Arama

Stardoll hileleri hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Mart 2018 Gösterim: 94.514 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Stardoll hileleri hakkında bilgi verir misiniz?
EN İYİ CEVABI bihter_hazal verdi
Arkadaşlar bildiğimiz gibi 50ye yakın stardoll hilesi vardır sizlerle paylaşıım ..
Bedava t-hirt almak için;
Sponsorlu Bağlantılar
önce dergiye girin sonra stardoll sinemaya girin ve sonra suitinize girin bir poster ve t-shirt sizi bekliyor

Bedava ayakkabı ve çanta almak için;

arkadaşlar stardoll anasayfasında sağ tarafta çanta yarışması die bir şey var ona katılın sonra suitinize gidin bir bakmışsınız beyaz bir çanta gelmiş beyaz ayakkabıda montlygiftclup veriyor

1-Bedava eşya alma sırrı
süperstar ol kısmına gel. Ülkeni United states yap. sms ile ss. Kısmına gel. Tıkla. Çıkan sayfada satın al a tıkla. Sonra açılan pencerede enter a bas. Suitine git. her aydaki kıyafetler seni bekliyor! (Haziran-Temmuz-Ağustos için geçerli)
2-60 puan kazanma sırrı
her giriş yaptığında medollünde bir değişiklik yap
ziyaretçi def yaz,starblog oluştur,albüm yap,oyun oyna,alışveriş yap,s.s ol,istersn uzunmsjlar yaz,kulüplere üye ol,chat yap,scenery yap,bazı kulüplerde yönetici ol,baskalarındn sni oylamalarını iste,istersn uzun msjda yazabilirsn,ama özelliklede s.s lardn sni oylamalarını iste normal üyelere karsın tam 5 kat fazla sayılıyo
3-dylan ve coley ark. yolla 2 dolar gelior
4-ark. yolladığında poster kazanaksın(hala geçerlimi bilmiyorum)
5-bedava-sitem.com dan web sitesi açılıyor
6-Dylan ve coleyi engelleyip yenden eklediğinde extra dolar gelior
7-bux.to ya üye ol gift code verior
8-hesabıma gir (alt gr) tuşuna bas 202,203,204,205 yaz puanın 9000 oluor
9-superstarlardan gift code iste istediğin kadar hedie gelior
10-geceleri 8 de hersey bedava oluor
11-Telefon alma sırrı
Stardesingde bir şey tasarla ve satın al sonra suitine git ve telefon suitinde
12-Oyun listesinde bütün dkny real brand bebeklerını gıydır ! albümüne ekle günde 3 real brand yap ! starpoint %40 artıo ve Daha çok dikkat çekip yayında yayınlanıosun !
13-Hergün 1 sceneries 50 eşya + 10 kişiden 5/5 oy al STARPOİNT'İN %20 ARTIYOR
14-suitine gir.Suitindeyken Ctrl+n yap.Bir sayfa daha açılacak.O sayfa senin üyeliğin olcak zaten.Ctrl+n yaparak açtığın sayfadan üye çıkışı yap.Ama 1. sayfadan çıkma.Sonra 1. sayfadaki suitinden minishopa gir.Mini shopta starpoint bölümüne gir orada 5000 pointe kadar olan tüm hediyeler olacak.Ama alamayazaksın.Oyüzden 2. sayfadan üye girişi yap.Sonra 1. sayfadan tekrar almayı dene.Bu sefer alınıyor
15-Gece 2de sürekli hesabnı aç kapa aç kapa paran artıooo
16-Birden fazla klüp açma sırrı
yeni bi üyelik aç o üyleik 200 puana gelince ordan bi klüp aç belirli bi üyeye gelince o üyeliği iptal et ama önce yöneticisi ol iptal edince klüp sana kalcak.
17-Klüp kapatıp 1 ay beklemeden açma
klübünü kapamak yerine süperstar diilsen üyeliğini iptal et sonra tekrar üyeliğine giriş yapıp orda çıkan yazıya tıkla sonrada yeni klübünü aç.(süperstarken yaparsan süperstarlığın iptal olur.//ayrıca önce kullanmadığınız bir hesabınızdan deneyinki tekrar açma kalkmış olabilir yani kendinizi güvene alın=))

