Arama

VC17 virüsü nerede bulunur? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Haziran 2016 Gösterim: 334.279 Cevap: 75
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
27 Şubat 2013       Mesaj #21
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
var ya moralim bozuldukça okuyorum burayı. Adam bulan bana da söylesin diyor ama misafir olarak yazıyor kim bulacak onu. Vampir filmlerine inanıp gelenler filan var konuşmaları o kadar inanmışlar ki Allah'ım bekle sana geliyorum Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
twilight - avatarı
twilight
Ziyaretçi
28 Şubat 2013       Mesaj #22
twilight - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

VC17 denilen virüsü ne şekilde bulup vücuduma enjekte edebilirim??

bence böyle bir virüs var internetten arastırmıssındır ben vampirlerin olduğuna inanıyorum amaneredebulunurbilmemMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
twilight - avatarı
twilight
Ziyaretçi
28 Şubat 2013       Mesaj #23
twilight - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlr benm bu bikaç haftadır aklıma takılan bi soru var ve bu sorunun aklıma takılma zamanı alaca karanlık filmini izledikten sonra araştırdım ve vc17 virüsünün vicüda girmesiyle gerçekleşen bitür mutasyonmuş ve ben bu vc17 virüsünü nerden bulucam yada nasıl yapılır ben vampirlerin olduğun inanoyorum çünkü gerçektede görülmüş yanikanıtlar var ve aklımı dhada çok karıştırdı bu konu bi yandn istiyorum vampir olmak ama okuduklarımla pişman olcağım yazıyor ama pişman olcağımı sanmıyorum her neyse bana yardım ederseniz çok sevinirim...Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2013       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana msn verirmisin lütfen seninle iletişime geçmeliyim acil .Msn Sad
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
1 Mart 2013       Mesaj #25
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
twilight adlı kullanıcıdan alıntı

mrb arkadaşlr benm bu bikaç haftadır aklıma takılan bi soru var ve bu sorunun aklıma takılma zamanı alaca karanlık filmini izledikten sonra araştırdım ve vc17 virüsünün vicüda girmesiyle gerçekleşen bitür mutasyonmuş ve ben bu vc17 virüsünü nerden bulucam yada nasıl yapılır ben vampirlerin olduğun inanoyorum çünkü gerçektede görülmüş yanikanıtlar var ve aklımı dhada çok karıştırdı bu konu bi yandn istiyorum vampir olmak ama okuduklarımla pişman olcağım yazıyor ama pişman olcağımı sanmıyorum her neyse bana yardım ederseniz çok sevinirim...Msn Happy

Hı sen ağır vakasın Msn Grin sen git bir doktora görün Msn Grin Vampir var evet ama mitolojide Msn Grin sen vampire inanıyorsan kurt adamlara da inanıyorsundur Msn Grin onlara inanıyorsan şu zeusa filan da inanıyorsun Msn Grin onlara da inanıyorsan sen tek tanrıya inanmıyorsun Msn Grin Ulan nasıl kaydırıyorum ha. 4+4+4 eğitim veriyorlar ama böyleleri çıkıyor ya vay ülkenin haline Msn Grin
Vampir48 - avatarı
Vampir48
Ziyaretçi
1 Mart 2013       Mesaj #26
Vampir48 - avatarı
Ziyaretçi
aga ya nasıl bulcaz nerden bulcaz bu viriüsü yaza bu virüsü bulanlar veya bu virüsü taşıyanlar muğla ula akçapınar köyüne gelebilirmi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2013       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
konu şu ki bende vampir olmak istiyorum olamam çünkü vc17 virüsü tarantulanın kesesinin içindeki bir virüs bunu elde etmek için bir yarasının ona bulaşması ve sonra enjekte etmesi gerekir tabi bi yerde şuda çooook eskiden olan bu virüs hala insan içinde dolaşıyo diye söylentilerde var belkide vardır bilmiorum ama vc17 virüsünü yarasa sana enjekte edemez yarasa o virüsü enjekte etmeden önce kendi zehirini enjekte eder ölürsün kısacası Msn Grin ama vampirliğin çok büyük şartları var bunlardan biri sudan nefrediyolar bütün hayvanlardan nefret ediyolar sadece kan değil yemek de yiye biliyolar ölü değiller beyaz ten rengi olmak zorunda değil hızlı koşup özel yetenekleri yok bu bir hastalık sadece kan ile besleniyosun arda yemekte yiyosn güneşş senin derini soyuyo ve heryerini kızartıyor sıcağa dayanazsın çok araştırdım ordan biliyorum yani siz vampir olmayı unutun Msn Grin
karakahin - avatarı
karakahin
Ziyaretçi
4 Mart 2013       Mesaj #28
karakahin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ocean97 adlı kullanıcıdan alıntı

Hı sen ağır vakasın Msn Grin sen git bir doktora görün Msn Grin Vampir var evet ama mitolojide Msn Grin sen vampire inanıyorsan kurt adamlara da inanıyorsundur Msn Grin onlara inanıyorsan şu zeusa filan da inanıyorsun Msn Grin onlara da inanıyorsan sen tek tanrıya inanmıyorsun Msn Grin Ulan nasıl kaydırıyorum ha. 4+4+4 eğitim veriyorlar ama böyleleri çıkıyor ya vay ülkenin haline Msn Grin

Sence Koca Evrende Başlangıcı Ve Bitişi Bilinmeyen Yerde Sadece İnsanlar Mı Yaşıyo Bi Düşün Ya Hangi Adam Ben Vampirim Diye Çıkar Televizyona Bi Düşün Adamın Üstünde Kaç Tane Deney Yapılacakğı Biliyoda Çıkmıyo Bu Kadarda Sığ Görüşlü Olmayın Bence Vampir Kurtadam Uzaylı İnler Cinler GHer Şey Var Ve Başkaların Din Görüşüne Karışma Kimse Müslüman Veya Hristiyan Olmak Zorununda Değil İster İnanırlar İster İnanmazlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2013       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ilk önce virüsü taşıyan örümceği bul.
örümceğin virüsünü yarasanın karın bölgesine enjekte et.
ve yarasanın seni ısırmasını sağla.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2013       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ben uzun bir sure arastrma yapıp mantklı sonuclara ulastm.ilk olarak vc17 virüsü gercektir özel hastenelerden temin edilebilir tabi belli bi yas ortalamasini gecmis olmanz lazm.. Konumuza gelelim bu virus ne ise yarar ;
-Vc17 virusu vucuttaki laktik asit uretimini cok azaltr nerdeyse durur.ve vucut laktik asit uretmese insan hic yorulmaz.isdeginiz kadar kosun ziplayn yorulmazsnz
-insan aldıgı besnin sadece %10nu enerjiye donusturur vc17 virusu sagladigi mutasyon sayesinde vucut besinden %100 enerji saglar. Ve normal bi insana gore cok kuvvetli oluruz
ne harika dimi yorulmak yok cok guclu olmak filan..kan konusu ise bildiginiz gibi en bol ATP kanda bulunur yani enerji bu yuzden kan icersek daha da kuvvetli oluruz..

Bazı arkadaslar insan kanını mı emmek onlari oldurmek istiyosunuz diyo konu amac o degil asil konu farklı olmak ...

Sorularinizi bekliyorum...
-