Arama

Popomundo hileleri hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Mart 2018 Gösterim: 39.749 Cevap: 5
AXCA - avatarı
AXCA
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #1
AXCA - avatarı
Ziyaretçi
Popomundo hileleri hakkında bilgi verir misiniz?
EN İYİ CEVABI bihter_hazal verdi
Popmundo Para Hilesi - Popmundo Hileleri
bir bardan konser alın iptal edin bunu 7 kere daha yapın sonra o bardan bi açık daveti kabul edin listeye toplam 3 şarkı ve 2 tanede gösteri koyun daha fazla koymayın sonra konser gününde biletler tam oluyo ve DESTANSI bi konser oluo
Sponsorlu Bağlantılar

7 tane internet sitesi açın 1.si popmundo olcak 7 kere Ctrl+W ya basın 6 tanesi kapanıcak en sona popmundo kalcak ondada bi konuşma balonu açılcak oraya W/cheatx2()rev yazıyorsunuz paranızın 10 katı size gelcek

(Not: 7 sitede farklı site olcak ve hiçbir site google olmuycak hepsi online oyun sitesi olcak yoksa çalışmıo)
Denendi

Anneye girip 3 görevi iptal edin sonra karakter sayfanıza gidin ve anneninkine gidin 2 görevi daha iptal edin sonra iptal edilen görev sayfasına gidin hepsi yapılmış sayılıyo hemde bütün görevler

Eğer 280 den fazla başarı puanınız varsa 10 kere başarı sayfasına girip çıkın o puan 2 ye katlanıo ve sizin seçtiğiniz başarılar tamamlanıyor. Vede bankaya gidip para çekip 30000 falan yaz 377773272 fdlana yaz daha çok gelir.
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 17:05
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #2
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Popomundo Online Bir Oyundur, Hileler İllegal'e Giriyor Ve Google Amcayı Arayınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ctrl+w ye basın ..evet kapanıyo ama bi kaç kere basın.sonra bi sayfa açılacak oraya pop-mun-do-free yazın.yok para mara falan onlar yalan.ama bi tuhaflık oluyo.bu pop-mun-do-free yazında ceo bile olabiliosunuz. bi tuhaflık dediim işte vıp olmadan ceo olmak (:
bende üyüeim
EcGhS - avatarı
EcGhS
Ziyaretçi
3 Haziran 2010       Mesaj #4
EcGhS - avatarı
Ziyaretçi
dediklerimi sırasıyla yapın
1- aynı anda mozilla ve explorer açın (dikkat bu sadece 2sinde oluyo benim bildiğim choromede felan olmuyo)
2- 2 sinden de popmundo sayfasına girin birinden hesabınızı açın diğerinde ana sayfa açık kalsın (ondan da açarsanız diğer açık olan kapanır)
3- hesabınızdan bir kitap vb. kullanabileceğiniz bir eşya alın direk profil-eşyalar ve kitabı kullan yapın
4- ardından 4 kez geri tuşuna basın ve hata oldu sayfasının geldiğini görün
5- diğer internet tarayıcısından hesabınıza girin ve hem paranızın geri geldiğini hem de yetenek kazandığınızı görün... iyi oyunlar...
bihter_hazal - avatarı
bihter_hazal
Ziyaretçi
9 Ağustos 2011       Mesaj #5
bihter_hazal - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Popmundo Para Hilesi - Popmundo Hileleri
bir bardan konser alın iptal edin bunu 7 kere daha yapın sonra o bardan bi açık daveti kabul edin listeye toplam 3 şarkı ve 2 tanede gösteri koyun daha fazla koymayın sonra konser gününde biletler tam oluyo ve DESTANSI bi konser oluo

7 tane internet sitesi açın 1.si popmundo olcak 7 kere Ctrl+W ya basın 6 tanesi kapanıcak en sona popmundo kalcak ondada bi konuşma balonu açılcak oraya W/cheatx2()rev yazıyorsunuz paranızın 10 katı size gelcek