sitenin adı:stardoll.tom.comüye olmaya tıklayorsun ilkine msn ni ikiye kullanı adını 3 sifreni 4 de msn ni(ama ilk yazdını değil) altınada güvenlik kodunu yazıyorsun ol diyorsun...çok güzel bir site pra kazanmak çok kolay. 5/1 yazar oarada onu5/2 veya 5/3 5/4 5/5 yapma yoksa para kazanamassın... 5/1 yzan yere tıla medollunu yap paran 30 oluyor.. tekrar tıla 5/1 eparandan pran 30 olduğu için 40 veya50 tl liğe kadar birsey ler al paran 10 artacak herseferinde paranın 10 veya 20 üstü yap.sakın makyaj malzemesi alama 5/2 olur bi daha para kazanamazsın...(oda alınıyor siteye üye olurdak sonra hiç bir ücret ödermeden s.s. oluyorsuns.s. eşyalarıda alınıyor
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 16:56
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
STARDOLL'A GİRİN ÜTE GİRİŞİ YAPIN SUPERSTAR OL KISMINA GEL.ÜLKENİ UNİTED STATES YAP.SMS KISMINA GEL VE GİR.BİRAZ BEKLE HİÇ BİRŞEY YAPMADAN 1-2 DK.HİÇ BİRŞEY YAPMADAN SAYFANA DÖN.EVİNE UCUZ PAHALI FARK ETMEZ BİR EŞYA AL.VE MAKYAJ ODANA GİT.ORDAN UCUZ PAHALI FARKETMEZ BİR TAKI AL STARPLAZA'DAN.SONRA TEKRAR EVİNE GİT AYNANIN ÖNÜNDE BİR ELBİSE VE BİR PENCEREYE BENZEYEN İÇİNDE GÜL BAHÇESİ RESİMİ OLAN BİR TABLO GELİYOR.SONRA MAKYAJ ODANA GİT.ÇANTANA BAK 2 ADET KÜPE 1 ADET KOLYE VE BİR TAKMA KİRPİK HEDİYE GELİYOR .BUNLARI BULAN BENİM ADIM İSE HANDE.

