Arama

I can football adlı oyunda nasıl vip üye olabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Ocak 2019 Gösterim: 5.416 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
I can football adlı oyunda nasıl vip üye olabilirim?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
VIP üyelik için buraya istekde bulunmanıza gerek yok burada oyunun tanıtımı yapılmıştır. Yetkili forumu değiliz o yüzden aşağıdaki açıklamayı okuyun;

Sponsorlu Bağlantılar
VIP Üyelik
Yapım ekibi, oyuna 8 Haziran 2009 öncesi kaydolmuş üyeleri katkılarından ötürü ömür boyu Sobee VIP olarak ödüllendirmiştir. VIP'nin avantajları ise, maç içersinde ya da başında istediği mevkiyi seçmek; oyuncular arasında "fısılda"yı (özel chat) kullanabilmek; "E Odası"nda (davetli oda) kaptan olabilmek gibi. Sonradan VIP olmak isteyenler ise biraz daha bekleyecekler.

Son düzenleyen Safi; 1 Ocak 2019 16:41
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
VIP üyelik için buraya istekde bulunmanıza gerek yok burada oyunun tanıtımı yapılmıştır. Yetkili forumu değiliz o yüzden aşağıdaki açıklamayı okuyun;

Sponsorlu Bağlantılar
VIP Üyelik
Yapım ekibi, oyuna 8 Haziran 2009 öncesi kaydolmuş üyeleri katkılarından ötürü ömür boyu Sobee VIP olarak ödüllendirmiştir. VIP'nin avantajları ise, maç içersinde ya da başında istediği mevkiyi seçmek; oyuncular arasında "fısılda"yı (özel chat) kullanabilmek; "E Odası"nda (davetli oda) kaptan olabilmek gibi. Sonradan VIP olmak isteyenler ise biraz daha bekleyecekler.

Son düzenleyen Safi; 1 Ocak 2019 16:43
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
19 Mart 2010       Mesaj #3
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben ican futbol diye bir oyuna sobee vip üye olmak istiyorum nasıl olacağım

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben üye olmak istiyorum

Genel Bilgiler
  • Oyunda güvenliği sağlamak üzre yöneticiler bulunmaktadır. Kullanıcı adının yanında GM kısaltması bulunan bu yöneticiler, gerekli görürlerse kullanıcıyı dakika, saat ya da gün hesabıyla susturabilir. GM'ler dışında oyunda bulunan, oyunun yapımcı grubu ise DEV (Developer)'dir.
  • Sobee tarafından yapılan ölçümlerde, I Can Football 1 saatlik kullanımda yaklaşık olarak 100 MB veri tüketmektedir. Bu değerlere internet bağlantı hızı da etki etmemektedir.
  • I Can Football oyununda puan sistemi mevcuttur. Puanlar; -mevkiye göre- oyunda verilen pasa, çekilen şuta, kazanılan, kaybedilen topa bağlıdır.
  • Yapım ekibi, oyuna 08 Haziran 2009 öncesi kaydolmuş üyeleri katkılarından ötürü ömür boyu Sobee VİP olarak ödüllendirmiştir. VİP'in avantajları ise; maça giriş yapmadan istediği mevkiyi seçebilmek, davetli odalarda kaptan olabilme, takım kurabilme ve istediği karakter tipini seçebilmektir. Sonradan VİP olmak isteyenler ise Sobee'nin bu konuyla ilgili duyurusunu bekleyecekler.
Son düzenleyen Safi; 1 Ocak 2019 16:43
Sen sadece aynasin...