(Not: 7 sitede farklı site olcak ve hiçbir site google olmuycak hepsi online oyun sitesi olcak yoksa çalışmıo)
Denendi

Anneye girip 3 görevi iptal edin sonra karakter sayfanıza gidin ve anneninkine gidin 2 görevi daha iptal edin sonra iptal edilen görev sayfasına gidin hepsi yapılmış sayılıyo hemde bütün görevler

Eğer 280 den fazla başarı puanınız varsa 10 kere başarı sayfasına girip çıkın o puan 2 ye katlanıo ve sizin seçtiğiniz başarılar tamamlanıyor. Vede bankaya gidip para çekip 30000 falan yaz 377773272 fdlana yaz daha çok gelir.
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 17:07
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar geçenlerde canım sıkıldı yeniden popmundoya girdim ve farkettim ki eskiden ortalamanın üzerinde bi karakteri olanın yeni bir karakterle oynamaya calısması iskence gibi bi sey bende bi arastırıym dedim hile mile var mıdır diye.(tabi ki yok her zaman ki gibi)Ama herkesin bildigi gibi oyunda dolandııcılık, kısa yoldan zengin olma imkanları oldukca fazla ancak gelgeleim oyundaki yasa gerçek hayattan daha saglam Msn Grin ben size kendi yaptıgımı ve sonuclarını anlatıyım simdi en iyisi
ben bu oyuna 2007 yılında baslamıstım o zaman vip flan yalandı Bankalarda bi kredi cılgınlıgı baslamıstı herkes kredi cekebiliyordu ancak yeterli imkanlara sahipse evi işi düzgünse yani. ben de kendi karakterimin yanına 10 karakter daha actım (evet biraz abartı) bir iki hafta ilgilendim hatta kimisini arkadaşlarıma verdim(yan karakterlerin hepside bayan dı tabi) başta londra olmak üzere birkaç sehirde banka ceolarına flan yavsadım
ve her karakterle ayrı bankalardan en az 3er milyon olarak kredi cektim sonucta o krediyi verenler de sen ben gibi insan.Cektigim tüm parayı ğahalı kitaplara ve antikalara yatırdım sonrada hepsini kendi karakterime aktardım eve döşedimMsn Grinkitapların cogunu kullandım diğerleri ni de 2.elcilere sattım.daha sonra adam gibi oynayabilmek icin vip neredeyse sart olmaya başlamıştı onu da aldım.3yıl geçmişti tabi benim diğer karakten kredi borçlarını kappatabilen 2 tanesi hala yardımcı oluyo tabi Msn Happy) saglam bi grubum bankada milyonlarım (Asıl parayı su vip krediyle antika flan alma olayı baslamadan yapmıstım zaten o zamanlar bu antika Rock'n Roll deri ceketler antika tshirtler flan milyonlarla dönüyorduMsn Happy neyse işte neyse işte böyle güllük gülistanlık oynuodum dolandırıcılık sınırlarını zorlamama ragmen hırsızlık basarısını hala almamıştım bi gün dedim şunu da alıym gittim yan karakterden bez çaldım sırf basarı için çat bi yakalandık 5gün hapis dediler zaten o banka olayında göze batmıştım da bişey çıkmamıştı 4-5 tanesini göndermişlerdi göle kapanmıstı olay.yine aynı 2 karakter isin içine girince nerden buldularsa adamlar benim 3 karakteride göle yolladılar yine yalvardım yakardım haftalarca yok olmadı o günden beri oynamıodum gecenlerde canım sıkıldı actım yine iste bunuda böyle yazıyım dedim hile yok hile yok diye bagıranlara bu arada karakterin adı da martin kariuki ydi yatıo hala londra mezarlıgında Msn Grin (yani isin özü varsa kendine güvenen alsın vip 2 3 tane dolandırsın bankaları cok kazandılar bi çökertmek lazım o oyunu artık)