Sponsorlu Bağlantılar
2.HİLELER. STARDOLL.TOM.COM'A GİR ÜYE OLMADAN ORADA GUEST@TOM.COM VE ALTINDA...... ŞİFRE YAZIYOR HİÇBİRŞEY YAZMADAN GİRİŞE GEL TIKLA 35 $ SENİ BEKLİYOR ALIŞVERİŞ YAP VE O PARAN 45 E YÜKSELİYOR.45'İDE HARCAYINCA BİTİNCE SAYFANA GİT 16.29 FALAN$ HEDİYE GELİO SONRA MAKYAJ ODANA GİT.ÇANTANIN İÇİNE BAK BİR ŞAPKA.EĞER GÖRÜNMEZSE STARPLAZADAN MAKYAJA MAĞAZASINA GİT BİRŞEYLER AL TEKRAR M.ODANA GİT VE ŞAPKAN HAZIRRR.BU HİLELERİ KİMSEYE VERMEYİN.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 00_beatiful_00 ve qamze_gmz adlı kişilere 4 dolarlık hediye yollayınca onlarda yolluyo hemde choq pahalı hediyeler :p çünkü stardoll onları yılın kişisi seçmiş ama 1 yıl geçmeden yollayın yetkisi ellerinden alınır hem hedie yollayınca sizde yıllık kişi olmak isteyenr arasına giriyosunuz ve hediyelere boğuluyosunuz bu iyiliğimi unutmayın Msn Grin(bn yolladım 00_beatiful_00 dan 8 dolarlık mor bi elbise qamze_gmz den oda qazandımm süperrr)
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
melike güngör - avatarı
melike güngör
Ziyaretçi
20 Mayıs 2010       Mesaj #4
melike güngör - avatarı
Ziyaretçi
myproxy.ca adresine gidip, proxy çubuğuna;
Stardoll - Fame, fashion and friends yazıp enter'a basın.Üye girişi yapın.Normal stardolla girin.Alice kıyafeti sizin.
www.4proxy.de
adresine gidin.proxy çubuğuna;
Mach einen Comic Strip zum Vatertag! - Stardoll - Fame, fashion and friends
yazıp entera basın. Stardoll üye girişi yapın ve proxydeki adresi silip aşağıdakini yapıştırın, entera basın.
Stardoll - Fame, fashion and friends
Çanta ve kep sizin.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 17:16
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kızlar gerçektende bazı kızlar çok cömert olabiliyor stardoll 'da bn bigün arkadışımı kullanıcılarda ararken oya.d diye bi kız çıktı bn de suitine girdim kızı ekledim açıkmış kabul etti lonuştuk bna hedie gnderir misin dedim oda sen bna hediye gnder bn sana 3 tane çiçek 3 tanede keklerden gnderirim dedi bn ilk başta karşı çıktım sonra nolck bi tane hediye dedim gnderdim kız gerçekten gnderdi şok oldum s.s. olsaydın bna büyük hediye yollasaydın bnm kulümdeki hediyelerden yollardım ama olsun bunlarda güsel dedi denyin valla spR bu arada bni stardollda eklemek isteyenler adım 'crayzmetal'
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar beatifull_2010 diye bi kullanıcı var.ona 2 tane hediye gönderdiğinizde size 1 tane elbise 1tane sapka gönderiyor.5tane hediye gönderdiğinizde 1 pantolon 1sapka 1etek ve en önemlisi 50 starpointin oluyor. ben denedim hepside geldi valla bence deneyin gelecektir!!!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar stardollda hile diye bir şey yok.Bu saçma sapan şeyler hiç kimsenin işine yaramaz.Bazı bedava siteleri var onlar BEDAVA hile değil.Merak ediyorsanız onlar diğer ülkelerde yapılan yarışmalardan geliyor.Proxy siteleri ile yapıyoruz.Diğerlerini zaten yarışmalar kısmından alabiliriz.Üstte yazan saçmalıklar,adı üstünde SAÇMALIK.Bu arada kimse sizi bedava ss (süperstar) yapmaz şifresi çalınan da mağdurum diyenler çok.Sürekli uyarıyorlar.Bedava yapanlar çok nadir ama onları tespit etmek çok zor.Bedavaların nasıl yapıldığını '0 dollara' elbise yada kıyafet alanlara sorunuz.Ben şahsen 'stardollhaberleri.blogspot.com'dan bedavaları yapıyorum.Çok bedava sitesi var ama çoğu açılıp unutulmuş.Benden bu kadar.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
bihter_hazal - avatarı
bihter_hazal
Ziyaretçi
11 Ağustos 2011       Mesaj #8
bihter_hazal - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaşlar bildiğimiz gibi 50ye yakın stardoll hilesi vardır sizlerle paylaşıım ..
Bedava t-hirt almak için;
önce dergiye girin sonra stardoll sinemaya girin ve sonra suitinize girin bir poster ve t-shirt sizi bekliyor

Bedava ayakkabı ve çanta almak için;

arkadaşlar stardoll anasayfasında sağ tarafta çanta yarışması die bir şey var ona katılın sonra suitinize gidin bir bakmışsınız beyaz bir çanta gelmiş beyaz ayakkabıda montlygiftclup veriyor

