Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var|Gösterim: 99.326|Cevap: 30|Güncelleme: 7 Şubat 2017

Pasaport vizesi geçmiş biri ne kadar ceza alır?

Mesaja atla
Misafir
2 Ocak 2017 21:45   |   Mesaj #21   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben özbek vatandaşıyım vizem geceli 1 yıl 4 ay oldu ben ne kadar ceza öderim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
4 Ocak 2017 02:08   |   Mesaj #22   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 17 aylik ceza parasi ne kadardir bilmek istiyorum.parami odeyip gitmek istiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
6 Ocak 2017 15:46   |   Mesaj #23   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam benim 3 ay gecikmem var deport yedim 2 yil oldu deport olali Türkiye'ye gecis yapabilir miyim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
10 Ocak 2017 11:40   |   Mesaj #24   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yeni 6458 Sayılı Yabancıları Koruma Kanunu gereği para cezasını ödeyerek çıkan yabancılar ihlal süresine bakılmaksızın 90 sonra serbest olarak giriş yapabilirler. 90 gün beklemek istemeyenler ise Şartlı Giriş (V84) hakkını kullanarak yani sınırda 10 gün içerisinde ikamet izni başvurusu yapacağına dair taahhütnameyi imzalayarak giriş yapabilirler.
Vize ihlali yapmış olan yabancının ödeyeceği ceza ise ülkesine ve ihlal süresine göre değişir.

V84-Şartlı giriş için: V84 ile Şartlı Giriş Nedir Nasıl Yapılır - T4 Danışmanlık
Vize ihlal cezası hesaplama için: Yabancı Uyruklunun Vize İhlali Cezası - T4 Danışmanlık
Misafir
19 Ocak 2017 17:30   |   Mesaj #25   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
35 gundur istanbulda kacak oturuyorum ve azerbaycana donmek istiyorum benim cezam kac lira olur lutfen cevap veriniz
Misafir
20 Ocak 2017 09:32   |   Mesaj #26   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba! Türkiyede bir universitede çalışıyordum. Universite çalışma sürecini 01.01.2017-31.12.2017 tarihleri arasında uzattı ve YÖK e gönderdi. Hanuz cevap gelmedi. Bize bekleyin söylemişler. Ne yapacagımı bilmiyorum. Geri dönürsem cezam nasıl olacak. Saygılarımla.
Misafir
23 Ocak 2017 15:01   |   Mesaj #27   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm ben Azerbeycan vatandaşıyım 2 ay fazla kalmışım Türkiyede acaba sınır kapısında cezam ne kadar?
Misafir
27 Ocak 2017 00:38   |   Mesaj #28   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam benim eşim 1.5.yıldır vize ihlali var sarptan geçerken ne kadar ceza öder bana yardım edin
Misafir
1 Şubat 2017 21:43   |   Mesaj #29   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
Nişanlım Rusyadan 4 ağustosta giriş yaptı. İkamet izni ilk başvurusu yaptık. Randevu için geçiçi başvuru belgemiz duruyor. 21 Marta gün verildi. Ama hastası olduğundan acil dönmesi gerekiyor. Çıkarken biz cezayı nereye ödeyeceğiz? Hiç bir bilgi alamadık. Ceza passport kontrolünde mi ödeniyor? Yoksa geçtikten sonra mı? Yardımcı olursanız çok memnun olurdum. Teşekkür ederim
Misafir
2 Şubat 2017 01:13   |   Mesaj #30   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
6 yaşındaki çocuğa ne kadar ceza ödenir 180 gün geçmiş
Hızlı Cevap
Cevaplanmış forumu 'Pasaport vizesi geçmiş biri ne kadar ceza alır? - Sayfa 3' konusunu görüntülüyorsunuz: merhaba ben özbek vatandaşıyım vizem geceli 1 yıl 4 ay oldu ben ne kadar ceza ...

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç