMI ???KONTAK AÇIP KAPATINCA ARIZA DÜZELİYOR..ÖZEL SERVİS ÇARE BULAMDII ??YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ ???

sen elektrikçiye git motorla bi alakası yok aynı sorun benım aracımda vardı 10sn de buldu turbo devreye girmiyor .yag filtresinin yanında .
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2014       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kesinlikle hava akış sensörü . Ben değiştirdim düzeldi
yaşar yıldırım - avatarı
yaşar yıldırım
Ziyaretçi
27 Ocak 2015       Mesaj #24
yaşar yıldırım - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler 2005 model hyundai accent im var sürekli akü boşaltıyor 4 tane elektririkçiye gittim kacak yok diyorlar teyibi tegiştirdim aküyü degişdirdim anfinin kablosunu ayırdım ama yinede aküyü boşaltıyor 3 gün calışmasın hiç elektirik kalmıyor gösrerge ışıkları bile yanmıyor ne yapacagımı şaşırdım bana yardımcı olabilirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2015       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2004 admire crdi kullanıcısyım. 2500 den sonra gaz yememe sorunu bende de var. özellikle yokuş aşağı inerken devir kısa bir süre 2500 üstünde olduğunda hemen yapıyor arızayı. rölantide bile gaz yemiyor. durdurup biraz bekleyip çalıştırınca düzeliyor. egr valfi nin iptal ettik ama arıza devam ediyor. sadece arıza lambası yanmıyor. bir usta turbo dandır dedi. turbo olma ihtimali varmı sizce.
YakupDeğer - avatarı
YakupDeğer
Ziyaretçi
24 Ağustos 2015       Mesaj #26
YakupDeğer - avatarı
Ziyaretçi
Selamun Aleyküm arkadaşlar bende de 2004 1.5 crdi dizel araç var. Yukarda bazı arkadaşların da bahsettiği gibi benzer bir sorun benim araçta da var. Yukuş aşağı inerken araç kendiliğinde gittiğinden ayağı gazdan çekiyorum düze çıkınca gaz yememe sorunu başlıyor. Aracı istop edip tekrar çalıştırınca normale dönüyor. Bu sorunu çözen var mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2016       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Motorun üst kapagı çatlaktır akünün gücü sayesine çalısiyo araba motor kapaktan hava aliyo
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2016       Mesaj #28
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
mazot pompasına baktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2017       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ekzantrik müşürüne baktır.Altta ve üstte vardır, baktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2018       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynısı benim arabamda oldu komik hava akışmetre deiş kurtul