1-Bedava eşya alma sırrı
süperstar ol kısmına gel. Ülkeni United states yap. sms ile ss. Kısmına gel. Tıkla. Çıkan sayfada satın al a tıkla. Sonra açılan pencerede enter a bas. Suitine git. her aydaki kıyafetler seni bekliyor! (Haziran-Temmuz-Ağustos için geçerli)
2-60 puan kazanma sırrı
her giriş yaptığında medollünde bir değişiklik yap
ziyaretçi def yaz,starblog oluştur,albüm yap,oyun oyna,alışveriş yap,s.s ol,istersn uzunmsjlar yaz,kulüplere üye ol,chat yap,scenery yap,bazı kulüplerde yönetici ol,baskalarındn sni oylamalarını iste,istersn uzun msjda yazabilirsn,ama özelliklede s.s lardn sni oylamalarını iste normal üyelere karsın tam 5 kat fazla sayılıyo
3-dylan ve coley ark. yolla 2 dolar gelior
4-ark. yolladığında poster kazanaksın(hala geçerlimi bilmiyorum)
5-bedava-sitem.com dan web sitesi açılıyor
6-Dylan ve coleyi engelleyip yenden eklediğinde extra dolar gelior
7-bux.to ya üye ol gift code verior
8-hesabıma gir (alt gr) tuşuna bas 202,203,204,205 yaz puanın 9000 oluor
9-superstarlardan gift code iste istediğin kadar hedie gelior
10-geceleri 8 de hersey bedava oluor
11-Telefon alma sırrı
Stardesingde bir şey tasarla ve satın al sonra suitine git ve telefon suitinde
12-Oyun listesinde bütün dkny real brand bebeklerını gıydır ! albümüne ekle günde 3 real brand yap ! starpoint %40 artıo ve Daha çok dikkat çekip yayında yayınlanıosun !
13-Hergün 1 sceneries 50 eşya + 10 kişiden 5/5 oy al STARPOİNT'İN %20 ARTIYOR
14-suitine gir.Suitindeyken Ctrl+n yap.Bir sayfa daha açılacak.O sayfa senin üyeliğin olcak zaten.Ctrl+n yaparak açtığın sayfadan üye çıkışı yap.Ama 1. sayfadan çıkma.Sonra 1. sayfadaki suitinden minishopa gir.Mini shopta starpoint bölümüne gir orada 5000 pointe kadar olan tüm hediyeler olacak.Ama alamayazaksın.Oyüzden 2. sayfadan üye girişi yap.Sonra 1. sayfadan tekrar almayı dene.Bu sefer alınıyor
15-Gece 2de sürekli hesabnı aç kapa aç kapa paran artıooo
16-Birden fazla klüp açma sırrı
yeni bi üyelik aç o üyleik 200 puana gelince ordan bi klüp aç belirli bi üyeye gelince o üyeliği iptal et ama önce yöneticisi ol iptal edince klüp sana kalcak.
17-Klüp kapatıp 1 ay beklemeden açma
klübünü kapamak yerine süperstar diilsen üyeliğini iptal et sonra tekrar üyeliğine giriş yapıp orda çıkan yazıya tıkla sonrada yeni klübünü aç.(süperstarken yaparsan süperstarlığın iptal olur.//ayrıca önce kullanmadığınız bir hesabınızdan deneyinki tekrar açma kalkmış olabilir yani kendinizi güvene alın=))

sitenin adı:stardoll.tom.comüye olmaya tıklayorsun ilkine msn ni ikiye kullanı adını 3 sifreni 4 de msn ni(ama ilk yazdını değil) altınada güvenlik kodunu yazıyorsun ol diyorsun...çok güzel bir site pra kazanmak çok kolay. 5/1 yazar oarada onu5/2 veya 5/3 5/4 5/5 yapma yoksa para kazanamassın... 5/1 yzan yere tıla medollunu yap paran 30 oluyor.. tekrar tıla 5/1 eparandan pran 30 olduğu için 40 veya50 tl liğe kadar birsey ler al paran 10 artacak herseferinde paranın 10 veya 20 üstü yap.sakın makyaj malzemesi alama 5/2 olur bi daha para kazanamazsın...(oda alınıyor siteye üye olurdak sonra hiç bir ücret ödermeden s.s. oluyorsuns.s. eşyalarıda alınıyor
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 17:22
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
3 Temmuz 2013       Mesaj #9
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
hilesiz oynayın şu oyunları ya
Msn Grin
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.