Arama

Babamı cep telefonu alması için nasıl ikna ederim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Şubat 2019 Gösterim: 117.121 Cevap: 35
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2017       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 17 yasındayım ve sadece 2 senedir var sureklı belge alan zekayla ilgili yarıslarda hep 1.olan ben telefon alındıkta sonra calısmamaya basladım sabah aksam sureklı telefonal ugrasıyroum derslerıme calısmıyorum ve belge almamaya basladım aılelerınız sız calısın dıye almıyodur keske bana almasalar dı suan cok daha farklı olabılırdı ne zaman kı telefon hayatıma gırdı ben degıstım bence derslerinize odaklanın bana aynısı denıldıgınde belkı yapmadım ama keske yapsaydım asırı buyuk bı hata degıl ama keske calıssaydım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2017       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şimdi gençlik ben takdirlik bir öğrenciyim ve 8. Sınıfa gidiyorum ben annemden paten istedim Tmm Dedi sana belli bir bütçe vercem ne istersen al Dedi bnim doğum günümde 27 nisan teog sınavının olduğu gün ben şöyle düşündüm :" o gün akşam yemeğinde doğal olarak sınav konuşulacak ben de baba annem doğum günümde istediğimi anlıyo sen alcak msn?? Dicem o da ne istiyon dicek doğal olarak ben de telefon dicem eğer olmaz derse taktir ve doğum gününe say dicem" Ama şöyle bir durum var 6. Sınıfta 2 kere tablet aldılar 1 kırıldı bide telefon için 3 kere annem söz verdi anneme konuyu açıom babana söyle diyo
Sizce işe yarar mı???
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2017       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
12 yaşındayım sınavlarımdan falan 100 aldım takdir getirdim hala bana telefon almıyorlar.Yani öyle durumuz kötü değil zaten kötü olsa babama saygı duyarım ama haksızlık değil mi bu bizim sınıfta herkesin telefonu var bitek benim yok. Bir de benim biriktirdiğim 1000 liram var gerçekten 1000 lira babam sen napıcan telefonu diyor almıyor.İphone 6 istiyorum bazen alırız diyor bazen ne yapıcan sen telefonu diyor bıktım artık ya ben de istiyorum çocuğum sonuçta ben de kıskanabilirim ama anlamıyorlar ki beni.Şimdi de diyor takdir getir alırız falan diyor geçen sene de dedi almıyor hala. Abime de iphone 6s aldılar anneme de aldılar bir tek ben kaldım babamın zaten telefonu var normal olarak ama bana alsalar nolur ya artık alsınlar artık rüyamda iphone 6 yağıcak havadan bi almadılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2018       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BENİM BURSUM VAR (PYSB) BABAMA DİYORUM Kİ BENİM 650 TL M VAR SENDE BİRAZ EKLE BANA Bİ TELEFON ALALIM .
NUH DİYOR BEYGAMBER DEMİYOR BEN LİSELİYİM İSTEDİĞİ OKULU KAZANDIM TEŞEKKÜR İYİ OLMASINA RAĞMEN HER DÖNEM TAKTİR GETİRDİM
ŞİMDİ LİSEYE GEÇTİM 14-15 YAŞLARINDAYIM AMA YİNE ALMIYOR DERSHANELERE GİDECEM ÇARŞIDIR AVMDİR ORASIDIR BURASIDIR BİRYERE GİDERSEM ONLARA KANTİN DEKİ TOST MAKİNESİ İLEMİ HABER VERCEĞİM
YARDIM EDİN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2018       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben Selin şuan 13’yaşındayım ve babamdan 11 yaşında telefon istedim babamda bana 14 Yaşımda alıcağını söyledi ben biraz karşı geldim ama babam hayır dedi 8. Sınıfın sonunda alıcakmış bende 7. Sınıfa geçtim ve hırs yapıp ört 95 üzerinde getirdim babamın yanına gidip ört çok iyi al artık baba dedim hyr dedi 3 gün odadan çıkmadım sürekli babama kızıyordum ve yemekten kesilmiştim annemle babam konuşup hem ort iyi hemde çok üzülüyorum diye 7. Sınıfın birinci dönemi bitince babam bir akşam elinde iPhone poşetiyle geldi ve bana iPhone 6s almıştı yani 13 yaşında telefonum oldu darısı başınıza😊
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2019       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bilerek telefonumu suya düşürdüm annem tamirciye götürdü sonra annem aradığında açmadım dedimki açamadım telefonum bozuldu annem tekrar tamirciye götürdü.Ve hala telefonumu bozmaya çalışıyorum. Ama ısrarla sürekli tamirciye götürüyor. Bu arada durumumuz kötü değil.