Arama

Hyundai Accent Era

Güncelleme: 29 Haziran 2016 Gösterim: 5.454 Cevap: 1
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014       Mesaj #1
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Yeni Hyundai Accent Era

Sponsorlu Bağlantılar
Hyundai, Accent Era'nın hem dış görünüşünde hem de motor aksamında değişiklik yaptı

hyundai accent era 1

Hyundai, Accent Era’nın hem dış görünüşünde hem de motor aksamında değişiklik yaptı
Hyundai’nin dizel versiyonu artık otomatik vites seçeneği ile de satın alınabilecek.
Hyundai Accent Era’nın dış görünümünde krom kaplamalı yeni ön ızgara, beyaz renkli reflektörlere sahip ön farlar, yeni tip 5 kollu alaşım jantlar, Start ve Team donanım paketlerinde gövde renginde, Select ile Style donanım paketlerinde ise krom görünümlü kapı ve bagaj kapağı çıtaları kullanılıyor. Accent Era’nın iç görünümünde ise mavi aydınlatmalı göstergeler, yeni konsol rengi ve koltuk desenleri yer alıyor.
Accent Era’daki bir diğer önemli yenilik ise, daha önce sadece 1.4 ve 1.6 litre benzinli motorlarda alınabilen otomatik şanzımanın artık 1.5 CRDi-VGT dizel motorla da birlikte alınabilmesi. Accent Era’nın 110 beygir gücündeki dizel motoru dört kademeli yeni otomatik şanzımanıyla 100 km’de ortalama 5.9 litre yakıt tüketiyor.
Dizel ve otomatik vites Accent Era, 0′dan 100 km/s hıza 12.7 saniyede ulaşıyor ve azami hızı 182 km/s.

hyundai accent era 2

Zengin Donanım

Accent Era’da Start, Team, Select ve Style olmak üzere dört farklı donanım paketi sunuluyor. Start paketinde manuel klima, sürücü havayastığı ve aktif gergili emniyet kemeri, üç noktadan bağlı arka emniyet kemerleri, kaza anında katlanabilen direksiyon mili, darbe anında açılan kapı kilitleri, arka koltuklarda hareketli koltuk başlıkları, immobilizer, gövde rengi tamponlar ve yan koruma çıtaları, yükseklik ayarlı direksiyon simidi, USB ve harici bağlantılı radyo/CD/MP3 çalarlı müzik sistemi, elektrik kumandalı ön ve arka camlar ve çift kademeli yükseklik ayarlı sürücü koltuğu standart olarak sunuluyor. Team paketindeyse bu donanımlara ek olarak gecikmeli sönen iç aydınlatma, uzaktan kumandalı merkezi kilit ve alarm, direksiyondan kumandalı müzik sistemi ve klima standart olarak alınabiliyor. Team paketinde isteğe bağlı olarak EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) destekli ABS fren sistemi (1.6 lt benzinli Team’de standart), yolcu havayastığı ve otomatik şanzıman da alınabiliyor.
Accent Era’nın Select paketindeyse tüm sayılan donanımlara ek olarak harita okuma lambaları ve güneş gözlüğü saklama bölmesi, sürücü koltuğunda kol dayama yeri, arka bardaklıklar, gövde rengi dış aynalar ve kapı kolları, yolcu havayastığı ve aktif gergili emniyet kemeri, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, dijital bilgi ekranı, elektronik kontrollü tam otomatik klima ve nem sensörü alınabiliyor. En üst seçenek olan Style paketindeyse ayrıca metal görünümlü orta konsol, elektrikli açılır tavan, yan ve perde havayastıkları, deri direksiyon simidi ile vites topuzu ve alaşımlı jantlar ekleniyor.

hyundai accent era 3

Yenilenen Hyundai Accent Era’ya 20 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilirken 1.5 CRDi-VGT dizel motorla sunulan otomatik şanzıman seçeneğinin fiyatları, donanıma göre 26 bin 100 TL ile 31 bin 50 TL arasında değişiyor.


TRaraba.com

Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
29 Haziran 2016       Mesaj #2
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Ad:  hyundai-accent-era-03.jpg
Gösterim: 1276
Boyut:  34.7 KB

Sponsorlu Bağlantılar
🌘 🚀

Benzer Konular

9 Şubat 2020 / ERTAN1977-122 Cevaplanmış
1 Aralık 2020 / Misafir Cevaplanmış
3 Temmuz 2019 / korkmaz Cevaplanmış
7 Ağustos 2011 / Misafir Soru-Cevap
7 Eylül 2013 / Erhankorkmaz Soru-Cevap